Каталог
собаки
кішки
вет аптека
собаки
кішки
вет аптека
Фільтри
Фільтр
Ціна

бренд
Більше Меньше
вид ласощів
Більше Меньше
форма засобу
Більше Меньше
призначення / властивості
Більше Меньше
вид іграшок
Більше Меньше
характеристики
Більше Меньше
країна
Більше Меньше

Трава та м'ята для котів,

Сортувати за
71 грн.
Сортувати за

М'ята для котів (котівник лимонний) - невибаглива рослина, що має пряний запах, який дуже подобається кішкам. Дія м'яти на тварин подібна до впливу валеріани. Ця властивість була помічена людьми з давніх-давен і використовувалася для заспокоєння і приманки особин сімейства котячих.

М'ята для котів: опис та властивості

Рослина має сильний запах із виразними лимонними нотками. Стебла та листя світло-зеленого кольору, іноді з домішкою білого або рожевого відтінку. Бутони дрібні, білого, рожевого або бузкового кольору. Стебла стелиться по ґрунту, утворюють чагарники, в яких люблять лежати котячі. Іноді в кущах збирається до 10-15 волохатих любителів м'яти. Рослина невибаглива, може свідомо культивуватися або виростати в дикій формі.

Листя котівника містить особливу ефірну речовину - непеталактон, який і приваблює тварин. Запах викликає незвичайну та кумедну поведінку вихованців. Вдихання пахучих олій впливає на рецептори мозку, викликаючи емоційні реакції.

Також, м'яту дають кішкам як профілактика та лікування захворювання глистами.

Використання рослини

  • Заспокоювання надмірно агресивних чи активних вихованців, зняття нервового перезбудження при далеких поїздках чи відвідування ветеринарної клініки;
  • Привчання кошенят до туалету, кігтеточки, сумки-перенесення, нових іграшок. Невелика кількість сушеної рослини поміщеної в необхідне місце, приверне увагу четвероного вихованця, викличе його інтерес;
  • Зняття шлункових спазмів, протиглистяне лікування. Лікування рослиною набагато дієвіше та безпечніше. ніж прийом медичних препаратів Кішки охоче вживають відвар на основі м'яти або приймуть засіб у сушеному вигляді.
  • Підняття настрою у флегматичних та пасивних тварин.

М'ята та вагітність

Рослина викликає збудження, що виснажує нервову систему. Якщо на тварину в звичайному стані це не надає негативного впливу, то для самки в складному фізіологічному періоді збудження загрожує нервовими навантаженнями. Краще убезпечити вихованця від непотрібного стресу. Тому в період виношування потомства не варто давати кішці рослину, заберіть горщик подалі.

Проте кішки - тварини з високорозвиненою інтуїцією. Вони ніколи не роблять вчинків, які можуть фатально позначитися на їхньому здоров'ї. Так що, якщо вагітна самка нюхає рослину вдома або на вулиці, не варто жорстко припиняти таку поведінку.

М'ята котяча: купити в інтернет-магазині "Бегемот"

Наш магазин (Київ, Україна) пропонує рослину для коригування поведінки тварини, лимонний котівник. Підніміть настрій своєму пухнастому вихованцю та захистіть від кишкових паразитів. Купуючи товар, ви дбаєте про здоров'я та комфорт домашнього улюбленця. Пропонований товар має невисоку доступну ціну, що відповідає міжнародним стандартам якості.

Знайомтесь з нашим каталогом, оформляйте замовлення!


нагору