Зареєструйся та отримай -5% на перше замовлення

Каталог
собаки
кішки
вет аптека
собаки
кішки
вет аптека

Туалети та лотки для кішок

Сортувати за
12345...11
1021 грн.
Сортувати за
12345...11

Туалети, лотки для котів

За своєю природою кішки дуже охайні. Ті з них, хто живе у приватних будинках, гуляють на свіжому повітрі, влаштовують туалет у затишному місці, ретельно все закопують. Домашні вихованці, які мешкають у квартирах міста Київ, не мають можливості реалізувати природні інстинкти у природних умовах. Тоді дбайливому господареві слід купити коту туалет.

Вирішення цього питання важливе для забезпечення гігієни тварини та вибудовування добрих взаємин з людьми. Правильно підібраний туалет для котів допомагає у формуванні у тварини акуратності та охайності. Розглянемо найпопулярніші варіанти.

Лотки для котів

Відкриті котячі туалети мають різні модифікації.

 • Лоток - зручна прямокутна ємність заввишки до 11 см. Хороший розмір не обмежує рухів дорослих тварин, не дає наповнювача висипатися назовні.
 • Туалет-сито складається з двох піддонів, верхній виконаний із сітчастим дном. Просіювання наповнювача затримує грудки, що утворилися, і відходи на решітці. Переваги: економічна витрата наповнювача, простота прибирання.
 • Модель із сіткою підходить для кішок будь-яких порід, особливо для довгошерстих. Сітка надійно захищає від прилипання частинок наповнювача, залишає лапки та хвіст сухими. Варіанти виконання – від низьких бортиків 5 см до високих 11, 27 см. Переваги: можливе використання без наповнювача або з невеликою кількістю, запобігає розсипу матеріалу.
 • Для кошенят - проста конструкція з невисокими бортиками, добре підходить для дрібних порід з короткими лапками або літнім вихованцям.

Звичайний лоток для кішок при мінімальній ціні чудово справляється з гігієнічною функцією.

Лотки з бортиками

Моделі з бортиками дозволяють підтримувати чистоту підлоги, не допускаючи розсипання наповнювача.

 • Глибокий з бортиками, що надійно утримує наповнювач усередині ємності. Моделі з відкидним бортиком полегшують збирання забрудненого матеріалу. Глибокий туалет із рамкою підходить для вихованців, які активно заривають відходи життєдіяльності – все залишається всередині лотка.
 • Модель лотка для кішок з високими бортами та сіткою зручна у прибиранні, суттєво економить наповнювач.
 • Кутові конструкції з бортами аналогічні прямокутним та овальним. Перевага в економії простору за рахунок розміщення в розі приміщення.

Закриті туалети для котів

Простір лотка для кота, закритого з усіх боків, захищає тварину від зовнішніх подразників, а приміщення від шматочків наповнювача та запаху. Збірна конструкція котячого туалету будиночка складається з ємності, в яку засипається наповнювач, і кришки знімається з дверцятами або отвором. Багато моделей мають ручку для перенесення.

 • З відкидною кришкою. Підняття кришки відкриває поверхню піддону і дозволяє швидко зробити збирання.
 • Закритий лоток для кішок має вхід збоку та надійно утримує всередині наповнювач та запахи. Конструкція з входом зверху, на кришці, підходить для молодих та невеликих тварин. Для легкого прибирання передбачено висувний лоток або знімну кришку.
 • З фільтром. Оснащення фільтром нейтралізує неприємні запахи. Вугільний фільтр безпечний для тварин, за потребою легко замінюється на новий.

Конструкції туалету будиночка для котів зручні в обслуговуванні та гармонійні в інтер'єрі за рахунок безлічі форм та колірних рішень.

Розумні туалети

Якщо купити закритий туалет для кота з цієї категорії, то чистота у піддоні та свіжість повітря у будинку будуть гарантовані. Застосування сучасних технологій дозволяє виконувати збирання відразу після забруднення. В Україні можна придбати моделі з інноваційними технологіями.

 • З автоматичним просіюванням наповнювача. Для видалення забрудненого матеріалу та твердих відходів достатньо потягнути за важіль, який запустить процес очищення. Залишається лише згодом видалити мішок зі сміттям та вставити чистий пакет. Герметичність конструкції підтримують у чистоті підлогу кімнати, а вугільний фільтр поглинає неприємні запахи.
 • Туалет для кішок, що самоочищається. Процес очищення запускається, коли в туалеті немає тварин, це реалізовано завдяки продуманій механіці або наявності чутливих сенсорів. У біотуалеті для кішок спеціальний наповнювач абсорбує рідину, висушує тверді відходи та нейтралізує неприємні запахи. Дії робота туалету для кішок виглядають так: забруднений наповнювач та відходи змітаються у закритий відсік, після чого матеріал у піддоні акуратно розрівнюється. Всі операції лоток, що самоприбирається, для кішок виконує сам, людині потрібно лише змінювати наповнювач і прибирати продукти життєдіяльності через певний час.

Розумні туалети виконують якісний клінінг, так що їхня вища ціна цілком виправдана.

Загальні вимоги щодо вибору туалету

Котячий туалет має бути ергономічним, його площа - відповідати розмірам тварини, а висота бортика або дверцята забезпечуватиме безперешкодний вхід-вихід. Дрібні ємності повинні бути стійкими і не перевертатися, поверхня – гладкою, безпечною. Уважний господар, який вивчив характер та звички вихованця, зуміє вибрати та купити відповідний варіант.


нагору