Зареєструйся та отримай -5% на перше замовлення

Каталог
собаки
кішки
вет аптека
собаки
кішки
вет аптека
Фільтри
Фільтр

Кігтерізки для котів

Сортувати за
12
224 грн.
125 грн.
125 грн.
125 грн.
Сортувати за
12

Кішки, що мають можливість проводити час у природних умовах, самостійно сточують необхідну кількість поверхні кігтів. Ті ж вихованці, які постійно живуть у квартирах і не виходять на вулицю, потребують додаткового догляду у вигляді стрижки кігтів. Для цих цілей використовують спеціальні кігтерізки для котів.

Чи обов'язково використовувати кігтерізки для котів.

Пазурі у домашніх вихованців постійно відростають і їхнє невчасне обрізання може призвести до деяких несприятливих наслідків.

  • За відсутності догляду вони можуть вростати, що спричинить дискомфорт для тварини. Крім того, що це заважатиме ходьбі, вростання може призвести до болючих відчуттів у лапах.
  • Якщо не вдаватися до періодичного використання ножиць для кігтів кішок, тварина може просто зачепитися за поверхню і отримати травму. Це може бути навіть простий килим чи диван.
  • Також досить суттєво проблемою може стати і побічний ефект, такий як самостійні спроби вихованця підточити свої кігтики про різні предмети, меблі або стіни, що зовсім не підходять для цього.

Щоб уникнути подібних проблем, рекомендується обов'язково купити ножиці для стрижки кігтів у кішок і застосовувати їх за призначенням при необхідності. Це дозволить убезпечити не тільки самого вихованця, а й запобігатиме псуванню квартири.

Використання кігтерізки та її особливості.

Когтерез для кішок є свого роду ножиці, що мають спеціальну конструкцію для зручнішого зрізання зайвих частин кігтів тварини. Існує кілька різновидів даного інструменту, що відрізняються між собою формою, конструктивними особливостями та іншими параметрами.

Можна вибрати варіант, який схожий на секатор і має у лезах спеціальний отвір. Також дуже зручним для деяких може стати такий різновид, який називається по-різному - гриндер , кліппер або дрімель . Такий пристрій виконано у вигляді стрижня, який розміщується на ручці і обертається на великій швидкості, сточуючи при цьому поверхню кігтів.

Вибираючи кусачки для кігтів кішок, слід насамперед враховувати зручність використання інструменту. Він повинен мати ручки, які зручно розташовуються в руці і не ковзають. Крім того, леза повинні бути гострими та без пошкоджень, щоб максимально швидко виконати зріз та не завдати травми тварині.

Види кігтерізок для кота.

Серед усієї різноманітності моделей пристосувань для стрижки кігтів, можна виділити найпопулярніші з них, які найчастіше вибирають як прості власники кішок, так і професійні ветеринари або заводчики.

  • Гільйотина є інструментом, на одну частину якого міститься кіготь тварини, а друга частина при русі зрізає виступаючу частину кігтя. Даний вид найкраще підійде для великих порід тварин, які мають міцні і жорсткі пазурі.
  • Ножиці дуже схожі на інструмент для людей, однак мають скруглені леза. Також у цій моделі передбачено отвір розміщення у ньому кігтя і його фіксації. Підійде для невеликих і середніх порід і може бути використаний навіть новачками, тому що не викликає особливих труднощів у використанні.
  • Секатор додатково оснащений пружиною, що полегшує процес використання кусачок для кігтів котів. Зріз у разі виконується швидше і легше. Для запобігання ковзанню інструмента в руці ручки його оснащуються гумовими накладками.

Як вибрати кігтерез .

Вибираючи пристосування для догляду за своїм домашнім вихованцем, варто мати на увазі деякі особливості тварини. Так, необхідно враховувати розмір кота та його пазурів. Щоб не пошкодити маленькі кігтики кошеня або невеликої тварини, необхідно віддати перевагу більш щадним моделям.

Також слід звернути особливу увагу на якість виробу. Леза його повинні бути добре нагострені і не мати зазубрин та інших дефектів. Ціна на дані пристрої може змінюватись в залежності від типу вибраного інструменту та його параметрів. Тому купувати пазурі найкраще у перевірених виробників, які гарантують випуск якісних виробів, безпечних для тварини.

На даному сайті весь асортимент продукції відповідає необхідним вимогам щодо якості та безпеки. Крім того, можна оформити доставку до Києва та інших міст України.


нагору