Зареєструйся та отримай -5% на перше замовлення

Каталог
собаки
кішки
вет аптека
собаки
кішки
вет аптека
Фільтри
Фільтр
Ціна

Більше Меньше
тип засобу
Більше Меньше
форма засобу
Більше Меньше
призначення / властивості

Товари для корекції поведінки кішок

Сортувати за
12
Сортувати за
12

Корекція поведінки кішок

Виховання тварини – процес клопіткий і від багатьох чинників: від породи вихованця, його характеру, умов, у яких жив раніше чи генетичної схильності, від атмосфери у якій живе зараз. Незалежно від породистості улюбленця, слід розуміти, що він – мисливець і дуже волелюбна тварина. А тому щоб привчити кішку до деяких правил поведінки в будинку, знадобиться знання фізіології, поради фелінолога та спеціальний засіб - для привчання кота до лотка, до кігтеточки та інші.

Поведінка тварини, яка потребує коригування

Не все, що робить кішка у домі, може подобається її господареві. Але якщо відучити не стерильного кота мітити територію неможливо і з цим потрібно або змиритися, або стерилізувати вихованця, інші нюанси непослуху піддаються коригування:

 1. Кішка стрибає на стіл. Щоб позбавитися такої звички, потрібно зробити два простих кроки:

Ніколи не годувати вихованця зі столу;

Зробити стіл – неприємним предметом. Можна приклеїти двосторонній скотч, щоб прилипали лапи, намазати частину меблів ефірними маслами з неприємними запахами, купити спрей для кішок, що відлякує , і обробити їм місце, куди тварині доступ заборонено.

 1. Улюбленець вимагає їжу або пограти голосно та настирливо. Вихід один - ігнорувати і давати зрозуміти, що метод ора не діє. Якщо хоч раз піти на поводу – далі відучити буде ще важче.
 2. Вихованець не користується лотком. Причина може бути в не зручному місці розташування туалету, не гігієнічності посудини, в неправильно обраному наповнювачі або в нерозумінні тварини, де потрібно випорожнюватися.
 3. Кіт точить кігті об меблі, що легко пояснюється його природними інстинктами. Щоб позбутися шкідливої звички, потрібно запропонувати шкідникові альтернативу для підточування кігтів і одночасно відлякати від улюблених меблів.

Як за допомогою сучасних засобів із магазину «Зоодом Бегемот» вирішити дві останні поведінкові проблеми, розглянемо докладніше.

Ефективність розумного спрею для кішок для привчання до туалету

Ключова особливість спрею для лотка кішки – у його запаху. Як правило, сучасні виробники намагаються випускати універсальні склади з ферментами, які однаково добре приваблюють особин різних порід. Таким чином, якісний спрей для котів для туалету здатний виробити у них рефлекс випорожнюватись у місці, відведеному господарем.

П'ять причин купити спрей для привчання до лотка котів

 1. підходить для різних видів поверхонь;
 2. безпечний для здоров'я тварин та для людей;
 3. функціональний – відтворює природний запах випорожнень, що допомагає тварині знайти місце для сечовипускання та дефекації;
 4. зберігає чистоту будинку;
 5. відрізняється доступною вартістю.

Крім хорошого засобу, щоб привчити кошеня до лотка, потрібно дотримуватися регулярності «уроків». Розпорошувати, показувати улюбленцю, дати понюхати. Повторювати до трьох разів на день, поки улюбленець звикне. Також важливо стежити за чистотою туалету, щоб не відлякати охайного кота від лотка через його не гігієнічність. А місця «злочину» обов'язково мити з розчином оцту, щоб усунути запах, який може знову і знову залучати вихованця для сечовипускання або дефекації.

Спрей для привчання до кігті: принцип дії

За схожим принципом працюють кошти, призначені для привчення улюбленця до кігтеточки та відлякування від меблів. Працюють вони просто:

 1. Нанесіть спрей для відлякування котів на обдерті ділянки меблів – вихованцю запах точно не сподобається, і він добре подумає, чи варто підходити ближче.
 2. Купуйте хорошу кігтеточку та обробіть її засобом для привчання, залучення тварини. У цьому випадку улюбленець буде зацікавлений скуштувати нову поверхню з правильним ароматом на фортецю.

Аргументи на користь купівлі спрею, що відлякує:

 1. має неприємний для кішки запах, який не завдає дискомфорту людині;
 2. безпечний для тварин та людей;
 3. не залишає слідів на меблях;
 4. не викликає алергій;
 5. Добре справляється з покладеною нею функцією.

Також важливо вчасно стежити за гігієною кігтів кота - регулярно підстригати пазурі або купити антидрапки.

Також важливо пам'ятати, що під час виховання улюбленця суворо не рекомендується:

 • застосовувати фізичне насильство,
 • кричати,
 • лякати тварину різкими звуками.

Набагато ефективнішими методами буде використання правильних засобів, терпіння, регулярність «уроків» та заохочення у формі ласощів та похвали.

У нашому магазині «Зоодом Бегемот» можна замовити спрей для привчання кота до лотка, а також спрей для кішок, що відлякує, та інші корисні зоотовари за вигідною вартістю. Ми здійснюємо доставку по всій Україні та Києву. Гарантуємо приємний сервіс, професійні консультації та сертифіковану якість продукції.


нагору