Зареєструйся та отримай -5% на перше замовлення

Каталог
собаки
кішки
вет аптека
собаки
кішки
вет аптека

Ковтунорізи для собак

Сортувати за
371 грн.
Сортувати за

Ковтунорізи для собак - спеціальні пристрої для обробки тварин від ковтунів. Шерсть, що шерсть, - це не просто негігієнічно і некрасиво, вона ускладнює вихованцю пересування і погіршує його здоров'я. Освіта на лапах забиваються ґрунтом та піском після кожної прогулянки, вовняні грудочки на спині та животі заважають повноцінно спати, відпочивати лежачи. Сучасний пристрій – ковтуноріз для собак допоможе впоратися з будь-якою з перерахованих проблем безболісно, без шкоди для наших чотирилапих друзів.

Інструмент має ряд переваг:  

  1. Дбайливо прибирає вовняні шерстинки.
  2. Допомагає розплутати деякі місця вовняного покриву.
  3. Повертає тварині належний доглянутий вигляд.

На цьому сегменті ринку в Україні великий вибір пристосувань: легко можна підібрати ковтуноріз для довгошерстих собак, купити пристрій для вихованців із середньою довжиною вовняного покриву і навіть для кішок.

Різновиди ковтунорізів  

Кожен дбайливий господар у Києві хоче купити ковтуноріз для собак за доступною ціною, і щоб він був комфортний при експлуатації, не доставляв дискомфорт коханому псу.

Асортимент інтернет-магазинів дозволяє вибрати відповідний пристрій. Види приладів:

  • Вертикальні – пристосування за типом гребінця, за конструкцією це гребінець із заточеним вістрям замість зубів. На звороті передбачені зубці округлої форми, абсолютно безпечні. Є моделі із загнутими у вигляді гачка лезами.
  • Горизонтальний гребінець від ковтунів – прилад у формі щітки, ріжучі елементи на якій загнуті.
  • Спеціалізовані – пристрої для обробки важкодоступних місць, наприклад вушних раковин. Особливості конструкції в тому, що на основі розташовується одне-два леза, не більше.

Пристосування також класифікують за джерелом енергії для експлуатації та виділяють два різновиди:

  • Механічна модель - зусилля прикладає людина, коли починає використовувати інструмент. Стандартний прилад, один із найпоширеніших у цій індустрії.
  • Електричний гребінець від ковтунів для собак - працює від батарейок, таку техніку використовувати легше: потрібно просто водити по шерсті вихованця без особливих зусиль.

Протипоказання до використання

Не рекомендується застосовувати пристрій для короткошерстих порід, шерсть у таких тварин не звалюється і не утворює ковтуни . Для доберманів, бультер'єрів, боксерів їх не купують. Також вироби не підходять для чотирилапих улюбленців, у яких жорсткий вовняний покрив (наприклад, для такси) та пластинчаста шерсть (наприклад, кулі).  

Не можна використовувати чесалку з лезами для вихованців із захворюваннями шкіри, з подряпинами, травмами, ранами.

Важливо! Заборонено експлуатацію інструменту на невисушену шерсть. Волога нашкодить лезам, вони затупляться, в результаті постраждає тварина.

Поради щодо використання та догляду за гребінцями

Догляд не складний: очищайте інструмент від шерсті щоразу після використання та закривайте ріжучі елементи чохлом. Тоді гребінець для вичісування ковтунів прослужить довго.

Поради щодо використання: створіть спокійну обстановку, звертайте увагу на чутливі ділянки шкіри (за вухами, на животі, в області паху, на ліктьових згинах). Зробіть так, щоб вихованець різко не рухався.


нагору