Каталог
собаки
кішки
вет аптека
собаки
кішки
вет аптека
Фільтри
Фільтр
Обрані фільтри
Клас корму супер-преміум
Ціна

Більше Меньше
бренд
Більше Меньше
клас корму
Більше Меньше
розмір породи
Більше Меньше
вік
Більше Меньше
призначення / властивості
Більше Меньше
інгредієнти
Більше Меньше
порода кішок
Більше Меньше
країна
Більше Меньше

Супер-преміум корм для котів

Сортувати за
12345...18
150 грн.
135 грн.
544 грн.
140 грн.
150 грн.
670 грн.
603 грн.
700 грн.
629.1 грн.
750 грн.
675 грн.
146 грн.
140 грн.
165 грн.
150 грн.
135 грн.
571 грн.
170 грн.
Сортувати за
12345...18

Супер преміум корм для котів

Купуючи їжу для себе, людина намагається вибрати максимально корисний та безпечний продукт. Такими ж умовами потрібно керуватися, коли доводиться організувати харчування домашньому улюбленцю. Корма супер преміум класу для кішок сьогодні є одними з найкращих на ринку і повністю задовольняють потреби тварини у білках, жирах та вуглеводах. Це збалансований склад, де немає синтетичних елементів, але є вітаміни, амінокислоти та інші корисні компоненти.

З чого складається супер преміум корм для котів

За різними даними, щоденний раціон домашнього хижака має містити щонайменше 25% чистого білка. Отримати таку кількість протеїну можна лише з високоякісної їжі. Корм для котів супер преміум класу в цьому випадку – одне із найкращих рішень. Його склад максимально збалансований і включає такі компоненти:

  • М'ясо та м'ясні інгредієнти, рибу, які є головними джерелами легкозасвоюваних білків. Виробники зобов'язані вказувати спосіб обробки такої сировини (дегідроване, свіже і т.д.), а також його відсоткове співвідношення у продукті. У корм супер преміум класу для кішок, ціна якого істотно вища за звичайний premium, включають різні сорти м'яса. Це яловичина, індичка, ягня та ін. Також у переліку буде риба, морепродукти, яйця.
  • Низькоалергенні злаки, як джерела клітковини та рослинних жирів. Часто це коричневий рис, овес, ячмінь, сочевиця.
  • Овочі, фрукти, з яких улюбленець отримує вітаміни у натуральному їх вигляді.
  • Натуральні консерванти, саме токоферол, розмарин. На упаковці всі консерванти та антиоксиданти мають бути розписані. Перш, ніж купити корм супер преміум класу для котів, варто ознайомитися з цією інформацією та виключити наявність будь-якої синтетики.
  • Додаткові добавки, такі як лікарські рослини. Наприклад, добре, якщо у складі є люцерна – рослина, яка допомагає знизити рівень холестерину в крові вихованця. Також додають пробіотики для покращення травлення.

Комплексний сухий корм супер преміум класу для котів буде містити Омега-3 та -6, кальцій та фосфор; мінерали та вітаміни. Енергетична та поживна цінність корму для кішок супер преміум класу, купити який можна в Інтернет-магазині «Зоодом Бегемот», повністю відповідає природним потребам чотирилапого друга.

5 табу для супер преміум корми для котів

Сухий корм для кішок супер преміум не тільки корисний для домашнього хижака, але й безпечний. За його виробництва суворо контролюється якість всіх інгредієнтів. А шкідливі для улюбленця складові просто виключаються із продукту.

Компоненти, яким заборонено бути в продукції суперкласу:

  1. Корми для котів супер преміум класу не містять кукурудзи чи пшениці, які не тільки не несуть користі, але можуть створювати проблеми травної системи вихованця.
  2. Жодного «м'яса», «тварини» або «субпродуктів» з невідомого джерела. Тільки конкретна інформація про те, чиє м'ясо використано і в якому відсотковому співвідношенні.
  3. У такій упаковці не буде субпродуктів чи відходів сільськогосподарської промисловості. Тільки зрозумілі компоненти найвищої якості.
  4. "Немає" цукру, тобто сахароза, фруктоза, та інші його джерела в переліку інгредієнтів повинні бути відсутніми.
  5. Табу на синтетичні консерванти, ароматизатори та барвники. Від них лише шкода та ніякої користі.

Корм для кішок супер преміум класу можна купити навіть вихованцю, схильному до алергії, з зайвою вагою або іншими особливими фізіологічними станами. Якщо ж є якісь захворювання, то ветеринар допоможе підібрати найкращий сорт та склад такої їжі.

Знайти корми для кішок супер преміум класу в Україні можна лише у зоомагазинах та спеціалізованих Інтернет-каталогах. На сайті магазину «Зоодом Бегемот» є високоякісний товар для домашніх хижаків від світових виробників, серед яких Royal Canin (Роял Канін), Arden Grange (Арден Грандж), Sanabelle (Санабель), Brit Care (Бріт Кеа), Equilibrio (Еквілібріо) , Home Food (Хом Фуд), Monge (Монж) та ін. Можна замовити доставку в будь-яке місто України, а також по Києву.


нагору