Зареєструйся та отримай -5% на перше замовлення

Каталог
собаки
кішки
вет аптека
собаки
кішки
вет аптека
Фільтри
Фільтр
Ціна

Більше Меньше
бренд
вид товару
Більше Меньше
призначення / властивості

Замінники котячого молока

Сортувати за
Сортувати за

Чи любите ви кошенят так само, як любимо їх ми?

Маленькі м'які грудочки щастя, які настільки милі і гарненькі, що коли вони народжуються, біля "будиночка" мами-кішки збирається вся родина. І ці пухнасті (або не дуже) грудочки радості ще довгий час після народження на всі 100% залежатимуть від мами. Але трапляється, що не тільки від мами, а й від вас.

Близько місяця після народження кошенята харчуються виключно маминим молоком. Воно для них - джерело всіх необхідних для нормального зростання та розвитку вітамінів та мікроелементів.

Вигодувати новонароджене кошеня чимось, крім молока, практично неможливо. Зараз ми маємо на увазі:

 • корм для кошенят
 • молоко інших тварин (коров'яче, козяче).

Справа в тому, що молоко інших тварин не містить тих корисних речовин, які потрібні кошеням для їх повноцінного розвитку (або містять, але не в тому кількості).

Але є спеціально розроблені замінники молока для кошенят, які максимально повторюють склад материнського молока, і можуть бути використані для раннього вигодовування кошеня.

Що таке замінники молока для котів та кому вони потрібні?

Замінники молока для котів - це ветеринарний продукт, який містить необхідну кількість білків, жирів, вуглеводів, мінералів та амінокислот, які життєво важливі для новонародженого кошеня.

Важливо, що правильно підібраний якісний замінник молока для кошенят повністю засвоюється, тобто віддає маленькому організму всі свої корисні речовини, сприяючи росту і правильному розвитку.

Замінник молока для котів може знадобитися у кількох випадках:

 • коли у мами-кішки немає молока
 • коли мама-кішка настільки ослаблена вагітністю та пологами, що не може вигодовувати малюків, бо це несе загрозу її життю
 • коли кішка гине під час пологів або після них
 • коли кішка відмовляється годувати потомство, і кошенята можуть загинути.

Крім того, якщо кошенят багато, материнського молока на всіх не вистачає, відмінним рішенням буде купити замінник молока для кошенят і полегшити долю новоспеченої матусі.

Але замінник молока для котів може знадобитися не лише новонародженим! Часто цей продукт дають і дорослим вихованцям:

 • вагітним і кішкам, що годують як додаткове джерело корисних речовин
 • кішкам після операцій, затяжних хвороб, у період хвороби та реабілітації.

Чи можна уникнути замінника молока для кошенят?

Якщо кошенята зовсім маленькі, новонароджені, замінник молока для кошенят стане ідеальним вибором. Це той випадок, коли природне зашкодить, а штучне може врятувати. Коров'яче, козяче молоко та молоко будь-яких інших тварин не підходить для кошенят! Тому що в їхньому складі немає тих речовин, які потрібні для нормального зростання кошеня. А їх дефіцит призведе до захворювань, проблем зі здоров'ям, відставання у розвитку, проблем зі шлунково-кишковим трактом тощо.

Купити замінник молока для котів у Києві (та й інших містах України) зараз не проблема. Тому іноді ціна життя малюків – ваша готовність допомагати.

Ви купили замінник молока для кошенят. Як годувати дитину?

 • Знайти та купити замінник молока для котів - півсправи, потрібно ще правильно його використовувати.
 • Годувати новонародженого малюка або малюка до 4-тижневого віку потрібно за графіком! Перший тиждень – кожні дві години.
 • До чотирьох тижнів – кожні 4-6 годин.
 • Строго дотримуйтесь інструкцій виробника!

На кожній упаковці замінника молока для кошенят ви знайдете інструкцію:

 • як розбавляти молоко
 • як довго воно може зберігатися
 • скільки суміші знадобиться малюкам різного віку
 • як часто годувати замінником молока кошенят різного віку тощо.

Разом із замінником молока обов'язково купити спеціальну пляшечку для годування. Вони також є у нашому магазині. Годувати з такої пляшечки набагато легше, ніж із піпетки.

Маля покаже вам, що він наївся: робитиме менше ковтальних рухів, відвертатиметься від пляшечки і скоро засне. Помасажуйте йому животик і дайте поспати.

Де купити замінник молока для кошенят?

Ми рекомендуємо купувати такий продукт виключно у перевірених зоомагазинах чи ветаптеках.

У Зоодом Бегемот представлений великий вибір виробників замінників молока для котів. Але найголовніше – ми забезпечуємо правильні умови зберігання та транспортування цього продукту, які дозволяють зберегти його якості.

Ціни на замінники молока різні, кожен власник зможе підібрати відповідний йому за ціною і якістю продукт.


нагору