Зареєструйся та отримай -5% на перше замовлення

Каталог
собаки
кішки
вет аптека
собаки
кішки
вет аптека
Фільтри
Фільтр
Ціна

бренд
Більше Меньше
вид вихованця
форма засобу
Більше Меньше
країна
Більше Меньше

Корм для черепах

Сортувати за
112 грн.
81 грн.
Сортувати за

Основою здоров'я домашньої черепахи є збалансований раціон. Вихованці відрізняються відмінним апетитом, але найчастіше невибагливі при виборі харчування. У природних умовах їжа рептилій складається з компонентів рослинного та тваринного походження, кількість яких залежить від різновиду черепахи: хижа, травоїдна або всеядна. Необхідний баланс підтримується виробниками у промислових кормах. Готовий продукт випускається як гранул або замороженої суміші. Правильність годування також залежить від віку особини.

Особливості складу кормів

Компоненти тваринного походження у складі раціонів для вихованців представлені рибою, креветками, равликами, м'ясом жаб або пуголовків, водними жуками та равликами, а також личинками комарів. Рослинні елементи – це листя кульбаби, подорожника, ромашка, конюшина, папороть, акваріумні рослини, а також ягоди чи фрукти.

Компоненти міксуються такими пропорціями:

 • для хижих черепах – 70% тварини, 30% – рослинні;
 • для травоїдних – тварин не більше 5%;
 • всеїдним – у рівному співвідношенні.

Важливими елементами корму є кальцій, фосфор, нуклеїнові кислоти, жиророзчинні вітамінні комплекси груп А та Е.

Правила вибору раціону

 • Вибирайте різний за складом корм для черепах з урахуванням різновиду та природних умов проживання.
 • Якість продукту багато в чому залежить від досвіду виробника. Довіряйте перевіреним брендам.
 • Віддавайте перевагу сухому корму з мінерально-вітамінними добавками або догодовуйте рептилію підживленням тваринного походження.
 • Дозуйте корм строго згідно з інструкціями на упаковці. Недоїдені залишки їжі швидко псують воду акваріумів земноводних. Вчасно видаляйте недоїдені залишки.
 • Ласощі, прикорми, нові марки харчування вводите поступово, невеликими порціями, спостерігаючи за самопочуттям вихованця.
 • Краще проводити процес годування з ранку або при включеній лампі. Світло допомагає оптимізувати травлення вихованця. Вихованці швидко звикають харчуватися за встановленим режимом.
 • Раціон повинен мати кімнатну температуру та колір, привабливий для рептилії, червоний або помаранчевий.
 • Не рекомендується годування з рук. Можна кидати харчування у воду, пропонувати на спеціальній мисці або з пінцету.

Купити корм для черепах.

Найширший вибір збалансованих кормів для рептилій ви знайдете в інтернет-магазині Зоодом "Зоодом Бегемот" (Київ). Представлені основні та спеціальні раціони, а також ласощі найпопулярніших торгових марок від відомих виробників. Збалансовані корми полегшать догляд за домашнім вихованцем, а також підтримають його здоров'я, а також активне довголіття. Склад продукції максимально наближений до натурального харчування черепах у живій природі, є екологічно чистим та безпечним, виготовляється із суворим дотриманням стандартів якості з інгредієнтів, що пройшли ретельний відбір, має доступну для будь-якого заводчика ціну.

Купуйте корм оптом або роздрібом. Доступний самовивіз або швидка доставка на адресу покупця. Приймаються будь-які зручні для замовника форми оплати.

Чекаємо на Вас у нашому магазині!


нагору