Зареєструйся та отримай -5% на перше замовлення

Каталог
собаки
кішки
вет аптека
собаки
кішки
вет аптека
Фільтри
Фільтр
Ціна

Більше Меньше
свята
колір
Більше Меньше

Іграшки для котів, кішок та кошенят

Сортувати за
12345...17
Сортувати за
12345...17

Іграшки для котів - необхідність для правильного зростання та розвитку

Кошенята та дорослі вихованці люблять грати і, як правило, охоче відповідають на запрошення господаря чи господині активно провести час. Приділяти достатньо уваги такому часу дуже важливо. Для цього рекомендують купити котячі іграшки , які підійдуть улюбленцю за віком та характером.

Чому ігри необхідні та корисні кішкам?

Пояснити котів котів до активних ігор дуже просто. Батьки нинішніх домашніх улюбленців були хижаками. А тому кожна можливість побігати за м'ячиком чи зловити механічну мишку для сучасного кота – своєрідне полювання. Вона необхідна тварині також, як їжа чи прогулянки.

Правильна іграшка для котів – це:

 • Тренування необхідних фізичних навичок.
 • Задоволення підсвідомої потреби у полюванні.
 • Хороший спосіб зміцнити здоров'я та підтримувати хорошу фізичну форму.
 • Гарантія того, що шпалери та меблі в будинку залишаться цілими, оскільки тварина матиме власну розвагу.
 • Можливість добре провести час разом.

Якісні та цікаві іграшки для кішок можна купити в нашому Інтернет-магазині «Зоодом Бегемот». У каталозі є різні види таких виробів за доступною вартістю.

Види іграшок

Щоб правильно вибрати потрібну модель, потрібно орієнтуватися в асортименті сучасного ринку. За принципом роботи розрізняють два види таких виробів:

 1. Звичайні - вони можуть бути м'якими або жорсткими, зі світлом, звуком або просто з дзвіночками. Тобто максимально прості за своєю ідеєю, але дуже корисні для активних ігор вихованця.
 2. Механічні – моделі, створені на кшталт заводної мишки. Такі іграшки, що рухаються, для кішок максимально розкривають у домашньому улюбленці характер хижака. І дарують йому багато яскравих хвилин для гри.
 3. Інтерактивні – такі, з якими вихованець може довго грати самостійно, без участі людини. Це різні лабіринти, треки, масажні центри, головоломки, лазерні підставки.

За віковим критерієм можна умовно виділити дві групи пропозицій:

 • Іграшка для кошенят – м'яка, зі звуками чи світловими ефектами. А ще такі вироби зазвичай розраховані на максимальну активність тварини. Адже у малому віці кошенята грають із великим задоволенням.
 • Моделі для дорослих котів – такі варіанти вже можуть бути жорсткішими і навіть зі спеціальними м'ятними просоченнями для активізації тварини та заохочення її до ігор.

Важливо розуміти, що у питанні вибору відповідної забави для улюбленця слід оцінювати не лише якість самої іграшки, а й те, чи підходить вона темпераменту кота. Адже кожен кіт має свій характер, нюанси якого відомі тільки люблячому господареві.

Різновид: від мишки до каруселі

Пропонуємо розглянути покупку таких іграшок:

 • М'яки – універсальна розвага для тварин різного віку. М'ячі можуть бути м'якими або жорсткішими, стрибучими і не дуже, з різними звуковими ефектами або зі світлом, або максимально лаконічними за ідеєю. Також можна знайти варіанти з декором пір'ям або вироби на кшталт спонжу.
 • Мишки – подобаються всім вихованцям. Мишки, які рухаються від заводного ключика, тобто механічні іграшки для кішок – одні з найулюбленіших серед домашніх улюбленців. Але є також варіанти з ниток, тканини, з пір'ям або дзвіночками.
 • Палички-дражнилки та вудки - відмінні іграшки для маленьких кошенят і не тільки . Забави з вудками та паличками корисні для підтримки м'язів тварини в тонусі. Створюють такі вироби із міцних та гнучких матеріалів, стійких до розгризання.
 • Модульні будиночки – цікаві вироби, що створені з екологічно чистого картону. З них можна моделювати різнорівневі ігрові центри, перетворюючи звичайне спальне місце на оригінальну іграшку для кошеня .
 • Ігрові тунелі – лабіринти, які бувають шарудять або з міцної тканини, що виконує заодно функцію дряпалки. Є варіанти з годівницею. Можна підібрати модель з м'ячиком усередині та "поворотами", які вихованцю доведеться пройти, щоб знайти вихід і витягнути звідти м'яч.
 • Дряпалки – порятунок для меблів та необхідна річ для підточування кігтів. Часто моделі комплектують м'ячами на гумках, вудками на пружинках і таке інше. Таким чином кішка грає і заразом задовольняє свої потреби в підточуванні кігтів.
 • Інтерактивні годівниці - забавні моделі, які змушують вихованця добувати їжу або розумом, або спритністю. Такі вироби запобігають обжерливості та роблять процес споживання їжі цікавим та веселим.

Питання безпеки

Крім цього, важливо при виборі розваги для улюбленця пам'ятати про безпеку. Усі товари мають бути якісними, щоб кіт не травмувався, не подавився.

Поради щодо вибору безпечної гри:

 • У пошуку іграшки для кошеня не рекомендується купувати занадто жорсткі варіанти. Маленький вихованець може легко зламати зуб об тверду поверхню.
 • Не варто купувати вироби із дрібними деталями. Тварина, як і дитина, може ненароком проковтнути сторонній предмет і постраждати.
 • Важливо звертати увагу на якість пропозиції. Перевірити цей критерій досить легко. Хороші товари мають легкий приємний запах або зовсім не пахнуть (виняток - іграшки з котячою м'ятою або іншими спеціальними просоченнями), відрізняються легкими і міцними відтінками. Також вони піддаються догляду.

Купити іграшки для кішок свисокої якості можна у нашому Інтернет-магазині «Зоодом Бегемот». В наявності універсальні м'ячі, мишки та вудки, а також цікаві рукавички з мишами, лазерна указка, тумблер, годівниця-головоломка, трек (іграшка для кота кулька по колу) та інші. Ми здійснюємо доставку як по Києву, так і до інших міст України.


нагору