Зареєструйся та отримай -5% на перше замовлення

Каталог
собаки
кішки
вет аптека

Контейнери для корму котів

Сортувати за
12
494 грн.
746 грн.
1131 грн.
355 грн.
502 грн.
502 грн.
355 грн.
Сортувати за
12

Від якості їжі залежить здоров'я та самопочуття домашніх тварин! Мало купити хороший продукт для харчування пухнастого улюбленця. Їжу потрібно ще й правильно зберігати. Заводчики кішок вважають за краще купувати великі упаковки. Адже щодня йти за новим пакетиком для котика не завжди під силу. Контейнер для зберігання сухого корму для кішок – зручний пристрій, за допомогою якого легко забезпечити належну якість продукту протягом тривалого періоду.

Якщо не використовувати контейнер для сухого корму кішкам?

Скептики засумніваються, для чого потрібна спеціальна ємність, якщо можна тримати їжу в будь-якій коробці, що є під рукою, або навіть поліетиленовому пакеті? Забезпечити безпеку з використанням підручних засобів або торгової упаковки неможливо. Цю думку легко підтвердити, позначивши лише три переваги контейнера:

  1. Герметичний контейнер допомагає зберегти корисні властивості та смак продукту
  2. Щільна кришка дозволяє надійно захистити їжу вихованця від вологи, завітрювання, потрапляння всередину паразитів (мошки, жучка).
  3. Місткість виготовлена з екологічно чистого матеріалу (харчовий пластик, метал), який не має запаху, не пропускає аромати ззовні.

Ціна спеціального пристрою для зберігання та перевезення котячої їжі залежить від обсягу, матеріалу, дизайну. Але загалом, вартість виробів доступна!

Здоров'я тварини залежить від турботи!

Тільки мандрівні вуличні коти невибагливі до їжі. Домашні вихованці розбірливі. Нерідко господарі дивуються, чому кішка чи кіт відмовилися від запропонованої їжі. Багато хто помилково вважає, що справа в самому продукті, його марці. Найчастіше це не зовсім так! Причина може бути в тому, що їжа завітрилася, втратила смак і аромат, просочилася вологою, що призвело до структурних змін та порушення текстури.

Де купити контейнер для зберігання котячого корму у Києві?

Придбати надійні, якісні ємності для зберігання, перевезення котячого корму та ласощів пропозиціям у магазині “Зоодом Бегемот”! У каталозі представлені різні вироби з літражу, конструкції, матеріалу виготовлення. Ціни доступні. Є доставка по Україні.

Вибравши найбільш вдалий варіант, можна забезпечити правильне зберігання корму для кота! Тварина віддячить господареві за цю турботу, блискучою шерсткою, грайливим настроєм, добрим мурчанням!


нагору