Зареєструйся та отримай -5% на перше замовлення

Каталог
собаки
кішки
вет аптека

Фурмінатори та пуходерки для котів

Сортувати за
991 грн.
842.35 грн.
520 грн.
387 грн.
Сортувати за

Регулярне вичісування з пуходіркою відноситься до обов'язкових процедур для кожної кішки. Воно допомагає очистити шерсть від сміття або бруду, зменшити ймовірність сплутування в ковтуни, робить шубку вихованця пишним і красивим.

Кішки мають різну довжину хутряного покриву. Умовно їх ділять на короткошерстих, гладкошерстих, довгошерстих. У короткошерстих котів практично не буває проблем до їх короткої шубкою, що щільно прилягає до тіла. Волосся двох інших категорій схильні до утворення ковтунів або сплутування. Це відбувається через те, що видалення відмерлих волосків утруднене. Догляд необхідний всім кішкам, але особливо з густим довгим хутром.

Пуходірки для котів

Товар є широкою пластиною з рукояткою, з якої стирчать тонкі металеві зубці прямого або вигнутого вигляду. Розмір полотна може бути будь-якого розміру, з урахуванням зручності господаря та тварини.

Основне завдання виробу – вичісування пуху. а саме відмерлих волосків глибокого покриву, які не видаляються самостійно і накопичуються, утворюючи ковтуни.

Як вибрати пуходірку

Якщо ви хочете купити пуходірку, зважте на наступні рекомендації. Чим коротше шерсть вихованця, тим коротше повинні бути зубці використовуваного виробу. При довгому хутрі рекомендуються довгі та злегка загнуті зубчики.

На кінцях зубців може бути так званий "захист" у вигляді краплі. Вона оберігає чутливу шкіру вихованця від пошкодження. Але цей пристрій ускладнює догляд за дуже довгою і густою шерстю, оскільки захисне потовщення знижує ефективність вичісування, заплутуючи, а також видаляючи живі волоски. Перським або ангорським кішкам рекомендуються вироби без захисту.

Як правильно використовувати пуходерку для кішки

Щоб тварина не відчувала дискомфорту при доглядових процедурах, а хутро тішило красою, використовуйте товар правильно:

  • рухи завжди йдуть у напрямку зростання шерсті;
  • чісуйте тварину неквапливо, без ривків, намагаючись видаляти тільки відмерлі волоски;
  • не тисніть на щітку, зубці можуть травмувати ніжну шкіру кішки;
  • не можна використовувати щітку для щоденного догляду, достатньо застосовувати її раз на тиждень у звичайний час або 2-3 рази на тиждень у період линяння;
  • заборонено намагатися видаляти ковтуни пуходіркою, вона навпаки заплутає навколишню шерсть;
  • застосовуйте виріб при завершенні грумінгу, надаючи шубці додатковий об'єм, для чого легкими рухами захопіть та підніміть верхній шар волосся;
  • якщо у тварини є шкірні дерматити, хвороби або пошкодження використовувати пуходірку тимчасово не рекомендується:
  • після кожного використання чистіть щітку від залишків шерсті, регулярно промивайте у гарячій мильній воді.

Купити пуходерку для кішки

Зоодом "Зоодом Бегемот" (Київ, Україна) пропонує широкий асортимент аксесуарів для грумінгу та домашнього догляду за шерстю тварин, у тому числі пуходірки для кішок. Вироби допомагають підтримувати красу хутра, зручні у використанні, відповідають стандартам якості, мають доступні ціни.

Вибирайте найкраще для вихованців!


нагору