Каталог
собаки
кішки
вет аптека
собаки
кішки
вет аптека
Фільтри
Фільтр
Обрані фільтри
Бренд Baskerville
Ціна

Більше Меньше
бренд
Більше Меньше
клас корму
Більше Меньше
розмір породи
Більше Меньше
вік
Більше Меньше
призначення / властивості
Більше Меньше
інгредієнти
Більше Меньше
порода кішок
Більше Меньше
країна
Більше Меньше

Сухий корм Baskerville (Баскервіль) для котів

Сортувати за
Сортувати за

Baskerville (Баскервіль) корм для кішок – це повноцінне харчування для тварин, що відповідає високим стандартам якості. Корм виробляється в Німеччині на високотехнологічному обладнанні та з використанням першокласних інгредієнтів. До складу корму Baskerville (Баскервіль) для кішок входять усі необхідні для тварин поживні речовини, а також різноманітні вітаміни та мікроелементи.

Баскервіль корм для котів та його особливості

У лінійці кормів для котів Baskerville (Баскервіль) є харчування для стерилізованих кішок та кастрованих котів. Такі тварини мають певні фізіологічні відмінності, і навіть поведінкові особливості. В їхньому організмі відбуваються певні зміни з боку сечогінної та гормональної систем. Вони сповільнюється обмін речовин, підвищується апетит, а водночас і знижується рухливість. Баскервіль корм для котів був створений з урахуванням описаних змін та відповідає всім потребам організму тварин.

При регулярному вживанні корму для кішок баскервіль у тварин знижується ризик виникнення:

  • сечокам'яної хвороби;
  • ожиріння;
  • артроз;
  • діабету та інших захворювань.

Баскервіль корм для кішок, який можна купити в Києві за доступною ціною, не містить у своєму складі шкідливих барвників, підсилювачів смаку, а також синтетичних добавок. В основі цього продукту знаходиться натуральне м'ясо свійської птиці, яке легко засвоюється організмом домашніх тварин.

Переваги корму Baskerville (Баскервіль)

Корм сухий для кішок баскервіль зміцнює імунітет тварин і стимулює обмінні процеси, що протікають в ньому. Також він покращує стан шерсті, робить домашніх вихованців активними та життєрадісними.

Збалансована рецептура сухого корму для кішок Baskerville (Баскервіль) дозволяє використовувати його у поєднанні з вологими кормами цього ж бренду. Текстура продукту сприяє підтримці гігієни ротової порожнини. Придбати корм Baskerville (Баскервіль) можна у будь-якому необхідному обсязі та з доставкою по всій Україні. Цей продукт відрізняється тривалим терміном придатності та має всі необхідні сертифікати якості.

У нашому інтернет-магазині ви зможете знайти сухий корм для кішок баскервіль та купити за доступною ціною з доставкою по Києву та всій Україні. Для отримання консультації пов'язаної з підбором раціону для свого домашнього вихованця зв'яжіться з нашими фахівцями за телефоном, вказаним на сайті.


нагору