Каталог
собаки
кішки
вет аптека
Фільтри
Фільтр
Обрані фільтри
Бренд Schesir
Ціна

Більше Меньше
бренд
Більше Меньше
клас корму
Більше Меньше
особливості
Більше Меньше
розмір породи
Більше Меньше
вид лікувального корму
Більше Меньше
вік
Більше Меньше
призначення / властивості
Більше Меньше
інгредієнти
Більше Меньше
порода кішок
Більше Меньше
лінія корму
Більше Меньше
країна
Більше Меньше

Сухий корм Schesir (Шезір) для котів

Сортувати за
Сортувати за

Готові корми – ідеальний варіант для зайнятих, але дбайливих господарів. Вони мають збалансований склад, що містить необхідний вітамінно-мінеральний комплекс для здорової життєдіяльності волохатого улюбленця, мають чудовий смак, відповідний навіть дуже перебірливим тваринам, їх зручно зберігати і дозувати при роздачі. Полиці магазинів заповнені різним харчуванням для кішок, різняться види, форми, склади раціонів.

У нашому магазині ви можете купити сухий корм Шезир для кішок найвищої якості, широкого асортименту – товар рекомендований безліччю ветеринарів та професійних заводчиків.

Сухий корм Schesir для котів

Корм під торговою маркою Шезір випускає відома італійська фірма Agras Delic, яка займається випуском спеціалізованих кормів для тварин понад двадцять років. Продукція здобула світову популярність, ставши неодноразовим переможцем міжнародних виставок кормів для котів. Заводи корпорації розташовані в Європі та Південно-Східній Азії. На фабриках здійснюється ретельний багатоступінчастий контроль якості продукції всіх етапах виробництва.

Особливістю корму є його унікальна рецептура, розроблена провідними ветеринарами та дієтологами, а також якісно вдосконалена за роки виготовлення. Корми належать до вищого класу якості: супер-преміум та холістик. У складі є виключно натуральні продукти від перевірених постачальників. Корми не містять консервантів, ароматизаторів, підсилювачів смаку.

Переваги сухого корму Schesir для котів

 • Простота використання. Хазяїну достатньо правильно відміряти вагу щоденної порції та подбати про наявність достатнього обсягу чистої питної води.
 • Різноманітність смакової та видової палітри кормів.
 • Необхідні вітамінно-мінеральні комплекси щоденного раціону.
 • Багатоступінчастий контроль якості.
 • Відсутність збудників апетиту, що призводять тварину до переїдання, ожиріння.
 • Відмова від включення субпродуктів, сої, хімічних компонентів.
 • Широка доступність у всіх магазинах.
 • Якість їжі, рівноцінна людському харчуванню.
 • Вигідна вартість елітних кормів екстра-класу.

Асортимент товару

Сухий корм бренду представлений у двох варіантах: для кошенят та дорослих особин.

Основа раціону малюків – зневоднене екологічно чисте дієтичне м'ясо яловичина, курка, тунець, лосось, шинка. Для підвищення рухової активності склад містить невелику кількість рису. Обов'язкові вітамінні добавки, що забезпечують повноцінне зростання, а також гарне травлення. У кошенят, що харчуються кормами Шезир, чудова густа блискуча шубка, здорові та міцні кігті та зуби, регулярний стілець.

Дорослий асортимент відрізняється різноманітністю смаків, що ніколи не набридають котячим гурманам. Існують окремі меню для стерилізованих кішок, вихованців з проблемами ШКТ та вікових особин.

Крім стандартної лінійки корму, Шезир мають серію, марковану значком BIO. Тут використані продукти, отримані лише органічним шляхом, які закуповуються у провідних постачальників екологічно чистої сільгосппродукції.

Купити сухий корм Schesir для кішок

Зоодом "Зоодом Бегемот" (Київ, Україна) рекомендує котовласникам широкий асортимент сухих кормів Шезир для котів. Ви можете придбати товар:

 • у зручних у зберіганні та використанні упаковках потрібного вам обсягу;
 • збалансованого складу, оптимізованого з урахуванням особливостей тварини;
 • відповідний європейським, а також міжнародним стандартам якості,
 • за доступною вигідною ціною.

Пропонований харчування від відомого європейського виробника подобається навіть найвибагливішим домашнім вихованцям. Вибирайте найкраще своєму улюбленцю!


нагору