Зареєструйся та отримай -5% на перше замовлення

Каталог
собаки
кішки
вет аптека
собаки
кішки
вет аптека
Фільтри
Фільтр
Ціна

Більше Меньше
бренд
Більше Меньше
вид вихованця
Більше Меньше
розмір породи
Більше Меньше
вік
Більше Меньше
тип засобу
Більше Меньше
форма засобу
Більше Меньше
вид туалету
Більше Меньше
вид товару
Більше Меньше
призначення / властивості
Більше Меньше
тип шерсті
Більше Меньше
матеріал
Більше Меньше
категорія препарату
Більше Меньше
діюча речовина
Більше Меньше
лінія косметики
Більше Меньше
колір
Більше Меньше
країна
Більше Меньше

Товари для догляду та гігієни кішок

Сортувати за
12345...42
138 грн.
Сортувати за
12345...42

Підтримка гігієни домашніх вихованців, зокрема кішок, багато в чому лежить на власниках.

Звичайно, природа заклала у наших хвостатих улюбленців найсильніші інстинкти для догляду за собою. Такі сильні, що навіть кошеня, яке було повністю “штучним” і не бачило прикладу старших “товаришів”, як правильно доглядати за собою, згодом навіть вчитися це робити.

Однак є моменти, відповідальність за які лежить на власниках. Про це й поговоримо.

Які є засоби гігієни для котів і навіщо їх купити?

Кошти по догляду за кішками можна умовно розділити на кілька груп:

 • засоби для догляду за очима кішки
 • засоби для догляду за вушками кішок
 • засоби для догляду за порожниною рота
 • засоби гігієни для лап котів
 • засоби для виведення шерсті
 • гігієнічні серветки і т.д.

Іноді, коли вихованець молодий і здоровий, вдається обійтися без цих засобів гігієни для котів. Однак із віком, коли улюбленець старіє, імунітет його слабшає і з'являються проблеми зі слухом, зором, зубами, шкірою та шерстю, такі засоби гігієни для котів стають просто необхідно терміново купити та використовувати.

Навіщо потрібні засоби гігієни для очей кішок, вух та лап?

Кошти для догляду за кішками виконують дві основні функції:

 • підтримують здоров'я вихованця.
 • підтримка красивий здоровий зовнішній вигляд кішки.

Дотримання норм гігієни, підтримання чистоти є запорукою здоров'я, запобігає появі паразитів та розвитку різних захворювань очей, вух, порожнини рота, кішок.

Погодьтеся, простіше запобігти появі тих паразитів, хвороботворних мікробів, ніж лікувати наслідки. Купити та регулярно використовувати такі засоби, означає вчасно подбати про якість життя вихованця.

Засоби для догляду за порожниною рота кішки.

До таких засобів гігієни кішок відносяться

 • зубні пасти та щітки
 • гелі для зубів
 • спреї
 • харчові добавки
 • рідини у воду для котів.

Мета їх використання – запобігання захворюванням зубів та ясен, появі зубного нальоту, зубного каменю, передчасного випадання зубів тощо.

Ціни на такі засоби гігієни доступні практично кожному, а великий асортимент "Зоодома Зоодом Бегемот" дає можливість вибрати саме той засіб, який ідеально підійде за ціною і варіантом використання найвибагливішим покупцям.

Коли починати використовувати засоби гігієни для котів?

Звичайно, що раніше, то краще. Ми завжди радимо привчати вихованця в ранньому віці до гігієнічних процедур: чищення зубів, вух, промивання очей. Так у вас є гарантія, що у дорослому віці кішки, коли виникне гостра необхідність у подібних процедурах, ви не зіткнетеся з жорстким протестом вихованця, а сам він не отримає стрес.

Необхідність у деяких засобах догляду за кішками виникає у певний період життя. Це може бути пов'язане з віком чи якимось захворюванням, реабілітаційним періодом.

Наприклад, деякі засоби для гігієни вушок котів (краплі, спреї) використовуються для лікування наслідків вушних захворювань (надмірне виділення сірки, при отитах і т.д., для загоєння ранок вушних раковин). У такому випадку, якщо ваш вихованець з дитинства був привчений до гігієнічних процедур, йому буде легше перенести і “цілющі” процедури.

Як привчити дорослого кота до гігієнічних процедур?

Часто таке питання виникає у власників, яким дістався дорослий кіт або підліток, який раніше не знав гігієнічного догляду. У такому разі ми рекомендуємо запастись терпінням і не кидати спроби. Пам'ятайте: ми відповідаємо за тих, кого приручили…

Де придбати засоби гігієни для кішок у Києві, Україні?

Нині такі кошти можна купити практично в будь-якому віткіоску, ветмагазині. Однак ми рекомендуємо все-таки купувати у перевірених магазинах, аптеках. Адже ціна покупки – здоров'я вихованця.

Гігієнічні засоби для догляду за кішками стоять поряд з лікувальними засобами, тому вони мають бути високої якості.

Зоодом Бегемот співпрацює лише з перевіреними виробниками та постачальниками. Якість продукції перевірена нами та нашими клієнтами. Наші менеджери завжди допоможуть вибрати найкращий продукт саме для вашого вихованця.

Крім того, для постійних покупців діє гнучка система знижок, а доставка замовлень по Києву та Україні здійснюється зручним для покупців способом. Будьте здорові та бережіть здоров'я ваших котів!


нагору