Каталог
собаки
кішки
вет аптека
собаки
кішки
вет аптека
Фільтри
Фільтр
Обрані фільтри
Бренд Monge
Ціна

Більше Меньше
бренд
Більше Меньше
клас корму
Більше Меньше
розмір породи
Більше Меньше
вік
Більше Меньше
призначення / властивості
Більше Меньше
інгредієнти
Більше Меньше
порода кішок
Більше Меньше
країна
Більше Меньше

Сухий корм Monge (Монж) для котів

Сортувати за
12
Сортувати за
12

Monge (Монж) – італійська компанія, чий торговий знак був зареєстрований ще у шістдесятих роках. Спочатку основною сферою діяльності було птахівництво. При цьому компанія розташовувалась у сільській місцевості провінція Кунео, комуна Монастероло-ді-Савільяно. Тому, до сьогоднішнього часу, основний обсяг сировини, що використовується при виробництві, вирощується та обробляється самостійно. Отже, якість продукту контролюється всіх етапах.

Виробничі потужності та сировинна база розташовані в Італії. Основні робочі лінії та обладнання максимально роботизовані, що унеможливлює втручання людського фактора. Вся продукція компанії сертифікована та експортується до більш ніж 80 країн світу.

Особливості кормів та їх склад

Своїми головними перевагами виробник кормів для кішок Monge (Монж) вважає використання високоякісної сировини, повну відмову від консервантів, глютена та інших смакових добавок та ретельно підібрані за віком, статтю та іншими показниками вітамінно-мінеральні комплекси. Крім того численні користувачі відзначають досить зручну форму гранул сухого корму для кішок Monge (Монж), які сам виробник запатентував у вигляді "крокетів" спеціальної форми, яка запобігає формуванню в ротовій порожнині тваринного зубного каменю.

В Україні можна купити корм для кішок Monge (Монж) наступний лінійок:

  • Daily Line - основний щоденний корм для здорових тварин усіх порід та вікових груп. Має добре збалансований універсальний склад із достатньою кількістю вітамінів та мінералів для активного життя;
  • Functional Line – дієтичні, лікувальні та інші склади зі спеціально підібраними інгредієнтами для тварин з індивідуальними потребами (патології та хвороби різних органів та систем). Перед застосуванням рекомендується проконсультуватися у ветеринара;
  • Monoprotein – мають оригінальний склад, у якому протеїн представлений лише одного джерела тваринного походження. Переваги це лінійки в тому, що цей корм для кішок Monge можна чергувати в щоденному раціоні;
  • Bwild - ще одна серія з оригінальним складом, в якому, як запевняють виробники, всі інгредієнти підібрані таким чином, що відповідають найбільш природному раціону хижаків сімейства котячих у дикій природі.

У нашому інтернет-магазині ви зможете знайти купити корм для кішок Monge (Монж) за доступною ціною та з доставкою, по Києву та всій території України. Для отримання консультації пов'язаної з підбором раціону для свого домашнього вихованця зв'яжіться з нашими фахівцями за телефоном, вказаним на сайті.


нагору