Каталог
собаки
кішки
вет аптека
собаки
кішки
вет аптека
Фільтри
Фільтр
Обрані фільтри
Бренд 1st Choice
Ціна

Більше Меньше
бренд
Більше Меньше
клас корму
Більше Меньше
розмір породи
Більше Меньше
вік
Більше Меньше
призначення / властивості
Більше Меньше
інгредієнти
Більше Меньше
порода кішок
Більше Меньше
країна
Більше Меньше

Сухий корм 1st Choice (Фест Чойс) для котів

Сортувати за
164 грн.
164 грн.
217 грн.
159 грн.
159 грн.
170 грн.
986 грн.
Сортувати за

Сухий корм для кішок Фест Чойс – популярний супер-преміум продукт від відомого канадського виробника. Здатний забезпечити повноцінний раціон свійським тваринам з перших днів життя до глибокої старості. Кішки, які харчуються лінійками кормів канадського бренду, радують господарів своєю активністю, гарним настроєм і не мають проблем зі здоров'ям.

Загальні відомості про бренд

Виробник корму – канадська сімейна компанія PLB International, утворена у 1969 році, а з 1982 року повністю переорієнтована на виробництво кормів домашнім вихованцям. Серед професійних заводчиків фірма має заслужену вагу та авторитет, завдяки високій якості складу продукції.

Фест Чойс забезпечує повноцінним харчуванням тварин різного віку, а також тварин зі специфічними особливостями здоров'я. Товари виробника експортуються більш ніж у два десятки країн, де мають попит, що постійно зростає.

Сухий корм 1st Choice (Фест Чойс) для кішок: плюси та мінуси

Однозначні переваги кормів:

 • склад, який має у складі значний відсоток м'яса. як основне джерело білка;
 • насиченість необхідними корисними речовинами, вітамінами, мінералами;
 • використання виключно натуральних консервантів;
 • доступність у магазинах;
 • помірна вартість товару найвищої якості.

До недоліків можна віднести рослинні інгредієнти, що входять до складу корму, що становлять до 30% обсягу, що дещо перевищує природні природні потреби маленьких хижаків, а також використання при виробництві м'ясних субпродуктів.

Сухий корм для котів Фест Чойс: різновиди

Харчування відповідає запитам тварин різного віку:

 • кошенята від 2 до 12 місяців. Ця лінійка офіційно рекомендована вагітним кішкам, а також ослабленим або виснаженим особам. Відрізняється високою калорійністю, значним вмістом білків та жирів. Містить кальцій, необхідний для опорно-рухового апарату, насичені жирні кислоти, пребіотики. Джерело білка лише одне - курка;
 • дорослі кішки. Лінійка включає формули з гіпоалергенністю, урінарі, здоров'я шкіри та шерсті, стерилізованою твариною, нормалізуючу вагу та універсальний варіант. Склад кожного корму адаптовано до потреб кожного виду тварин. Джерела білка: птах, риба, м'ясо;
 • літні тварини. Ідеальне харчування вікових домашніх котів середньої чи низької активності. Калорійність невелика. Враховано вікові особливості здоров'я, включені добавки, що підтримують здоров'я суглобів, кісток, зубів, шерсті.

Можна з повною підставою вважати сухий корм для кішок 1st Choice (Фест Чойс) універсальною лінійкою, яка враховує запити всіх домашніх котячих груп.

Сухий корм для котів 1st Choice (Фест Чойс): купити в Україні

Зоодом "Бегемот" (Київ) пропонує до уваги дбайливих господарів сухий корм Фест Чойс для кішок у широкому асортименті. Продукт має:

 • міжнародний сертифікат якості;
 • збалансований склад для повсякденної життєдіяльності вихованця;
 • зручне для дозування та зберігання упаковку;
 • привабливу вигідну ціну

Смак корму подобається найвибагливішим домашнім улюбленцям. Магазин гарантує швидку дбайливу доставку на адресу покупця, приймає будь-які форми оплати замовлення.

Порадуйте пухнастого улюбленця новим смаком!


нагору