Зареєструйся та отримай -5% на перше замовлення

Каталог
собаки
кішки
вет аптека
Фільтри
Фільтр
Ціна

бренд
Більше Меньше

Міжкімнатні перегородки для собак

Сортувати за
Сортувати за

У собаки, яка живе у квартирі, обов'язково має бути своя територія – місце, де вона грає, відпочиває, спить. При цьому тварину не можна жорстко відокремлювати від господаря, оскільки це призведе до конфліктної поведінки та спроб втечі.

Зручним рішенням є міжкімнатна перегородка для собак. Вона обмежує пересування вихованця по квартирі, не допускаючи його до певних зон, але не викликає у нього занепокоєння. Завдяки такому бар'єру тварина бачить і чує свого власника, тобто. Практично перебуває поруч із.

Що являє собою перегородка?

Перегородка у дверний отвір від собак – це легка часова конструкція у вигляді ґрат. При встановленні вона не завдає ніякої шкоди обробці приміщення.

Бар'єр дуже міцний і надійний, тому вихованець не зможе зламати і впустити його, навіть навалившись всією вагою. Для виготовлення використовуються безпечні матеріали, а значить, тварина не травмується і не отримає скалки, якщо облизуватиме або гризтиме дверцята.

Перегородка для собак у квартирі може розміщуватися:

  • у дверних отворах;
  • в коридорі;
  • на сходах.

Бар'єр перегородка для собак оснащується замком, завдяки чому господарі можуть вільно пройти в потрібну кімнату, а тварина ніколи випадково його не відкриє.

Коли собаці потрібен бар'єр?

Перегородка-двері для собак використовується для:

  1. Обмеження доступу тварин (особливо маленьких цуценят) до меблів, техніки, дротів тощо.
  2. Виховання терплячості, корекції поведінки.
  3. Спокійна адаптація до нового вихованця або члена сім'ї.
  4. Психологічного захисту у разі сильного шуму, приходу гостей.

Бар'єр можна придбати і для постійного застосування. Він допоможе організувати для тварини просторе та безпечне місце, зберігши чистоту та порядок у квартирі.

 

Які види перегородок пропонує наш інтернет-магазин?

Наша компанія в Україні реалізує дверцята 2 типів:

  1. Суцільні.

Перегородки повністю складаються з огороджувальних лозин, без прохідної хвіртки. Дані конструкції використовуються для строгої ізоляції вихованця. Вони утримують його в межах однієї кімнати або не пускають до якогось конкретного приміщення.

Цілісні бар'єри призначені для занадто активних собак, які псують речі. Їх також ставлять сучкам, що ощенилися, щоб малюки завжди знаходилися разом, не розбігаючись по всій квартирі. За допомогою цих перегородок дуже зручно закривати від тварини дитячу з новонародженою дитиною, зал з дорогими меблями, кухню.

  1. З невеликим проходом, що замикається.

Такі бар'єри оснащені хвірткою, через яку собака може виходити назовні. Їх застосовують для тимчасового обмеження тварини – на час збирання, відсутності господаря тощо. Щоб випустити вихованця, потрібно просто відкрити хвіртку, і він спокійно зможе ходити по квартирі.

У нашому каталозі представлені міжкімнатні перегородки для собак різної ширини. За бажання модель, що сподобалася, можна укомплектувати спеціальними розширювачами.

Висота бар'єрів також варіюється. Ми маємо як низькі перегородки для цуценят і маленьких собак, так і вищі для тварин великих порід.

Ціна перегородок залежить від їх розмірів та експлуатаційних характеристик. Робіть свій вибір та забезпечте вихованцю максимальний комфорт.


нагору