Зареєструйся та отримай -5% на перше замовлення

Каталог
собаки
кішки
вет аптека
Фільтри
Фільтр
Ціна

ВАГА, кг.

Більше Меньше
клас корму
вид лікувального корму
лінія корму
форма упаковки
Більше Меньше

Лікувальні корми для собак

Сортувати за
12345...10
725 грн.
616.25 грн.
900 грн.
765 грн.
911 грн.
1092 грн.
960.96 грн.
155 грн.
131.75 грн.
Сортувати за
12345...10

Також шукають:

Головне завдання, яке ставить перед собою кожен люблячий власник собаки - зробити все, щоб вихованець був здоровий. Справді, здоров'я - основа щасливого життя. Якщо ж улюбленця спіткала хвороба, наше завдання подбати про його одужання. І в цьому процесі величезну роль грає харчування собаки.

Коли потрібно переводити собаку на лікувальний корм?

Для початку варто відзначити, що дієта для собак із проблемами зі здоров'ям не може бути універсальною, однією для всіх. Призначає її ветеринар, спираючись на стан здоров'я собаки, результати обстеження та аналізів. У Києві багато хороших лікарів, важливо знайти свого і дотримуватися його порад. Ми вже розповідали про те, як вибрати ветеринара , пам'ятаєте? Коли проблему та її причину визначено, ветеринар порадить окрім лікування ще й перевести собаку на спеціальний лікувальний або дієтичний корм для собак.

У Зоодом Бегемот ви можете вибрати та купити дієтичний корм для собак з:

Величезний асортимент дозволяє вибрати дієтичний корм, що підходить вам за складом, ціною, іншими характеристиками.

Що такий лікувальний корм та яке його завдання?

Якщо ви купили ветеринарний корм для собак, це ще не означає, що тільки він допоможе позбавитися захворювання.

У лікувального корму два завдання:

  1. дати організму речовини, необхідні йому для боротьби із захворюванням чи підтриманням певного рівня здоров'я
  2. позбавити вживання тих продуктів, які заборонені з його захворюванням

Наприклад, корми для собак із захворюваннями серцево-судинної системи мають підвищений вміст калію, магнію, таурину, L-каротину та мінімальну кількість Cl та NA.

Корм для собак із проблемами із нирками виключає будь-які складові, в яких є сполуки фосфору. Це запобігає виникненню небезпечних утворень.

Корм для собак з ожирінням має підвищений вміст клітковини. Вона дає відчуття ситості за мінімального набору калорій. При цьому, звичайно ж, у складі будь-якого дієтичного корму дотримано необхідну для повноцінного життя кількість калорій, вітамінів, мінералів та інших корисних речовин. Дієтичний корм не є панацеєю, ліками. Це лише частина великої схеми лікування, чи реабілітації, чи підтримки стану здоров'я вихованця. У будь-якому випадку це не “разова акція”, це частина комплексного лікування.

Часто запитувані питання про лікувальний корм для собак

Як вибрати лікувальний корм для собак?

Виходячи виключно з результатів обстеження та аналізів собаки та рекомендацій ветеринара. У разі такий критерій як “ціна” стоїть останньому місці. Не варто ставити діагноз самому або робити самостійні висновки щодо результатів аналізів крові, сечі. Помнете, що склад дієтичного корму для собак розробляється з урахуванням дуже серйозних вимог до харчування.

Як довго давати дієтичний корм собаці?

Все залежить від складності, стадії захворювання та рекомендацій ветеринара. Деякі дієтичні корми для собак варто давати вихованцям протягом усього життя, деякі досить вживати якийсь період, у який відбувається лікування або реабілітація тварини.

Де купити ветеринарні корми для собак?

У Зоодом Бегемот ви можете вибрати та купити не тільки відповідний вам за ціною та характеристиками корм, але ще й отримати консультацію досвідчених менеджерів, спробуйте. Доставка діє по Києву та Україні. Також можливе самовивезення у Києві. І нехай ваші хвостики будуть здорові)

нагору