Зареєструйся та отримай -5% на перше замовлення

Каталог
собаки
кішки
вет аптека
собаки
кішки
вет аптека

Засоби для чищення зубів та пащі у кішок

Сортувати за
Сортувати за

Важливою складовою правильного догляду за котами є чищення зубів. Це допоможе в майбутньому запобігти можливої появі проблем з порожниною рота та яснами. Звичайно, не обов'язково робити це двічі на день щодня. Але хоча б раз на тиждень, або стільки, скільки прописав ветеринар, доглядати за ротовою порожниною кота необхідно.

Навіщо чистити зуби кішці?

 • Тому що утворюється наліт, а це бактерії. Вони можуть негативно зашкодити роботі шлунково-кишкового тракту. Тобто улюбленець отримає проблеми із травленням.
 • За відсутності догляду утворюється камінь, що провокує кровотечу слизової оболонки.
 • Для попередження розвитку гінгівіту та пародонтиту, а також передчасного випадання зубів.

Важливо знати, що захворювання ротової порожнини стають причиною неприємного запаху. З одного боку, це наслідок недостатньої гігієни, а з іншого – симптом, який потребує уваги та звернення до лікаря.

Ефективна профілактика

Щоб запобігти виникненню будь-яких проблем такого характеру, важливо подбати про ефективну профілактику. Для цього варто використовувати спеціальні засоби, які також є чудовою альтернативою не дуже улюбленій твариною зубній процедурі:

 • Гелі, спреї, які дезінфікують, видаляють наліт та знімають роздратування. Є препарати, які містять пробіотики.
 • Кісточки та палички для чищення зубів кішок – допоміжні засоби для видалення нальоту та каменю, на які вже впливали гелем або спреєм. Ласучи приємною на смак і запах паличкою чи кісточкою, тварина самостійно усуває залишки “проблеми”.
 • Спеціальний корм. Такі ласощі для чищення зубів у кішок подобається їм і полегшує процес догляду.
 • Добавки у воду - вони прибирають неприємний запах з рота вихованця, а також усувають наліт. Деякі з них також містять пробіотики, які сприяють утворенню сприятливої мікрофлори.

Використання таких гелів, добавок та ласощів дозволить мінімізувати ризик виникнення проблем. Отже чистити зуби можна буде рідше, і причин для дискомфорту у вихованця буде менше.

Як правильно чистити  

Фахівці рекомендують привчати домашнього улюбленця до догляду за ротом з малого віку. Тоді багатьох питань на тему «як умовити» чи «як наздогнати» незадоволеного кота вдасться уникнути.

В іншому випадку, щоб улюбленець добровільно погодився на зубну гігієну у дорослому віці, доведеться привчати його до дотиків, до очищення за допомогою пальця, і лише потім переходити до спеціальних пристроїв та засобів для чищення зубів у кішок.

Як проводити процедуру?

 1. Акуратно та міцно тримати тварину спиною до себе.
 2. Щітку намагатись нахиляти під кутом 45 градусів до поверхні – так результат буде максимально ефективним.
 3. Робити все круговими рухами і вгору-вниз, рухаючись від корінних до різців.

Що робити не можна?

 • використовувати пасту, призначену для людини;
 • Користуватися звичайною щіткою.

Настійно рекомендується всіляко заохочувати та хвалити вихованця під час гігієнічних процедур.

Чим чистити  

Обов'язково слід придбати необхідні для чищення зубів кішок товарами. Йдеться про такі пристосування та засоби:

 • Щітки для чищення зубів у кішок – вони відрізняються від людських розмірами та м'якістю щетинок. Ще у продажу є щітки, які надягають на палець для особливо недовірливих і вразливих улюбленців.
 • Пасти для тварин. Вони бувають не тільки для звичайної гігієни, але й для зміцнення ясен, поліпшення стану емалі. Більшість таких пропозицій мають різні смаки, які подобаються вихованцям: печінки, риби, м'яса та ін.

Крім цього, у продажу є повноцінні набори для чищення зубів кішок, до яких входять усі важливі елементи. Ціна на такі комплекти залежить від їхнього вмісту та якості продукції.

У нашому магазині “Зоодом Бегемот” можна придбати засоби для профілактики та лікування порожнини рота кота. Це різні види рідини для додавання у воду, ефективні гелі (які усувають наліт, вбивають бактерії та борються із запаленнями), а також пасти, спреї. Ми здійснюємо доставку як по Києву, так і до будь-якого міста України.


нагору