Зареєструйся та отримай -5% на перше замовлення

Каталог
собаки
кішки
вет аптека
Фільтри
Фільтр
Ціна

Більше Меньше
свята
призначення / властивості

іграшки для собак

Сортувати за
12345...52
159 грн.
133 грн.
46 грн.
470 грн.
352.5 грн.
256 грн.
192 грн.
Сортувати за
12345...52

Крім повноцінного харчування та турботи про здоров'я, домашнім собакам потрібні розваги. Іграшки вкрай корисні в цій якості. Вони сприяють загальному розвитку вихованця, покращують пам'ять, увагу, інтелект. Допомагають підтримувати у вихованця хорошу фізичну форму, розважають його під час зайнятості чи відсутності господарів, урізноманітнять відпочинок та дозвілля. Кусання виробів допомагає сформувати правильний прикус, зміцнює ясна, підтримує здоров'я зубів. Предмети гри - універсальна корисна розвага тварин всіх порід та розмірів, яку необхідно правильно вибрати.

Як правильно підібрати виріб

При доборі товарів орієнтуйтеся на такі параметри:

 • Матеріал. Має бути безпечним, нетоксичним, що підтверджується екологічним сертифікатом;
 • Запах. Хімічні аромати викликають ворожість тварин, відштовхують їх;
 • Якість. Товар повинен мати запас міцності, щоб використовувати довготривалий. Стики рівні, міцні шви, форма обтічна;
 • Безпека. Вітається відсутність дрібних деталей, гострих кутів. Можливості травмування під час використання повинні бути мінімізовані.

Орієнтуйтеся на інтереси чи переваги собаки. Активним тваринам підійдуть м'ячики, любителям гризти – гумові вироби. Купуючи кілька предметів, можна достовірно дізнатися, що сподобається тварині більше.

Різновиди товарів залежно від віку та породи

Хороші іграшки для великих собак відрізняються від маленьких не лише розміром, а й підвищеною міцністю. Враховуйте вік та розмір домашнього вихованця, купуючи ігрові аксесуари:

 • Цуценят. Малята будь-якої породи люблять м'які, гумові або силіконові вироби з пищалками. З раннього віку рекомендуються іграшки для чищення зубів собак, що профілактують появу зубного каменю;
 • Іграшки для великих собак. Товари великого розміру та підвищеної міцності. Добре адаптовані вироби для активних рухливих ігор. Найкращі іграшки для німецької вівчарки, боксера, добермана повинні зручно використовуватись на свіжому повітрі, під час тривалих прогулянок чи дресирування. Оптимальні іграшки для лабрадора, тер'єра, різеншнауцера враховують необхідність частого миття чи чистки.
 • Середнім чи дрібним породам. Найчастіше породи не належать до службових. Аксесуари, що розважають, підтримують фізичну форму, служать засобом заспокоєння або розваги. Підходящі іграшки для французького бульдога або іграшки для мопса повинні підвищувати інтелект, увагу, розвивати допитливість. Бажано, щоб виріб не поміщався в пащу повністю, не було надто дрібним. Оптимальні іграшки для йорку виготовлені з тканини чи м'якої гуми, найчастіше це м'ячики.

Собачі іграшки в Україні.

Популярний інтернет-магазин Зоодом "Зоодом Бегемот" (Київ), відомий своєю бездоганною репутацією, пропонує власникам чотирилапих вихованців широкий асортимент іграшок для тварин. Це чудовий засіб пізнавальної активності собаки, що розширює її кругозір і підвищує інтелект. Представлені товари можна підібрати з урахуванням характеру, темпераменту вихованця, його інтересів та активності. Покупцям гарантується:

 • сертифікат відповідності міжнародним вимогам на всі представлені товари;
 • безпечне та зручне конструктивне рішення;
 • широкий асортимент моделей у різноманітті кольорів, розмірів, функціоналу;
 • доступна вигідна ціна.

Магазин відпускає товар оптом та в роздріб. Доступний самовивіз чи швидка дбайлива доставка за адресою проживання замовника. Приймаються будь-які форми оплати замовлення.

Подбайте про фізичну форму, здоров'я, виховання свого чотирилапого улюбленця!


нагору