Зареєструйся та отримай -5% на перше замовлення

Каталог
собаки
кішки
вет аптека
собаки
кішки
вет аптека
Фільтри
Фільтр
Ціна

Більше Меньше
тип шерсті
матеріал

Гребінці для собак

Сортувати за
Сортувати за

Гребінці для домашніх тварин: Основні види та сценарії застосування.

Зміст собаки включає не тільки правильне харчування, вигул і дресирування, а й догляд за шерстю. Навіть якщо чотирилапий друг регулярно відвідує грумера - домашній догляд необхідний. Нижче про те, як підібрати інструменти, залежно від структури шерсті вашого вихованця.

Пуходірки .  

Найвідоміший тип гребінців – широкі щітки з частими зубами з гнучкого металевого дроту. Їх призначення відображено у назві: Розплутування підшерстя та його видалення. Пуходірка потрібна будь-якій породі з підшерстком. Їх вибір залежить від розміру тварини, густоти та довжини її шерсті. Варто мати пуходірки щонайменше двох розмірів. Велику - для корпусу і на час линяння і менше - для лап, голови та хвоста. Для собак з довгою шерстю бажано вибирати гребінці – пуходерки без «краплинок» на кінчиках. Вони краще прочісують, хоча без пластикового захисту та простіше пошкодити шкіру.

Гребінці

Такі гребінці потрібні і для довгошерстих собак і власникам короткої шерсті , на кшталт різеншнауцерів. Вони допомагають прочесати і не допустити утворення ковтунів . Гребінь - проста річ і служить довго. Варто одразу вибирати надійний металевий.

Масажні щітки  

Вони використовуються для позбавлення від підшерстка, але у найбільш популярної конструкції – пластикових масажних рукавиць та щіток, надто короткі зуби. У довгошерстих вихованців недостатньо глибоке прочісування сприяє утворенню ковтунів , хоча зовні тварина виглядає нормально. Так розвиваються дерматити та шкірні проблеми, які дуже легко не помітити одразу. Зате масажні щітки підійдуть для нанесення шампуню під час миття. Існують навіть різновиди із резервуарами. Масажна гребінець – варіант і для гладкошерстих собак .

Колтунорізи та слікери  

Це рішення для ситуацій, коли звичайні пристрої не справляються. Особливо актуальні собаки з довгою шерстю. Сенс колтуноріза у цьому, що гострі краї його зубів підрізають поплутані ділянки, полегшуючи її видалення. Слікер же працює аналогічно пуходерці , але краще підійде для довгої кучерявої шерсті.

Мінімальний набір для домашнього грумінгу  

Тварини з густою довгою шерстю потрібні:

  • Гребінець;
  • Пуходірки , що відповідають структурі підшерстя та розміру тварини;
  • Інструмент для боротьби з ковтунами;
  • Рідкий засіб для вичісування.  

Ніколи не можна вичісувати вихованця насуху і останній пункт не менш важливий, ніж попередні.

Для короткошерстих собак колтуноріз має сенс замінити на масажну гребінець , а породам з подвійним пухом, навпаки, знадобиться особливо ефективний інструмент корекції, на кшталт фурмінатора або аналогів. Всі ці пристрої допоможуть підтримувати тварину в акуратному вигляді. Придбати їх можна в нашому інтернет-магазині, з доставкою по Києву та Україні.


нагору