Зареєструйся та отримай -5% на перше замовлення

Каталог
собаки
кішки
вет аптека
собаки
кішки
вет аптека
Фільтри
Фільтр
Ціна

Більше Меньше
тип засобу
Більше Меньше
лінія косметики
Більше Меньше

Товари для догляду за вухами котів

Сортувати за
12
Сортувати за
12

Хвороби вух знайомі практично кожній кішці. Навіть домашні вихованці, які ніколи не залишають меж рідної квартири, можуть заразитися вушним кліщем або захворіти на отит. Першим симптомом неполадок зі здоров'ям буде шалене розчісування вушної області. Рекомендується відвідати ветеринара та з'ясувати причину такої поведінки. Якщо виявляється якесь захворювання, тварині призначається лікування та прописуються краплі для вух для кішок. Причиною розчісування також може стати недостатньо якісна гігієна. Виправити недоліки допоможуть краплі для чищення вух для котів.

Хвороби вух у котів

Причинами нездужання можуть стати травматичні ушкодження, запалення на тлі переохолодження, вірусні, грибкові або бактеріальні інфекції, надмірність вушної сірки або алергія. Зазвичай. якщо захворіло одне вушко, то відразу негативний процес переходить на друге, крім випадків ранових травм. Ветеринарна наука виділяє такі види поразок:

 • інфекційні – спричинене хвороботворними мікроорганізмами;
 • неінфекційні – отити, гематоми, новоутворення;
 • паразитарні – причина виникнення кліщі, комахи або глисти.

Згідно зі статистикою, найпоширенішими є ураження вушним кліщем та отити.

Вушні краплі для кішок при отиті

Отит - запальне захворювання зовнішнього, середнього чи внутрішнього вуха. Запущений процес запалення може вразити вестибулярний апарат чи навіть головний мозок, загрожувати життю тварини.

Спеціальні краплі для вух кішкам, що мають бактерицидну або антимікотичну дію, призначаються у складі комплексної терапії разом із прийомом антибіотиків. При гнійних виділеннях лікування доповнюється промиваннями вушної раковини розчином борної кислоти. Терапія тривала, тривалий відновлювальний період.

Протиклітинні вушні краплі для кота

Кліщі травмують ніжні вушні раковини кішок, у місцях присмоктування паразитів шкіра набрякає, запалюється, свербить. Тварина постійно трясе головою і чухає вушка. При уважному огляді можна помітити на шкірі струпи, суху суміш продуктів життєдіяльності комах і кров'янистих виділень хворого. Корки можуть сформувати пробку слухового проходу, травмувати барабанну перетинку, спровокувати поширення запалення у внутрішнє вухо та мозок.

При використанні крапель відбувається нейром'язовий параліч м'язів кліщів, внаслідок чого вони гинуть. Паралельно з ліками варто застосовувати краплі для чищення вух кішок, щоб вчасно видаляти струпи та скоринки. При швидкому початку терапії прогноз із захворювання сприятливий.

Краплі у вуха для кішок: особливості використання

Лікарські засоби діють швидко та ефективно за умови виконання правил застосування препарату та дотримання правильного дозування. Не кожна тварина терпляче переносить неприємні чи болючі процедури. Щоб процес пройшов з максимальним комфортом та безпекою, дотримуйтесь наступних правил:

 • акуратно, але щільно замотайте тварину в товстий великий рушник, залишивши голову відкритою;
 • тримайте тварину міцно, за можливості скористайтеся допомогою іншої людини;
 • за допомогою ватних паличок або тампонів, очистіть вушні раковини від скоринок та засохлих виділень, використовуйте засоби для чищення вух кішок;
 • закапайте злегка нагріті вушні краплі для котів у потрібній кількості вглиб вушної раковини;
 • одягніть на вихованця головний комір, що перешкоджає вилизуванню або стирання лікарського складу;
 • ізолюйте хворого вихованця від інших тварин або маленьких дітей.

Купити вушні краплі для котів в Україні

Зоодом “Зоодом Бегемот” (Київ) пропонує до уваги дбайливих господарів краплі вушні для котів, а також гігієнічний лосьйон для чищення вух у кішок у широкому асортименті. Продукція має:

 • міжнародний сертифікат якості;
 • натуральний склад, безпечний здоров'ю та життю тварини;
 • високу ефективність;
 • зручне у дозуванні та зберіганні упаковку;
 • привабливу вигідну ціну

Магазин гарантує швидку дбайливу доставку на адресу покупця, приймає будь-які форми оплати замовлення.

Подбайте про здоров'я та комфорт домашнього вихованця!


нагору