Зареєструйся та отримай -5% на перше замовлення

Каталог
собаки
кішки
вет аптека
собаки
кішки
вет аптека

Публічна оферта

Шановний користувач сайту www.zoodom.kiev.ua, звертаємо Вашу увагу на те, що проставлення символу «галочка» означає, що Ви ознайомлені та згодні з умовами використання сайту www.zoodom.kiev.ua, а також є акцептом Вами даної публічної оферти. Проставлення символу «галочка», а також використання в будь-якому вигляді сайту www.zoodom.kiev.ua (у тому числі, але не обмежуючись замовленням Вами товарів та послуг з використанням сайту www.zoodom.kiev.ua, участь у бонусних програмах , акціях, заповнення заявок, форм тощо) є Вашою беззастережною згодою з усіма положеннями та умовами даної публічної оферти та прирівнюється до підписання договору обома сторонами. Дана публічна оферта є обов'язковою до виконання сторонами. У разі Вашої незгоди з умовами даної публічної оферти, Ви повинні утриматися від використання сайту www.zoodom.kiev.ua.
 

ВИЗНАЧЕННЯ ТА ТЕРМІНИ:

1. Сайт – web-сайт, що належить Власнику сайту та має адресу в мережі Інтернет www.zoodom.kiev.ua, за допомогою якого Користувач має можливість здійснити купівлю бажаного товару.

2. Користувач (Ви) - фізична особа, резидент України, яка досягла 18 років. літнього віку, що має повну дієздатність, використовує даний сайт та/або його окремі інструменти, що погодилося з умовами Публічної оферти та виконало всі умови, описані нижче.

3. Покупець – Користувач, який здійснив замовлення на сайті www.zoodom.kiev.ua.

4. Адміністрація сайту – адміністрація інтернет-магазину «Зоодом Бегемот», www.zoodom.kiev.ua.

5. Угода – ця публічна оферта, включаючи всі її умови.

6. Продавець – юридична особа або фізична особа-підприємець, яка розміщує на Сайті інформацію про товари та/або послуги, які можна замовити. Продавцем може бути як Адміністрація, так і будь-яка інша особа, якій Адміністрація надала право на розміщення відомостей про товар та/або послуги. Найменування Продавця вказується в документах на передачу товару Покупцю (акт прийому-передачі, видаткова накладна, товарний чек, фіскальний чек тощо, що підтверджують факт передачі товару Покупцю).

7. Товар – товари, послуги, інші матеріальні та нематеріальні об'єкти, інформація про які розміщена на Сайті.

8. Замовлення – звернення Користувача через Сайт та/або через дзвінок на гарячу лінію до Продавця з проханням здійснити замовлення товару, а також сукупність товарів, зазначених у замовленні Користувача.

9. Платник – особа, яка здійснює оплату замовлення Користувача.

10. Одержувач – особа, зазначена Платником у формі замовлення як особа та уповноважена Платником отримати товар. Якщо інше не зазначено у формі Замовлення, Одержувачем є Платник.

11. Пропозиція – відомості про товар, розміщені Продавцем на Сайті, які включають інформацію про товар, його ціну, способи оплати та доставки, інформацію про знижки та акційні пропозиції на товар, а також інші умови замовлення товару. Умови пропозицій, розміщених на Сайті, встановлюються Продавцем. Пропозиція є інформацією щодо можливих умов замовлення товару.

12. Сторони – Продавець, Покупець, Користувач.
 

1. ПРЕДМЕТ І УМОВИ УГОДИ

1.1. Ця Угода регулює порядок доступу Користувача до інформації, що розміщується на Сайті, порядок використання Сайту та можливість передачі таких товарів Користувачеві.

1.2. Ця Угода є публічною офертою. Використовуючи матеріали та інструменти Сайту, Користувач вважається беззастережним і таким, що безумовно приймає (акцептує) цю Угоду. Користувач зобов'язаний повністю ознайомитись з умовами цієї Угоди до реєстрації на Сайті та/або проставлення символу «галочка». Реєстрація Користувача на Сайті означає повне та беззастережне прийняття Угоди користувача (відповідно до статей 641, 642 Цивільного Кодексу України).

1.3. Сайт є платформою для розміщення пропозицій щодо продажу товарів Продавцями.

1.4. Інформація про товар відображається на сайті www.zoodom.kiev.ua і є динамічною. Це означає, що інформація може бути оновлена, змінена та доповнена Адміністрацією в будь-який момент часу без попереднього повідомлення Користувача. Будь-яка інформація про товар Продавця, умови акції, ціну товару, та будь-які інші правила надання послуг Продавцем відображаються на сайті www.zoodom.kiev.ua. Адміністрація Сайту має право в будь-який час в односторонньому порядку змінювати умови цієї Угоди. Зміни набирають чинності з моменту розміщення нової версії Угоди на сайті www.zoodom.kiev.ua.

1.5. Цей договір може бути укладений право- та дієздатним Користувачем, який досяг 14 років, з урахуванням особливостей, передбачених главою 4 Цивільного Кодексу України. Приймаючи умови договору, Ви підтверджуєте свою право- та дієздатність, приймаєте на себе зобов'язання, що виникають внаслідок використання сайту www.zoodom.kiev.ua  та укладання цього договору.

1.6. Пропозиція на Сайті не є офертою. Користувач після ознайомлення з розміщеною на сайті Пропозицією має право зробити оферту Продавцю шляхом заповнення форми Замовлення та/або здійснити замовлення через Кол Центр сайту. Заповнення форми Замовлення вважається офертою Користувача Продавцю на замовлення Користувачем товару на умовах, зазначених у відповідній пропозиції.

1.7. Оферта вважається прийнятою Продавцем, якщо Продавець вчинив дії, що свідчать про прийняття оферти Користувача, а саме: фактично відвантажив товар, почав надавати послуги відповідно до умов, передбачених офертою Користувача, надав рахунок на оплату за замовлені товари.

1.8. Продавець має право запропонувати замовити товар на iнших умовах пiсля отримання оферти Користувача. У такому разі ця пропозиція вважається зустрічною офертою і має бути прийнята Користувачем. Прийняттям зустрічної оферти вважається фактичне отримання Користувачем та/або Одержувачем товару на умовах, передбачених зустрічною офертою. Продавець має право відкликати зустрічну оферту до моменту отримання товару Покупцем.

1.9. Узгодженням усіх істотних умов Сторонами є оплата та/або фактичне одержання товару Покупцем, а також відвантаження товару Продавцем.

1.10. Сторони погоджуються, що направлення Продавцем та/або Адміністрацією сайту будь-яких повідомлень про наявність товару, прийняття замовлення, строки доставки товару, його ціну, умови та форми оплати, статус та/або зміни статусу замовлення тощо, відправлених Продавцем та/або Адміністрацією сайту за допомогою електронної пошти, sms, viber-повідомлень, за допомогою телефонії є виключно повідомленням Покупця про отримання оферти Продавцем і не може свідчити про її акцептування Продавцем.

1.11. Доставка товару здійснюється:

 • компанією-експедитором ТОВ «Нова Пошта» шляхом адресної доставки Користувачеві або доставки до відділення «Нової Пошти» з подальшим самостійним отриманням товару Користувачем;
 • власною службою доставки «Зоодом Бегемот» шляхом адресної доставки Користувачеві до м. Києва та приміських населених пунктів;
 • самостійним вивезенням товару клієнтом з точки видачі замовлень компанії «Зоодом Бегемот».

Якщо в населеному пункті не представлено відділення компанії-експедитора або роздрібного магазину Продавця, Користувач має право вибрати для доставки найближчий населений пункт, в якому представлено відділення компанії-експедитора або Продавця. Адреси відділень компанії-експедитора можна знайти на сайті novaposhta.ua.

Продавець не здійснює доставку на окуповані території України (АРК, території Луганської та Донецької областей), а також інші населені пункти, які не забезпечені відділеннями компанією-експедитором. Користувачі погоджуються з тим, що вартість товарів/послуг Продавця, розміщених на сайті Ініціатором, може збільшуватись без попереднього повідомлення.

1.13. Моментом отримання товару Одержувачем є підписання Одержувачем документа, що підтверджує факт прийняття замовленого Користувачем товару (товарно-транспортна накладна, акт приймання-передачі, декларація на пересилання, товарно-транспортна накладна і т.д.) або фактичне отримання Одержувачем Товару та вчинення ним дій, які свідчать про прийняття товару. Перед відправкою товар перевіряється та страхується на повну вартість.

При отриманні товару Одержувач зобов'язується перевірити товар на наявність пошкоджень, а також наявність комплекту необхідних документів (товарний чек, гарантійний талон, акт приймання-передачі) та, у разі проблем, на місці пред'явити претензії службі доставки, а також поставивши в популярність про інцидент представників продавця. Продавець не несе відповідальності за дії компанії перевізника.

1.14. При прийнятті (акцептуванні) оферти Продавця Користувач надає згоду на отримання інформації про товар через дистанційний зв'язок. Проставлений підпис на документах, що підтверджують прийняття товару та/або фактичне прийняття товару, означає, що Одержувач отримав усі необхідні відомості (інформацію) про товар до моменту його прийняття.


1.15. ОБМІН ТА ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ

Відповідно до статті 9 пункту 1 Закону України "Про захист прав споживачів" покупець має право протягом 14 днів (після купівлі/отримання замовлення) повернути або обміняти товар належної якості на аналогічний товар, якщо товар не задовольняє покупця за формою, габаритами, кольором , розмірів або інших причин і не може бути використаний за призначенням.

Так як повернення та обмін зоотоварів не регламентуються окремо цим законом, тому на них поширюються відповідні правила як і для груп товарів, призначених для людського використання.

1.15.1. Повернення та обмін товару належної якості провадиться за умови:

 • Товар не використовувався: відсутні сліди використання, подряпини, відколи, потертості тощо.
 • Збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, ярлики, бирки, упаковка, комплектність

У разі відсутності в магазині аналогічного товару, покупець має право:

 • Придбати будь-які інші товари з асортименту магазину з відповідним перерахунком вартості.
 • Отримати повернення коштів у розмірі вартості повернутого товару на момент його придбання.
 • Придбати аналогічний товар при першому ж постачанні відповідного товару, про що продавець зобов'язується повідомити покупця про день поставки (стаття 9 пункт 2 закону).

1.15.2. Умови, за яких так само не можливе повернення та обмін товару:

 • використовувалися нештатні режими чи параметри роботи устаткування чи його компонентів (частот, напруг та інших.)
 • дефекти спричинені використанням витратних матеріалів, що не відповідають вимогам експлуатації;
 • виникло пошкодження, спричинене потраплянням усередину виробу сторонніх предметів, речовин, рідин чи комах;
 • виріб має виражені механічні та/або електричні ушкодження, отримані внаслідок будь-яких дій покупця, або сторонніх осіб;
 • обладнання пошкоджене внаслідок природних стихій, пожеж, повеней, землетрусів, побутових факторів та інших ситуацій, які не залежать від продавця;
 • вироби зазнали ремонту неуповноваженими особами з порушенням вимог виробника та норм техніки безпеки;
 • внесено конструктивні зміни до товару та/або його складових, або виявлено їх спроби;
 • попадання вологи, сліди забруднення;
 • минув термін придатності на момент повернення.

Відповідно до постанови Кабінету міністрів №172 від 19 березня 1994 р. щодо реалізації окремих положень закону України "Про захист прав споживачів" не підлягають поверненню (данний список не є повним та остаточним):

 • продовольчі товари;
 • товари медичного призначення: лікарські препарати та прилади для лікування тварин, медичний одяг, попони, бандажі тощо.
 • предмети гігієни;
 • м'які чи надувні іграшки;
 • товари для цуценят та кошенят (пелюшки, соски, пляшечки для годування, поілки тощо);
 • парфумерно-косметичні та товари в аерозольній упаковці;
 • рушники, покривала, лежаки, будиночки;
 • зубні щітки, гребінці, інструменти для грумінгу;
 • панчішно-шкарпеткові вироби.

Виняток:
Товари можуть бути повернені або обміняні, якщо Ви виявили в них суттєві недоліки та порушення норм та вимог закону:
•    минув термін придатності,
•    на упаковці немає переліку обов'язкових відомостей, які мають бути вказані наприклад на продуктах харчування: маркування, дата виготовлення та термін придатності, склад продукту мовою споживача, калорійність, енергетична цінність, вміст жирів, білків та вуглеводів, відомості про виробника із зазначенням назви , місця та юридичної адреси, відомості про представника, який уповноважений продавати цей продукт, масу та обсяг продукту тощо.

1.16. Процедура оформлення обміну чи повернення

 • Необхідно направити запит на електронну адресу info@zoodom.kiev.ua з темою «Обмін» або «Возвра», номером замовлення, ПІБ замовника, номер телефону для зворотного зв'язку (якщо він відрізняється від вказаного в замовленні), фото та детальним описом ситуації.
 • Зверніться до оператора за телефонами, вказаними на сайті, у розділі «Контакти».
 • Зверніть увагу: повернення або обмін товару здійснюється лише після попереднього узгодження з нашим менеджером.
 • Якщо товар був придбаний з подарунком, при поверненні необхідно надати весь набір (товар разом із подарунком), інакше номінальна вартість подарунка буде вирахована із суми повернення

1.17. Способи повернення/обміну

 1. Доставити товар самостійно за адресою: м. Київ, вул. Степана Бандери, 6, з понеділка до п'ятниці з 09-00 до 18-00
 2. Під час доставки нашою службою доставки (м. Київ) вашого наступного замовлення, якщо таке буде вами зроблено.
 3. Пересилання товару кур'єрськими службами доставки, поштою або іншими суб'єктами логістики проводитися за умов:
 • погодивши попередньо адресу та контактні дані одержувача (представника магазину "Зоодом Бегемот") з менеджером нашої компанії
 • послуги «Зворотна доставка» та «Податковий платіж» мають бути скасовані
 • відправка повинна бути оплачена відправником (виключення: повернення або обмін товару через неналежну якість або невідповідність замовлення здійснюється за рахунок нашої компанії)
 • так само всі питання, що виникли з врегулюванням ситуацій пов'язаних з псуванням товару, його повним знищенням або втратою покладаються на відправника.

1.18. Повернення коштів
Відповідно до Закону України “Про захист прав споживачів” повернення коштів здійснюється у строк до 7 днів з моменту отримання поверненого товару, за повної його відповідності вимогам, описаним вище.
Повернення коштів здійснюється тим самим способом і тій особі (Плетнику), яким було оплачено замовлення.
Звертаємо вашу увагу, що у разі оплати товару банківською картою термін повернення коштів залежить від політики банку-емітента картки.


2. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН

2.1. Як Користувач Сайту, Ви гарантуєте не вдаватися до будь-яких дій, що порушують законодавство України, норм міжнародного права та дій, які можуть порушити нормальне функціонування Сайту.

2.2. Користувач зобов'язаний своєчасно проінформувати Адміністрацію Сайту про несанкціонований доступ до особистої сторінки Користувача третіми особами. Для інформування користувач повинен звернутися до Служби підтримки за координатами, вказаними на Сайті.

2.3. Користувач надає свою згоду на використання та обробку персональних даних Користувача відповідно до чинного законодавства України.

2.4. Приймаючи умови Угоди, Користувач також підтверджує, що ознайомлений і згоден з Політикою конфіденційності Сайту, а також з умовами цієї Угоди.

2.5. Приймаючи умови Угоди користувача, Користувач підтверджує, що він є право- та дієздатним, а також, що у нього відсутні будь-які обмеження в дієздатності.

2.6. Коментарі та інші записи Користувача на Сайті не повинні суперечити вимогам законодавства України та загальноприйнятих норм моралі та моральності.

2.7. Відповідальність за грошові перекази, які здійснюють Платники, повністю лежить на банках та платіжних системах, послугами яких вирішує скористатися Користувач. Продавець не бере на себе відповідальності за процеси процесингових центрів.

2.8. Власник сайту не несе відповідальності за працездатність обладнання, на якому розміщено Сайт, доступність Сайту, роботу каналів передачі даних та інші технічні засоби для здійснення Користувачами доступу до Сайту.

2.9. Продавець не несе відповідальності за дії Перевізника, у тому числі за терміни перевезення компанією перевізником, а також за збереження доставки.

2.10. Відповідальність Продавця за зміни умов замовлення товару обмежується правом Одержувача (Користувач, Платник) відмовитися від замовлення товару та вимагати повернення сплачених за нього коштів (якщо вони сплачені).

2.11. Користувач відповідає за достовірність даних, зазначених у формі Замовлення. У разі, якщо некоректна, неточна та/або неправильна вказівка ​​даних у Замовленні призвела до додаткових витрат Продавця, пов'язаних з доставкою товару за невірною адресою або видачі товару невірному Одержувачу, всі пов'язані з цим збитки та витрати покладаються на Користувача. Продавець має право утримувати суму таких збитків або витрат із сум, сплачених Платником як оплата товару. Користувач зобов'язаний надати про себе всю необхідну інформацію для здійснення електронної угоди.
 

3. ІНШІ УМОВИ

3.1. Користувач має право призначити Одержувачем замовленого товару третю особу. У цьому випадку Одержувач зобов'язаний вказати у формі Замовлення дані, необхідні для ідентифікації Одержувача та доставки товару. На відносини сторін, у разі, поширюються положення ст. 636 Цивільного Кодексу України.

3.2. Усі можливі суперечки та протиріччя, що виникають між Сторонами в рамках цієї Угоди, підлягають вирішенню відповідно до чинного законодавства України виключно за місцем реєстрації Власника сайту. Визнання судом будь-якого положення цієї Угоди недійсною не скасовує дію Угоди в іншій частині та не знімає з Користувача Сайту зобов'язань, прийнятих під час реєстрації.

3.3. Усі права на Сайт в цілому та на використання мережевої адреси (доменного імені) www.zoodom.kiev.ua належать Власнику сайту.

3.4. Користувач погоджується з тим, що після проходження процедури реєстрації на Сайті, Адміністрація сайту та/або Продавець надсилатиме на електронну адресу Користувачів листи та/або повідомлення, у тому числі рекламного характеру. Разом з цим Сайт зобов'язується не передавати електронну адресу, а також будь-які інші відомості про Користувачів третім особам. Користувач має право відмовитися від такого розсилання самостійно.

3.5. Вказуючи номер мобільного телефону у формах на сайті, Користувач автоматично погоджується отримувати повідомлення від Сайту, зокрема рекламного характеру. У разі виникнення наміру зупинити розсилку такого роду, Користувач повинен звернутися до технічної підтримки Сайту.

3.6. Користувачеві забороняється розміщувати контент користувача, заборонений чинним законодавством та/або суперечить морально-етичним нормам спільноти.

3.7. Здійснюючи Замовлення на Сайті, Користувач добровільно надає свою згоду Адміністрації сайту на збирання та обробку (накопичення, зберігання, адаптування, поновлення, використання, розповсюдження, знищення) зазначених ним даних, а саме: прізвище, ім'я, по батькові, електронна пошта, телефон, адреса , з метою забезпечення відносин у сфері купівлі-продажу, відносин у сфері захисту прав споживачів, у сфері рекламних та маркетингових досліджень, а також дає свою згоду на передачу (розповсюдження) його даних перевізникам, транспортно-експедиторським та кур'єрським організаціям, іншим третім особам ( без обмеження) на розсуд Адміністрації сайту. Це положення діє протягом 5 років з моменту оформлення останнього замовлення на сайті.

3.8. Дзвінком на гарячу лінію Сайту Користувач підтверджує повну згоду з проведенням реєстрації в Програмі лояльності «Зоодом Бегемот», а також повну згоду з усіма правилами програми лояльності «Зоодом Бегемот».

3.9. Користувач ознайомлений та погоджується з умовами цієї угоди.


нагору