Зареєструйся та отримай -5% на перше замовлення

Каталог
собаки
кішки
вет аптека
собаки
кішки
вет аптека

Аксесуари, совки, пакети для лотка кішок

Сортувати за
74 грн.
498 грн.
444 грн.
223 грн.
185 грн.
402 грн.
Сортувати за

Аксесуари для котячих туалетів

Туалет для кота – обов'язковий атрибут у будинку, де є вихованець. Доглядати це місце потрібно щодня. Щоб спростити це завдання, у продажу доступні зручні аксесуари.

  • картридж для котячого туалету – пластиковий утримувач для фільтрів для багаторазового використання. Використовується у закритих типах лотків.
  • змінний фільтр - добре поглинає неприємні запахи і не дозволяє їм виходити назовні, нетоксичний.
  • освіжувач для котячого туалету – безпечний засіб, який поглинає аміак, підтримуючи нейтральне середовище у приміщенні. Не має негативного впливу на організм людини, нешкідливий для тварин.
  • знищувач – щось зовсім інше, ніж просто дезодорант для котячого туалету. Він інкапсулює молекули запаху, повністю усуваючи проблему несвіжого повітря.
  • одноразові пакети для лотка – працюють за принципом пакетів для сміття. Просто застилаєте, насипаєте наповнювач і при необхідності викидаєте все разом. В результаті лоток не вбирає неприємних запахів, його простіше мити.
  • лопатки та совки для прибирання зі спеціальними отворами для просіювання чистих гранул для їх повторного використання.
  • килимки різних розмірів, щоб запобігти ковзанню лотка та забезпечити чистоту навколо нього.

Також до корисних винаходів сучасності відносять спреї для привчання кота випорожнюватися в конкретному місці. Якщо дезодорант для котячого туалету усуває запах, то такий спрей навпаки – приваблює вихованця за допомогою не відчутного для людини, але зрозумілого тварині аромату.

Купити аксесуари високої якості для комфортного утримання кішки можна у нашому Інтернет-магазині "Зоодом Бегемот". Ми допоможемо підібрати потрібні вироби та допоможемо порадою. Замовити товар зручно з доставкою по Києву, так і по всій Україні.


нагору