Зареєструйся та отримай -5% на перше замовлення

Каталог
собаки
кішки
вет аптека
собаки
кішки
вет аптека
Фільтри
Фільтр
Ціна

бренд
Більше Меньше
країна
Більше Меньше

Електронні нашийники для собак

Сортувати за

Нeмає в наявності

1603 грн.

Знято з виробництва

1849 грн.
Сортувати за

Електронні нашийники для собак

Для коригування поведінки, дресирування часто використовують електричний нашийник для собак. Це спеціальний пристрій для електростимуляції тварини. Діапазон імпульсів становить від 100 до 220 вольт. При цьому вони можуть бути як одиночними, так і тривалими, безперервними. Раніше такі пристрої використовували тільки для роботи з мисливськими псами. Сьогодні електронний нашийник купити може кожен, хто бажає виховати вихованця або контролювати його пересування.

Принцип роботи

Вся справа в невеликій коробці, закріпленій на обідку. Усередині – електроніка з проводками, спрямованими у бік шиї. Коли подається імпульс, він проходить від одного дроту через шкіру тварини до іншого дроту. Це не викликає болю, але точно провокує неприємні відчуття у вихованця. На підсумковий результат впливають розмір і тип електродів, форма сигналу, інтенсивність і тривалість імпульсу, а також рівень затягнутості на шиї електричного нашийника для собак.

Оскільки чутливість кожного пса до такого впливу індивідуальна, підбирати режим слід з урахуванням особливостей вихованця. В ідеалі рекомендується придбати варіанти з широким діапазоном налаштувань, щоб можна було регулювати тривалість і силу впливу на шкіру пса. Тому що улюбленець у стані спокою може відреагувати навіть на слабкий «поштовх», тоді як тварина у стресовому стані та легкого поколювання не відчує.

Ефективність нашийника для дресирування собак

Такий пристрій за умови правильної експлуатації дозволяє:

 1. Навчити вихованця не виявляти агресію до сторонніх тварин, не тікати, не піднімати з землі небажані предмети, їжу.
 2. Сформувати правильну реакцію, навчити дисципліну. Особливо добре це «працює» разом із заохоченнями.
 3. Підготувати собаку до змагань.
 4. Уберегти вихованця від викрадення або попередити можливу втрату тварини у лісі, у багатолюдному місті.

Різновид електронашийників для дресирування собак

Розрізняють такі види електронних нашийників для собак:

 • для дресирування – працюють за допомогою передавача, тобто пульта керування. Важливо навчитися правильно та вчасно впливати на тварину. Рекомендується навіть пройти навчання у кінолога. Тому що неправильне використання нашийника електронного для собак може спричинити небажану поведінку вихованця. Ефективність обідка безпосередньо залежить від своєчасності, тривалості імпульсів, які ви спрямовуєте на пса.
 • антилай - автореакція на скиглення або гавкіт. Найчастіше такі моделі реагують на звук тварини поступово, спочатку даючи попереджувальні сигнали. І лише якщо улюбленець ігнорує вплив, імпульси наростають. Варто зазначити, що такі нашийники проти гавкоту реагують лише на «мову» своїх власників, не турбуючи собаку, коли гавкає хтось інший. Розрізняють варіанти з вібрацією, ультразвуком, який чує вихованець, спреєм із запахом або просто шипінням, а також безпосередньо електронний нашийник антилай.
 • для дистанційного відстеження – працює за допомогою супутникової системи GPS навігації, допомагаючи визначити місцезнаходження улюбленця. Також устрою попереджають господаря, якщо пес вийшов за територію.
 • комбінований - поєднує в собі антилай, дресирування та GPS. Такий нашийник шокер для собак максимально практичний, але й коштує відповідно дорожче.
 • повідець – реагує на спроби собаки тягнути поводок, привчаючи до дисципліни під час прогулянки.

Також у продажу можна знайти обідки, які при порушенні дисципліни відтворюватимуть команду голосом господаря.

Особливості вибору

Електронний нашийник для дресирування собак слід вибирати за кількома критеріями:

 • Вага, вік та густота шерсті вихованця. Те, що буде комфортним маленькому псові, не підійде улюбленцю великої породи.
 • Дальність впливу, яка може змінюватись від 300 м до кілометра і більше.
 • Кількість режимів. Краще, якщо нашийник для дресирування собак дозволить вибудовувати різні режими та регулювати силу впливу. Тому що, як говорилося вище, у кожної тварини свій рівень чутливості.
 • Вологостійкість – важлива характеристика, оскільки ніхто не застрахований від потрапляння під зливу, наприклад. Також у такому обідку вихованець зможе купатися в озері, річці.
 • Джерело живлення: акумулятор або батарейки. Акумуляторні моделі більш надійні, особливо якщо ви плануєте користуватися продуктом регулярно.
 • Практичність пульта керування. Є варіанти з різними кнопками для різних дій або двома кнопками для вибору режиму та запуску впливу. Також можна підібрати пропозицію з підсвічуванням або без неї.

За вигідною вартістю електронний нашийник для собак можна купити у Києві в магазині «Зоодом Бегемот». Також ми надаємо доставку по всій Україні. Наші менеджери дадуть відповіді на всі питання і допоможуть зробити правильний вибір.


нагору