Зареєструйся та отримай -5% на перше замовлення

Каталог
собаки
кішки
вет аптека
собаки
кішки
вет аптека
Фільтри
Фільтр
Ціна

Більше Меньше
вид товару
характеристики
тип наповнювача

Наповнювач для котячого туалету

Сортувати за
12345...13
316.5 грн.
253.2 грн.
222 грн.
199 грн.
397 грн.
508 грн.
432 грн.
380 грн.
75 грн.
273 грн.
246 грн.
Сортувати за
12345...13

Бажання не залишати на увазі продукти своєї життєдіяльності, закопуючи їх у землю, обумовлено у кішок інстинктами минулого дикого життя. Можливість замітати за собою сліди дозволяє тварині відчувати впевненість та спокій. Тому кожен дбайливий господар прагнути підібрати для лотка свого вихованця найкращий склад.

Якими мають бути гарні наповнювачі для котів

Природним варіантом туалету тварини є земля чи пісок. Саме з цього постулату виходять виробники продукції, а також самі тварини під час вибору місця туалету. Якщо господар піде на поводу ультра-модних тенденцій і насипе в лоток екзотичний пісок, то вихованець може просто не зрозуміти його призначення та порушити правила гігієни, як іноді трапляється, якщо використовувати силіконовий наповнювач для кішок у непідготовленої тварини.

Ідеальний склад:

 • немає ароматизаторів;
 • зручно копається, не припадає пилом, не липне до лапок, не розноситься на них по всьому будинку;
 • швидко вбирає рідину та нейтралізує неприємний запах;
 • економічний, немає великої витрати і вимагає частої зміни;
 • зручно замінюється.

Такий наповнювач для кошенят та дорослих тварин обирають заводчики котячих.

Різновиди гігієнічного засобу

Існує всього два типи товару, що відрізняються за принципом функціонування:

 • Поглинаючий. Поступово поглинає рідина та запахи. Створений на основі натуральної природної сировини, безпечної тваринам або людям. Ароматизатори відсутні. У складі добавки соди, активованого вугілля або іонів срібла, що підвищують якість засобу. Ціна невисока. Вимагає частої заміни та дезінфекції котячого лотка. Підходить тваринам із правом вуличного вигулу, а також будинкам із кількома особинами;
 • Наповнювач для котів комкующийся. Зручний варіант для заводчиків. Не вимагає частої зміни, вкрай економічний, легкий у утилізації. Якщо купувати наповнювач для котів, що комкується, ціна буде значно вищою.

Види засобу за складом вихідної сировини

 • Глиняний пісок для котів. Вихідний матеріал – глинисті мінеральні породи. Природна структура приваблює тварина, склад нешкідливий та дешевий. Дрібна фракція надмірно запорошена, може прилипати до лапок.
 • Наповнювач для кішок. Сировина - тирса, відходи лісопереробки. Пресується у гранули з вираженим ароматом. Відходи можна утилізувати, змиваючи в унітаз. Ціна невисока, вбирання чудове. На жаль, наповнювач для кішок деревний необхідно часто міняти в лотку, а сам склад прилипає до шерсті та лап. Вибрати дерев'яний наповнювач рекомендується котам, які не мають звички довго копатися у своєму лотку.
 • Наповнювач силікагелевий. Спеціальна обробка кам'янистих гірських порід. Продукт має нульову вологість, високу пористість і відмінне вологопоглинання. Наповнювач для кішок силікагель відмінно утримує рідину та запах, економічний та естетичний. Варто зазначити, що силікагель для кішок сильно відрізняється від природних туалетів волохатих вихованців, кішки лякаються, а іноді пробують його на смак. Щоб повноцінно використовувати можливості, які дає силікагелевий наповнювач, купити та використовувати його необхідно з раннього котячого дитинства.
 • Кукурудзяний. Продукт переробки відходів під час сільгоспвирощування культури. Екологічний, хороша поглинання, але рідкісний і дорогий.
 • Паперовий. Пресована переробка паперових відходів. Підходить для змивання до туалету. Практично немає недоліків, крім гучного шарудіння під час використання.
 • Вугільний. Чудові якісні характеристики та зовні повна ідентичність піску. Якщо купити наповнювач для кішок з вугілля, то можна ним користуватися втричі довше за будь-який інший вид.

Наповнювачі для котячих туалетів: купити в Україні

Зоодом "Зоодом Бегемот" (Київ) пропонує дбайливим котовласникам купити котячий наповнювач у широкому асортименті. Ви надійно захистите свій будинок від неприємних запахів та полегшите гігієну свого вихованця. Продукція має:

 • міжнародний сертифікат якості;
 • натуральний екологічно безпечний склад;
 • зручне у транспортуванні, зберіганні та використанні упаковку;
 • доступну вигідну ціну.

Магазин гарантує швидку дбайливу доставку на адресу покупця, приймає будь-які форми оплати замовлення.

Подбайте про гігієну і комфорт вашого чотирилапого друга!

 

нагору