Зареєструйся та отримай -5% на перше замовлення

Каталог
собаки
кішки
вет аптека
собаки
кішки
вет аптека
Фільтри
Фільтр
Обрані фільтри
Вид вихованця собаки
Ціна

Більше Меньше
бренд
Більше Меньше
вид вихованця
Більше Меньше
вік
Більше Меньше
тип засобу
Більше Меньше
форма засобу
Більше Меньше
призначення / властивості
Більше Меньше
країна
Більше Меньше

Мінерали та вітаміни для собак

Сортувати за
12345...10
208 грн.
241 грн.
700 грн.
Сортувати за
12345...10

Ми часто говоримо про те, що запорука здоров'я собаки – це правильне харчування.

Збалансоване, різноманітне, здорове годування забезпечує здоров'я всіх органів та систем, міцний імунітет, гарну шерсть, здорові зуби, рухливість та гарний настрій улюбленця.

Однак є один момент, який іноді упускають власники собак:

Навіть якщо ви підібрали для свого вихованця найкращий з кращих кормів, що підходять йому, це ще не означає, що він на 100% задовольнить "запити" організму собаки. І не тому, що немає добрих кормів. Просто під час виробництва будь-якого корму (сухого, вологого, консерв тощо.) вміст поживних компонентів розраховується з середньої потреби породи у цих речовинах. Але всі собаки різні, кожна унікальна, зі своїми запитами, слабкими сторонами в питаннях здоров'я.

Саме тому більшість собак потребує додаткової дози вітамінів чи добавок.

Які бувають вітаміни для собак та де їх купити?

Відразу обмовимося - купувати краще за рекомендацією ветеринара після здачі аналізів і лише у спеціалізованих зоомагазинах, ветаптеках. У “Зоодом Бегемот” досвідчені менеджери допоможуть підібрати добавки для собак та вітаміни, які підійдуть саме вашому собаці.

Усі вітаміни для собак можна умовно розділити на три групи:

 • препарати загальної дії, що зміцнюють;
 • коригувальні препарати, спрямовані на конкретну проблему зі здоров'ям собаки;
 • вітамінні препарати посиленої дії.

До першої групи належать мультивітамінні або вітамінно-мінеральні комплекси, спрямовані на зміцнення здоров'я вихованця. Це потрібні організму вітаміни і мінерали, такі як кальцій, натрій, фосфор, калій; вітаміни А, D, Е, С, РР, вітаміни групи В та інші. На кожній упаковці розписано дозування всіх складових, завдяки чому лікар-ветеринар може підібрати необхідний препарат на основі аналізів собаки.

У магазинах Києва та всієї України зараз великий вибір таких препаратів. Ціни, виробники, форма випуску – вибір на будь-який смак. Купити такі вітаміни можна і у нас, менеджери допоможуть вибрати вітаміни, які підійдуть вашому собаці.

Коригувальні вітаміни та добавки для собак призначені для усунення попередження або усунення конкретних проблем зі здоров'ям: наприклад, проблеми шкіри, зубів, ШКТ, суглобів чи кісток тощо. Склад таких комплексів вітамінів для собак спрямований якраз на заповнення елементів, що бракують, і вирішення конкретної проблеми зі здоров'ям.

Вирішивши купити такі вітаміни, обов'язково слід порадитись з ветеринаром та здати аналізи.

Третя група вітамінів – вітаміни посиленої дії. Їх купують для бійцівських собак, що активно тренуються, працюють. І дуже часто для собак виснажених, ослаблених тривалою хворобою чи тяжкими умовами життя.

Які собаки особливо потребують вітамінів і харчових добавок?

Це вихованці, які перебувають у зоні ризику:

 • зростаючі малюки,
 • вагітні та годуючі матусі,
 • літні собаки,
 • вихованці після хвороб, операційного втручання,
 • тварини у стрес.

Але й здоровим дорослим собакам також потрібні такі добавки. Нестача навіть одного вітаміну може бути непомітна спочатку. Або її симптоми можуть не наштовхувати на думку, що причина криється в авітамінозі.

Однак згодом, якщо запас вітамінів та корисних речовин в організмі не поповнюється, виникають проблеми зі здоров'ям. Спочатку їх можна виправити, додаючи до раціону собаки вітаміни. Ігнорування може призвести до серйозних захворювань.

Ми рекомендуємо

 • підтримувати збалансоване різноманітне харчування собаки,
 • регулярно давати загальнозміцнюючі мультивітамінні комплекси,
 • регулярно проходити обстеження та здавати аналізи, які допоможуть виявити нестачу того чи іншого вітаміну чи мікроелемента.

І, звичайно, не забувати, що здоров'я наших хвостиків залежить тільки від нас.


нагору