Зареєструйся та отримай -5% на перше замовлення

Каталог
собаки
кішки
вет аптека
собаки
кішки
вет аптека
Фільтри
Фільтр
Ціна

Більше Меньше
бренд
Більше Меньше
вид товару
Більше Меньше
призначення / властивості
Більше Меньше
тип шерсті
Більше Меньше
колір
Більше Меньше
країна
Більше Меньше

Інструменти для грумінгу котів

Сортувати за
12345...12
991 грн.
842.35 грн.
494 грн.
Сортувати за
12345...12

Всі власники кішок хочуть бачити своїх вихованців доглянутими та красивими. Саме з цієї причини багато хто з них замислюється над тим, які саме інструменти для грумінгу котів потрібно придбати. Так, наприклад, за допомогою сучасної машинки для стрижки можна доглядати шерстю тварин у домашніх умовах. Спеціалізовані прилади оснащені особливими лезами, здатними стригти навіть жорстку та довгу шерсть. Двигун машинок розрахований на тривалий період роботи без перегріву. Використовуючи якісні машинки, можна легко видаляти ковтуни будь-якого розміру і при цьому не травмувати вихованця.

Різновиди інструментів для грумінгу котів

Надійні та безпечні інструменти для грумінгу кішок, купити які в Україні можна за досить демократичною ціною, мають усі необхідні сертифікати, що підтверджують їхню відповідність високим міжнародним стандартам. Серед великого асортименту приладів можна підібрати:

  • ножиці для філіровки;
  • прямі ножиці;
  • плойки;
  • гребінці;
  • триммінги;
  • тримери.

Використовуючи представлені інструменти, можна створювати різні зачіски для своїх домашніх улюбленців. Класичні прямі ножиці можуть навіть замінити машинку, проте для їх застосування буде потрібно певний досвід. Для зняття об'єму та надання форми використовуються філювальні ножиці.

Допоміжним інструментом для грумінгу вважаються гребінці, які необхідні для того, щоб шерсть завжди виглядала доглянутою. Для створення різних укладання виробники пропонують плойки для тварин. Вони потрібні власникам тих кішок, які беруть участь у виставках. Для красивої точкової стрижки або видалення волосків у важкодоступних місцях майстри грумінгу використовують триммер. Підійде цей інструмент для домашньої стрижки. А для безболісного видалення ковтунів краще придбати прилади для триммінгу, які є гребінцями різної форми із загостреними краями.

Переваги представленої продукції

Якісні інструменти для грумінгу протягом тривалого часу зберігають свою функціональність та естетичну привабливість. Вони мають компактні розміри та невелику вагу, тому зручні у транспортуванні. Прилади виготовляються з першокласних матеріалів, які мають стійкість до утворення корозії. Пристрої дозволяють швидко і просто доглядати за шерстю кішок в домашніх умовах або в професійних салонах, не завдаючи вихованцям болю або інших дискомфортних відчуттів.


нагору