Каталог
собаки
кішки
вет аптека
Фільтри
Фільтр
Обрані фільтри
Призначення / властивості для кастрованих / стерилізованих
Ціна

Більше Меньше
бренд
Більше Меньше
клас корму
особливості
Більше Меньше
розмір породи
Більше Меньше
вид лікувального корму
Більше Меньше
вік
Більше Меньше
призначення / властивості
Більше Меньше
інгредієнти
Більше Меньше
порода кішок
Більше Меньше
лінія корму
Більше Меньше
країна
Більше Меньше

Сухий корм для стерилізованих кішок та кастрованих котів

Сортувати за
598 грн.
538.2 грн.
540 грн.
486 грн.
840 грн.
756 грн.
750 грн.
675 грн.
336 грн.
166 грн.
162 грн.
154 грн.
446 грн.
164 грн.
Сортувати за

Сухі корми для стерилізованих кішок

Будь-яка операція для кота, у тому числі стерилізація чи кастрація, – це серйозне втручання у його усталений ритм життя. І якщо сама хірургічна процедура не є небезпечною та проходить без проблем, то більшої уваги потребує післяопераційний період. Тому що видалення статевих залоз призводить до фізіологічних та поведінкових змін. Як наслідок – необхідно змінювати підхід до харчування, щоб усі зміни не привели вихованця до захворювань.

Наслідки стерилізації, що впливають на вибір харчування

Позбавлення кішки здатності давати потомство істотно впливає на гормональне тло: знижується рівень тестостерону та естрогену, продовжує вироблятися пролактин. Результати позначаються спосіб життя:

  • сповільнюється обмін речовин;
  • підвищується апетит, тоді як активність суттєво знижується;
  • стерилізована тварина стає лінивою: немає бажання ні битися, ні полювати, ні тим більше шукати статевого партнера;
  • зменшується частота сечовипускань, сечовий міхур не випорожнюється для «мітки» території – немає відтоку сечі, вона застоюється.

Якщо не втрутитися в процеси, що відбуваються з улюбленцем, все може закінчитися захворюваннями: сечокам'яною хворобою, ожирінням. Щоб цього не сталося, достатньо поміняти раціон та купити корм для стерилізованих кішок.

Особливості харчування після стерилізації чи кастрації

Чим відрізняється годування тварин до і після операції?

  1. До видалення статевих залоз можна було насипати повну миску пиши, і вона випорожнювалася протягом дня в міру бажання чотирилапого друга. Корм для стерилізованих кішок потрібно давати дозовано, щоб вони не переїдали. Якісний продукт відрізняється збалансованістю та наявністю дієтичного білка, харчових волокон, які створюють відчуття ситості. Це допомагає тварині впоратися з постійним почуттям голоду.
  2. Вихованець менше рухається, активність знижується, а значить і калорій йому потрібно набагато менше. Сухий корм для кастрованих котів відрізняється низькою калорійністю, тому ризики ожиріння мінімізовані.
  3. Такий продукт багатий на натуральні антиоксиданти, які мають очищаючі та протизапальні властивості, а також необхідну для правильного травлення клітковиною.
  4. Щоб сечостатева система після операції працювала правильно, слід стежити, щоб стерилізована кішка споживала достатню кількість рідини. Також добре, якщо у складі корму для кастрованих котів буде обліпиха - вона позитивно позначається на роботі нирок і тієї ж сечостатевої системи.
  5. Таким тваринам необхідна їжа зі зниженою кількістю солей фосфору, кальцію, магнію. При виборі раціону важливо звертати увагу, щоб воно було максимально збалансоване мінералами та вітамінами – це дозволить запобігти розвитку каменів.
  6. При годівлі необхідно дотримуватися дозування порцій, а якщо тварина набирає зайву вагу - скорочувати їх або ділити на менші.

Купити якісний сухий корм для стерилізованих кішок, а також корм для кастрованих котів з доставкою по Україні можна у нашому Інтернет-магазині «Зоод Зоодом Бегемот». Ми гарантуємо якість продукції, тому що пропонуємо харчування від провідних світових марок.


нагору