Каталог
собаки
кішки
вет аптека
Фільтри
Фільтр
Ціна

Більше Меньше
лінія корму
Більше Меньше
категорія препарату
Більше Меньше

Ласощі для собак

Сортувати за
12345...25
52 грн.
39 грн.
52 грн.
39 грн.
53 грн.
150 грн.
105 грн.
78.75 грн.
15 грн.
87 грн.
11 грн.
9.35 грн.
Сортувати за
12345...25

Наші собаки, так само, як і ми, люблять і потребують різноманітної їжі. Саме тому дбайливі господарі дбають про те, щоб раціон вихованців включав різну їжу, був збалансованим та корисним.

Окреме місце в раціоні собак займають ласощі, ласощі.

І, знову проводячи паралель із людською їжею, скажемо, що вони бувають корисними та шкідливими.

Якими бувають ласощі для собак?

На сьогоднішній день вибір смакот величезний: можна купити ласощі за різними цінами, складом, формою, консистенцією і т.д. Навіть у звичайних маркетах Києва часто можна натрапити на такі продукти.

Однак ми рекомендуємо купувати їх виключно у перевірених зоомагазинах.

У Зоодом Бегемот представлений широкий вибір ласощів для собак:

 • натуральні роги оленів та буйволів
 • сушіння,
 • філе
 • снеки, дропси, таблетки, печива, бісквіти
 • напіввологі ласощі
 • ласощі для дресирування собак
 • жувальні кістки та суперміцні кістки для собак
 • ласощі для чищення зубів
 • шоколад
 • палички, стіки
 • сосиски, ковбаски
 • функціональні ласощі із вітамінами.

Всі ласощі для собак відрізняються не лише за ціною. Вирішивши купити смакоту вихованцю потрібно в першу чергу керуватися метою (для чого ви їх купуєте), особливостями здоров'я собаки (наприклад, літньому вихованцю не варто брати кістки для собак, проте можна вибрати напіввологі ласощі, філе, снеки і тд).

Що важливо пам'ятати, якщо ви вирішили купити ласощі для собаки?

Головне правило - ласощі не повинні становити більше ніж 10% денного раціону собаки. Все тому, що навіть найнешкідливіші і навіть корисні смаколики не є збалансованим кормом, не містять всіх вітамінів і поживних речовин, необхідних кожному собаці для нормального життя, які можуть утримуватися в сухому кормі для собак . Тому, хоч би скільки просив улюбленець чергову паличку або кісточку для собак, не можна відходити від правил годування.

Друге правило - вибирайте ласощі, виходячи з віку, породи, способу життя вашого вихованця. Як правило, на кожній упаковці написано рекомендації з цього питання. Якщо не знаходите, консультанти “Зоодома Зоодом Бегемот” з радістю підкажуть, які ласощі краще вибрати саме вашому собаці.

Третє правило - визначтеся, в яких ситуаціях ви даєте собаці смакота: за хорошу поведінку у ветеринара або виконану команду, за принесений м'ячик або як доповнення до обіду. Таким чином використання ласощів може стати чудовим помічником у дресируванні, вихованні собаки.

Чи існують шкідливі ласощі для собак?

Так, і ви легко можете купити їх у будь-якому магазині Києва.

Шкідливими будуть ті ласощі, які

 • підібрані без урахування стану здоров'я та способу життя вихованця,
 • мають у складі штучні ароматизатори, підсолоджувачі, смакові добавки.
 • термін придатності яких давно минув
 • є ласощами для людей, але не для тварин. Один із найяскравіших прикладів – шоколад. Звичайний "людський" шоколад дуже шкідливий (а іноді й смертельний) для собак. Проте шоколад для собак, який можна купити у нашому магазині, розроблений спеціально для них та не містить небезпечних для здоров'я інгредієнтів.

Кістки для собак: трубчасті, житлові, штучні. Що купити, щоб не помилитись?

Одні з найпоширеніших ласощів для домашніх улюбленців - кісточки.

Чи давати кістки собаці - питання, на яке досі немає однозначної відповіді. Однак однозначно заборонено давати собаці трубчасті кістки (від курки, качки, гусака, індички, кролика), вони легко ламаються і осколки можуть поранити собаку.

Житлові та штучні кістки для собак можуть бути присутніми в раціоні. Вони не є небезпечними для здоров'я, задовольняють природну потребу гризти.

Ми ретельно підбирали асортименти кісток для собак, тому можемо сміливо їх рекомендувати. В описі до кожного продукту (чи штучна кістка, жильна або жувальна) ви знайдете чіткий опис властивостей продукту і рекомендації виробника. Якщо ж у вас залишилися питання, напишіть нам, менеджери "Зоодома Зоодом Бегемот" з радістю допоможуть вибрати саме ту кісточку, яка ідеально підійде вашому собаці.

Доставка ласощів з нашого магазину здійснюється по Києву та всій Україні, так що можете сміливо робити замовлення.


нагору