Зареєструйся та отримай -5% на перше замовлення

Каталог
собаки
кішки
вет аптека
собаки
кішки
вет аптека
Фільтри
Фільтр
Ціна

Більше Меньше
свята

Лежаки, матраси, килимки та будиночки для собак

Сортувати за
12345...19
1190 грн.
271 грн.
1154 грн.
981 грн.
170 грн.
1211 грн.
839 грн.
738.32 грн.
205 грн.
1279 грн.
1023 грн.
839 грн.
738.32 грн.
Сортувати за
12345...19

Лежанка або м'яке місце для собаки – зона особистого комфорту вашого домашнього вихованця. Саме тут тварина розташовується під час сну чи відпочинку, зберігає свої іграшки, ласощі. Наявність особистого острівця безпеки дисциплінує тварину, привчає до ладу. Якщо собака не має свого місця, то вона схильна забиратися в ліжко господарів, що негігієнічно, а також небезпечно.

Собачий будиночок чи лежак допомагають уникнути проблем із вихованням, дресируванням, знімають стресові стани, позбавляють проблем зі здоров'ям через незручну пози під час відпочинку. Зручні вироби можна брати із собою в подорож чи далеку дорогу, підтримуючи звичний тварині рівень комфорту. Особисте місце вихованця не використовується для годування, недоторканно іншим домашнім тваринам.

М'які будиночки для собак: різновиди та особливості

Собачі лежанки бувають двох основних видів: матрацик певної жорсткості з бортами різної висоти або закритий міні-будинок. Зазвичай, лежак для собак великих порід - це просто різновиди зручних підстилок, оскільки будинок великого розміру досить громіздкий, займає багато місця, складно транспортується. Але є будиночки, які підходять крупним тваринам, їх варто купити, якщо тварина схильна до усамітнення, має проблеми зі здоров'ям, чекає потомство.

Затишні будиночки для маленьких собак є компактними, добре вписуються в будь-який інтер'єр. Тварина буде надійно захищена від холоду, порушень постави, настирливої уваги гостей чи домочадців.

Як правильно підібрати та купити лежак для собак

Якщо ви вирішили купити будинок для собаки, при виборі моделі враховуйте:

  • Розміри або улюблені пози відпочинку вихованця. Ідеальні лежанки для великих собак, що особливо вибирають лапи під час відпочинку, можуть займати значний простір;
  • Матеріал виробу. Він має бути міцним, стійким до механічних впливів. Неодмінно повинен легко чиститись, стиратися. Ідеально, якщо будиночок для собаки в квартирі має чохол, що знімає, що полегшує гігієну. Матеріал, а також наповнювач товару мають відповідати вимогам безпеки;
  • Вік, активність вихованця. Діти схильні перевіряти міцність лежанок до впливу кігтів або зубів. Легені лежанки для маленьких собак можуть перетягуватись, переміщатися по всьому житловому приміщенню.

Забарвлення або додаткові аксесуари лежаків вибираються в залежності від побажань господаря, вихованцю вони не відіграють значної ролі.

Поради щодо догляду

Будиночки вихованців та лежаки для великих собак не рідше одного разу на місяць обробляються протипаразитарними засобами. Сам виріб стирається в пральній машині кожні два тижні або в міру забруднення. Можна використовувати засоби для виведення плям, пилосос або парогенератор для щоденного прибирання собачого лежака. Матрацик обов'язково потрібно регулярно вибивати або витрушувати на свіжому повітрі. У період линяння або за наявності захворювань шкіри чи шерсті рекомендується прискорений догляд.

Купити підстилку для собаки

Популярний інтернет-магазин Зоодом “Зоодом Бегемот” (Київ, Україна) пропонує дбайливим та відповідальним господарям купити будиночок для собак з м'яких практичних матеріалів або придбати зручні лежанки для маленьких собак, вихованців великих порід. Широкий асортимент аксесуарів виглядають красиво, привабливо, стійкий до активної експлуатації, створює комфорт чотириногого друга, його власника. Усі пропоновані товари мають:

  • міжнародний сертифікат якості;
  • широку кольорову, розмірну палітру;
  • практичну безпечну конструкцію;
  • доступну ціну.

Магазин організує швидку дбайливу доставку за заявленою адресою, приймає будь-які зручні для покупця форми оплати замовлення.

Подбайте про комфорт чотирилапого вихованця!


нагору