Зареєструйся та отримай -5% на перше замовлення

Каталог
собаки
кішки
вет аптека
собаки
кішки
вет аптека
Фільтри
Фільтр
Обрані фільтри
Вид вихованця кішки
Ціна

Більше Меньше
бренд
Більше Меньше
вид вихованця
Більше Меньше
вік
Більше Меньше
тип засобу
Більше Меньше
форма засобу
Більше Меньше
призначення / властивості
Більше Меньше
країна
Більше Меньше

Вітаміни для котів

Сортувати за
219 грн.
251 грн.
Сортувати за

Правильний догляд та харчування – це запорука довгого та здорового життя кота. Як і людина, тварина потребує корисних речовин та різних мікроелементів для зростання, повноцінного розвитку, активності, профілактики захворювань.

В яких випадках потрібні вітаміни для котів

При збалансованому харчуванні та годівлі якісним сухим кормом для котів вихованець отримує всі корисні речовини з їжі. Але в деяких випадках тварині потрібна додаткова кількість мікроелементів:

  • відновлення після інфекції або операції, у тому числі кастрації та стерилізації;
  • допоміжна терапія під час лікування хронічних хвороб;
  • линяння. У цей період необхідно давати вітамінізовану мальт -пасту для виведення шерсті зі шлунка;
  • вагітність та годування кошенят;
  • авітаміноз, який проявляється у вигляді зниження активності, порушення апетиту, зменшення чи збільшення ваги;
  • ослаблений імунітет;
  • період зростання. Вітаміни необхідно давати для повноцінного розвитку кошеня та формування гарного імунітету;
  • літній вік.

Правильно підібрати добавку та потрібну дозу самостійно неможливо. Якщо купити невідповідний засіб, можна нашкодити домашньому улюбленцю. Тип мікроелементів, дозування та тривалість прийому повинен призначати лише ветеринар за результатами огляду та аналізів.

Яку вітамінну добавку вибрати

Домашнім улюбленцям не підходять препарати, які продаються у звичайній аптеці. У тварин свої потреби, які організм відрізняється від людського. В Україні можна придбати спеціальні полівітаміни для котів. Вони класифікуються за такими ознаками:

• форма та спосіб застосування. У таблетки зазвичай додають смакові добавки для залучення інтересу. Вихованець охоче поїдає їх разом з кормом або як ласощі. Ін'єкції призначають в основному ослабленим тваринам, які відмовляються від їди. Вітаміни для кошенят випускають у вигляді суспензії. Її можна додавати у їжу;

• спрямованість дії – підтримання здоров'я шерсті, профілактика захворювань, корекція поведінки;

• склад. Є кошти з певним вітамінним комплексом у складі, а є мультивітаміни для котів, які містять також різні амінокислоти та кілька мінеральних речовин.

Добавка підбирається залежно від особливостей породи, потреб, віку та стану здоров'я тварини. Придатний для вихованця препарат можна вибрати лише за допомогою кваліфікованого фахівця.

Що таке фітоміни для котів

Фітоміни для котів – це комплексні рослинні засоби із цілеспрямованою дією. Містять лише натуральні компоненти і практично не мають протипоказань. Є фітокомплекси для запобігання сечокам'яних хвороб, протиалергічні, для покращення стану зубів та кісток, призначені для корекції поведінки.

Фітоміни можна приймати тривалий час, вони надають оздоровлюючий та зміцнюючий ефект, служать профілактикою різних хвороб. Рослинний комплекс ветеринари нерідко призначають як допоміжне лікування хронічних захворювань.

Де можна купити вітаміни для котів

Перед покупкою потрібно обов'язково проконсультуватися з фахівцем, щоб підібрати потрібний препарат. Вітамінний комплекс для котів у Києві можна вибрати та замовити через інтернет у перевіреному магазині. Ціна при онлайн-купівлі нижча, а за якістю продукції та умовами зберігання ретельно стежать.


нагору