Каталог
собаки
кішки
вет аптека
собаки
кішки
вет аптека
Фільтри
Фільтр
Обрані фільтри
Бренд Hill's
Ціна

Більше Меньше
бренд
Більше Меньше
клас корму
Більше Меньше
розмір породи
Більше Меньше
вік
Більше Меньше
призначення / властивості
Більше Меньше
інгредієнти
Більше Меньше
порода кішок
Більше Меньше
країна
Більше Меньше

Сухий корм Hill's (Хіллс) для котів

Сортувати за
209 грн.
199 грн.
239 грн.
239 грн.
959 грн.
249 грн.
239 грн.
199 грн.
199 грн.
239 грн.
839 грн.
959 грн.
Сортувати за

Компанія Hills є міжнародною корпорацією, яка виготовляє повну лінійку кормів для тварин. Виробничі потужності компанії розташовані в Нідерландах, Франції та США. Вся продукція сертифікована відповідно до міжнародних вимог, має відповідні сертифікати України та не містить ГМО компонентів. В асортименті продукції компанії особливе місце займають корми для кішок Hills, які виробляються не тільки в широкій номенклатурі, розділеній за віком тварини, але мають більш спеціалізовані склади: лікувальні, дієтичні і т.п.

Асортимент та склад щоденного корму для кішок Hills

Для щоденного годування можна купити сухий корм hills для котів з 3 основних лінійок:

  • Science Plan – корм для здорових тварин. При складанні окремих раціонів враховувалися особливості породи, розміри тварини, і навіть вікові потреби;
  • Nature's Best – фактично, його можна назвати гіпоалергенним, оскільки зі складу повністю виключені будь-які компоненти, які можуть спровокувати алергійну реакцію;
  • Ideal Balance - до складу цього корму для кішок Hills входить коричневий рис якось найбільш оптимальний за своїми харчовими характеристиками злак для сімейства котячих.

ВАЖЛИВО! Інші корми компанії повністю беззлакові.

Лікувальні корми

До лінійки лікувальних кормів Hill's Prescription Diet входить понад 10 видів різноманітних раціонів. Всі вони значно відрізняються за своїм складом як від щоденних, так і від спеціалізованих кормів. Тому перед застосуванням рекомендується проконсультуватися з ветеринаром. На лікувальні корми хілс для кішок ціна дещо вища ніж на щоденний раціон, проте їх застосування обмежене за часом.

ВАЖЛИВО! Тривале повсякденне використання цих кормів може нашкодити здоров'ю тварини, оскільки вони містять надмірну кількість або мають змінений баланс вітамінів та мінералів.

У свою чергу в лікувальні корми поділяються на такі типи (мають унікальне маркування), які необхідно застосовувати, залежно від недуги, що діагностується у тварини:

  • При урологічних захворюваннях – SD, CD, KD, GD;
  • Захворювання та патології шлунково-кишкового тракту – LD, ID, WD;
  • При надмірній вазі – MD, RD, Metabolic, Metabolic Urinary.

Спеціалізовані корми

Спеціальний корм hills для кішок, ціна якого трохи вища за стандартний раціон, рекомендується використовувати в наступних випадках:

  • Для стерилізованих тварин – Young Adult Neutered;
  • Для тварин, які ведуть малорухливий спосіб життя Science Plan Indoor Cat Adult;
  • Для тварин із чутливою шкірою – Sensitive Skin тощо.
  • Для довгошерстих порід - Hairball Control тощо.

У нашому інтернет-магазині ви зможете купити як щоденні, так і спеціалізовані корми Hills за найдоступнішими в Україні цінами. Доставка придбаного товару здійснюється як по Києву, так і до будь-якого населеного пункту України.


нагору