Зареєструйся та отримай -5% на перше замовлення

Каталог
собаки
кішки
вет аптека
собаки
кішки
вет аптека
Фільтри
Фільтр
Ціна

бренд
Більше Меньше
вид товару
Більше Меньше
країна
Більше Меньше

Кігтерізки, пилочки для собак

Сортувати за
12
224 грн.
Сортувати за
12

 Лапи вихованців потребують догляду не менше ніж руки людини. Доглядати тварин необхідно регулярно - кожні 2-3 тижні, за дрібними породами - частіше. Є два варіанти: постійно водити чотирилапого друга до грумера, платити за послугу чималу суму грошей щоразу або купити кігтерізки для собак, проводити процедуру самостійно в домашніх умовах.   

Незалежно від того, в яких умовах перебуває вихованець в Україні, живе у квартирі або у вольєрі, на вулиці у звичайній будці або в будинку з дерев'яним покриттям, догляд має бути відповідним лише з різною періодичністю. Важливо підібрати якісні та професійні кігтерізки для собак, щоб унеможливити розшаровування, гарантувати безпеку тварині.

Призначення кігтерізок

Якщо не коротити кігтики, у вихованця порушується хода, виникають труднощі з пересуванням, відбувається неправильний розподіл навантаження. Також можуть виникнути запалення внаслідок врослої пластини, виникнути проблеми із суглобами.

Кігтерізку для собак слід купити для виконання кількох функцій:

  1. Подбати про зовнішній вигляд домашнього вихованця, його комфорт.
  2. Зберегти здоров'я тварини.

На цьому сегменті ринку існує кілька різновидів пристосувань: пристрій для цуценят, дрібних порід і кігтерізок для великих собак , а також інструменти, що відрізняються за конструкцією та принципом дії. Розглянемо: які можна придбати види кігтерізок для собак.

Види пристосувань для грумінгу пазурів  

В інтернет-магазинах можна придбати різні види кігтерізок:

  • Гільйотинний кігтеріз для великих собак і порід менше. Конструкція передбачає наявність отвору на робочій поверхні, куди поміщають кігтик. При стисканні ручок відбувається вихід леза, яке здійснює зріз. Ріжучий елемент має бути бездоганно заточений.
  • Секатор – пристрій на пружинній системі із двома ручками, замком для зручності та безпеки зберігання. Інструмент простий у використанні повинен бути завжди гострим.
  • Ножиці для кігтів собак можна купити дешевше, але вони не такі зручні, як попередні варіанти. За конструкцією схожі зі звичайними канцелярськими ножицями, але на одному лезі мають спеціальну виїмку під кіготь.
  • Гриндер або триммер – пристосування на кшталт шліфувальної машинки, при експлуатації мінімальні ризики пошкодження. Пристрій сточує кігтики акуратно, але трохи шумить. Користувачі наголошують на недоліках: специфічний запах при роботі, поява пилу.
  • Пилка для кігтів собак - найпростіший інструмент для завершальних маніпуляцій, в окремих випадках може замінити кігтерізку. За ціною – найбюджетніший варіант.

Правила догляду за вихованцем

Щоб тварина не зазнала стресу, починайте використовувати щипці для стрижки кігтів у собак із щенячого віку, не змушуйте силою. Ваш чотирилапий друг не повинен відчувати больових відчуттів.

Вибирайте момент, коли собака абсолютно спокійний. Під час процедури хвалите його, а потім обов'язково заохочуйте.

Порада! Спочатку тварина повинна ознайомитися з різальним інструментом, пилкою для собак, звикнути до пристроїв.

Поради: як вибрати кігтерізку

Щоб купити правильні ножиці для стрижки кігтів у собак в Україні, звертайте увагу на стан та конструкцію:

  • Леза – заточування має бути гостре, а краї – рівні, без задирок.
  • Ручок – ці елементи оцінюють із погляду надійності, функціональності. Моделі з прогумованими рукоятками захищають пальці від прослизання, дозволяють максимально контролювати процес.

Пристрій підбирають під розмір вихованця, а також під розмір руки господаря, щоб було комфортно використовувати.    


нагору