Зареєструйся та отримай -5% на перше замовлення

Каталог
собаки
кішки
вет аптека
Фільтри
Фільтр
Обрані фільтри
Бренд Savory
Ціна

Більше Меньше
бренд
Більше Меньше
клас корму
Більше Меньше
особливості
Більше Меньше
розмір породи
Більше Меньше
вид лікувального корму
Більше Меньше
вік
Більше Меньше
призначення / властивості
Більше Меньше
інгредієнти
Більше Меньше
порода кішок
Більше Меньше
лінія корму
Більше Меньше
форма упаковки
Більше Меньше
країна
Більше Меньше

Сухий корм Savory (Сейворі) для котів

Сортувати за
219 грн.
2852 грн.
231 грн.
Сортувати за

Сухий корм для кішок Savory - здорова, біологічно правильна та смачна їжа для вашого чотирилапого вихованця. Продукт повністю задовольняє потреби тварини у поживних речовинах.

Інформація про виробника

Розробив сухий корм для кішок Сейворі український виробник – компанія Suzirya (Сузір'я). Виробництво винесено за межі країни до Бельгії. Замовлення розміщується на заводах компанії United Petfood, де реалізують комплексний підхід до якості продукції, що випускається.

Поживні склади корму розроблені фахівцями Сузір'ї спільно з професійними дієтологами з Бельгії та Чехії. У лінійці кормів реалізовані принципи збалансованості, а також смачної та здорової їжі. Смак міксів порівнюють із вишуканими стравами високої кухні.

Під час створення продукції компанія реалізує принципи постійного вдосконалення рецептури, створення виняткових смаків, сімейного харчування власника та його кішки, а також враховує спосіб життя та індивідуальні особливості кожної тварини.

Сухий корм бренду відносять до класу супер-преміум.

Сухий корм для котів Сейворі: переваги

Переваги сухих кормів Сейворі є:

  • джерело харчового білка серії - м'ясо або риба найвищої якості;
  • повністю виключені злакові, рослинні білки, які провокують алергію;
  • збалансований вітамінно-мінеральний комплекс;
  • використання природних антиоксидантів, отриманих із фруктів або лікарських рослин;
  • реалізується потрійний захист імунітету тварин, використовуються пробіотики, пребіотики, омега-3 жирні кислоти;
  • містять хондропротектори, що захищають та зміцнюють суглоби;
  • оптимізують метаболізм, підтримують нормальну вагу;
  • забезпечують захист серцевої системи, підтримують гостроту зору, красу шерсті, профілактують захворювання сечовивідних шляхів.

На жаль, марка поки що є не надто відомою за межами країни.

Використовувані інгредієнти

Компанія декларує використання у своїй продукції виключно свіжих натуральних компонентів. В асортименті міксів є корми, створені індивідуально для кішок різного віку, ваги, стану здоров'я. Це дозволяє задовольнити поживні потреби будь-якої кішки.

Натуральні тваринні білки, що застосовуються у виробництві: індичка, ягня, качка, кролик, відрізняються відмінною засвоюваністю. Вони не ускладнюють, а навіть стимулюють роботу шлункового тракту, що важливо для неактивних або надмірно повних вихованців.

У міксах використовуються рослинні компоненти, овочі, фрукти, ягоди, трави. Клітковина оптимізує виділені функції, служить джерелом вітамінів, покращує імунітет, якість шерсті та зубів.

Бренд не використовує барвники та ароматизатори. Продукт максимально наближений до натуральної природної їжі. Смакові рецептори тварини вільні від хімічних домішок, а ризик виникнення харчової алергії зведений до мінімуму. Господар може бути впевнений, що його вихованець отримує натуральне, якісне та безпечне харчування.

Лінійку меню доповнено консервованим обідом, що дозволяє охопити велику групу потенційних споживачів товару.

Купити сухий корм для котів Savory в інтернет-магазині "Зоодом Бегемот"

Наш магазин (Київ, Україна) пропонує збалансований сухий корм для котів Сейворі від популярного українського виробника. Купуючи сертифікований товар найвищої якості, ви дбаєте про міцне здоров'я, активне довголіття, гарний настрій пухнастого вихованця. Пропоноване харчування зручно у використанні, зберіганні, має доступну для будь-якого господаря ціну, відповідає міжнародним стандартам якості.

Запрошуємо ознайомитись з нашим каталогом та оформити замовлення!


нагору