Зареєструйся та отримай -5% на перше замовлення

Каталог
собаки
кішки
вет аптека

Контейнери для корму собак

Сортувати за
12
494 грн.
746 грн.
1131 грн.
355 грн.
502 грн.
502 грн.
355 грн.
Сортувати за
12

Консерви та сухий корм для собак має властивість псуватися, якщо його упаковка відкрита тривалий час. Для його збереження та подальшого споживання варто задуматися, що купити спеціальний контейнер у Києві. Вибір коробочки для зберігання їжі собаки полягає в ціні, виду корму, умов зберігання та термін зберігання.

Відповідний об'єм для спецконтейнера

Розмір коробки залежить кількості споживання корма. Об'єм вказують у літражі. Кількість корму залежить від розміру гранул та його густини. Навіть один бренд має різні параметри. Щоб купити контейнери для зберігання кормів для собак, потрібно відштовхуватися від даних показників.

Місткість для консервованого корму

Характеристики контейнера для зберігання сухого корму для собак та консервованого мають відмінності через термін придатності. Відкритий продукт псується за кілька годин через активацію бактерії. Собаки відкидають свою їжу, яка не смакує. Тому для вологого корму потрібно придбати герметичну ємність.

Як правильно вибрати контейнер для сухого корму собакам?

  • Матеріал. В основному їх виготовляють із поширеного матеріалу – пластику. Але його мінус у неприємному запаху, який може вбратися в корм. Вибирати необхідно із спеціального харчового пластику, що має властивості герметичності. Тому варто купити ємність, яка не дає зайвої вологи, збереже придатність їжі та захистить її від пилу.
  • Контейнер із нержавіючої сталі має більше позитивних якостей. Він протистоїть вологості та не має ніяких запахів. Ця ємність простіше миється. За ціною він виходить набагато дорожче, ніж із пластику.
  • Кришка. Також необхідно звернути увагу на густину закривання кришки. За допомогою гумового ущільнювача замку зайве повітря не проникає. Варто купити контейнер у спеціалізованому магазині у Києві.
  • Форма. Форма ємності різноманітна: кругла, прямокутна, квадратна. Вибір залежить від переваги покупця. Невелика – підійде для маленького вихованця, а 38 літрів і більше підійде для великих собак, які харчуються великими порціями. Щоб купити форму, необхідно відштовхуватися від розміру порції та швидкості з'їдання корму.
  • Ціль. Під час довгої поїздки буде зручним дорожні контейнери. Корм не потрібно буде кудись пересипати і ємність збереже їжу протягом поїздки. прогулянки Для прогулянки господареві варто купити вуличну коробочку для їжі. У будь-який час вихованець зможе поласувати і він буде задоволений.

Моделі з дозатором допомагають господареві відокремити корм порціями. З колесами полегшують переноски спецконтейнера для їжі. Її доповнюють невеликою ручкою. Незвичайні моделі є у каталозі за доступною ціною.


нагору