Зареєструйся та отримай -5% на перше замовлення

Каталог
собаки
кішки
вет аптека
Фільтри
Фільтр
Обрані фільтри
Вид вихованця кішки
Ціна

Більше Меньше
бренд
Більше Меньше
вид ласощів
Більше Меньше
вид вихованця
Більше Меньше
розмір породи
Більше Меньше
вік
Більше Меньше
тип засобу
Більше Меньше
форма засобу
Більше Меньше
призначення / властивості
Більше Меньше
інгредієнти
Більше Меньше
тип шерсті
Більше Меньше
категорія препарату
Більше Меньше
діюча речовина
Більше Меньше
лінія косметики
Більше Меньше
країна
Більше Меньше

Ветпрепарати для котів

Сортувати за
12345...28
256 грн.
220 грн.
13 грн.
237 грн.
Сортувати за
12345...28

Коти, кішки та особливо кошенята – це, як відомо, справжні антидепресанти. Але й їх часом доводиться лікувати. Господарі, які дбають про своїх домашніх вихованців, помічають зміни у їх поведінці, зовнішньому вигляді та прагнуть допомогти тварині. Для цього сьогодні існує маса препаратів, які можна купити для лікування котячих нездужань.

Найпоширеніший хвороби

  • Шерсть і шкіра страждають найчастіше. Крім паразитують на них бліх, лікар може діагностувати дерматит або бактеріальну інфекцію, які потребують застосування спеціальних ветпрепаратів для котів.
  • Вуха та очі – слабкі місця у деяких порід або у тварин зі зниженим імунітетом. Коти, як і люди, можуть захворіти на отит, а слизова око часто страждає від бактеріальних інфекцій.
  • Внутрішні органи: гельмінти, хвороби сечових шляхів та інші нездужання, які діагностує ветеринар, можна вилікувати, використовуючи ветпрепарати для кішок за призначенням.

Вітпрепарати першої необхідності

Незважаючи на велику кількість різновидів ліків для тварин, є препарати першої необхідності, які мають бути в аптечці кожного власника пухнастих тварин. Головні з них це:

  1. Засоби для обробки та загоєння ран (тварини, як і діти, вимагають догляду після активних прогулянок, жвавих ігор);
  2. Вушні краплі та інші засоби для гігієни та лікування;
  3. Протигрибкові препарати (надійний захист від ще одного виду паразитів).

Популярністю користуються вітамінні та гомеопатичні комплекси для покращення загального стану здоров'я чотирилапих, засоби для підтримки печінки, а також – антибіотики, як головний інструмент у боротьбі з бактеріальними інфекціями.

Купити ветпрепарати для котів

Наш магазин пропонує широкий асортимент ветпрепаратів з доставкою по Києву та Україні. Кожен із препаратів, які ви знайдете в магазині, має інструкцію із застосування, обов'язкову до прочитання перед використанням. Різноманітність якісних товарів для здоров'я допоможе вашим вихованцям залишатися в хорошому настрої та дарувати позитивні емоції оточуючим.


нагору