Зареєструйся та отримай -5% на перше замовлення

Каталог
собаки
кішки
вет аптека
Фільтри
Фільтр
Ціна

Більше Меньше
бренд
Більше Меньше
вік
Більше Меньше
тип засобу
Більше Меньше
форма засобу
Більше Меньше
вид туалету
Більше Меньше
вид переноски
Більше Меньше
вид товару
Більше Меньше
характеристики
Більше Меньше
призначення / властивості
Більше Меньше
вид мисок
Більше Меньше
тип лежака
Більше Меньше
матеріал
Більше Меньше
вид іграшок
Більше Меньше
вид кігтеточки
Більше Меньше
висота кігтеточки
Більше Меньше
колір
Більше Меньше
країна
Більше Меньше

Все для дому з котом

Сортувати за
12345...59
261 грн.
241 грн.
13097 грн.
10268 грн.
Сортувати за
12345...59

Дотримання норм та правил гігієни будинку - це запорука чистоти, здоров'я та гарного зовнішнього вигляду приміщень.

Коли у вашому будинку мешкає кіт або кішка, ви вже розумієте, що прибирання та підтримання чистоти в будинку вже не будуть колишніми.

Так, роботи додасться. Особливо спочатку, коли тварина (неважливо - малюк це або дорослий) звикає до нового будинку. Однак воно того безперечно варте. А якщо ще й знати про засоби гігієни для будинку з котом, тоді взагалі прибирання не завдасть особливого клопоту.

Навіщо потрібні спеціальні засоби гігієни для будинку з котом?

Сліди життєдіяльності котів і кішок (сеча, кал, запах тіла, шерсть) мають стійкий аромат і залишають складні плями. Не надто приємно щодня споглядати килим у плямах або дихати "ароматами" котячого туалету. Найчастіше звичайні засоби, які ми використовуємо для прибирання будинку, не справляються з плямами та запахом сечі, калу та інших продуктів життєдіяльності котів. А іноді власники не можуть використовувати сильнодіючі засоби гігієни будинку через побоювання нашкодити здоров'ю вихованця.

Саме в такому разі приходять на допомогу спеціальні засоби гігієни для дому з котом.

Не секрет, що запахи у тваринному світі відіграють величезну та важливу роль. Саме тому вони такі різкі та стійкі. Запах сечі або секрету, яким кіт мітить територію, може зберігатися на тканині, оббивці меблів, килимах та ін. Але спеціальні спреї, аерозолі та ін засоби гігієни для дому можуть легко впоратися з цими проблемами.

Шерсть котів взагалі складно прибрати з оббивки м'яких меблів, килимів та іншого текстилю. Часом чистка звичайними ганчірками займає кілька годин і не приносить бажаного результату. І тоді ціна чистоти в будинку – ваш вільний час та сили.

Але мешканці Києва, які стали нашими постійними клієнтами, вже знають про існування спеціальних інструментів для збирання шерсті. Виберіть і ви!

Якими засобами гігієни для будинку з котом варто купити і яка їх ціна?

Всі засоби для прибирання будинку з котом можна умовно поділити на кілька груп:

  • Притягуючі та відштовхуючі засоби. Вони знадобляться, коли потрібно привчити кошеня до лотка або привчити його справляти потребу в недозволеному місці.
  • Антигризин. Це спеціальні спреї з запахом і смаком, що відштовхує для котів. Вони безпечні для тварини при потраплянні всередину, але відлякують її, не давай гризти меблі, взуття, одяг і т.д.
  • Засоби для видалення плям (від сечі, калу, блювання та ін.)
  • Дезодоранти та знищувачі запаху. Перевага цих засобів гігієни для будинку з котом у тому, що вони не просто маскують запахи, а знищують їхню причину, руйнуючи молекули джерела запаху.
  • Засоби для чищення м'яких меблів та твердих поверхонь. Чи не порушують цілісність поверхонь, не пошкоджують, не змінюють колір меблів.
  • Інструменти для чищення. Тут особливу увагу варто приділити спеціальним щіткам для чищення від шерсті котів.
  • Кошти від паразитів.
  • Засоби дезинфекції.

Ціни на засоби гігієни для будинку з котом залежать від виробника, обсягу, складу та інших факторів. Але однозначно вони стоять того, щоб купити і полегшити собі життя і процес прибирання зокрема.

Є ще одна вигода. Зі спеціальними засобами для прибирання будинку ви будете спокійніше ставитися до "аварій", що трапилися з улюбленцем або спокійніше перенесете період привчання до горщика, наприклад.

Де купити засоби для прибирання будинку, де є кіт?

Ми завжди рекомендуємо купувати лише якісні перевірені кошти. У Києві та інших містах України чимало місць і магазинів, які пропонують подібний товар.

Зоодом Бегемот працює лише з перевіреними відповідальними виробниками та постачальниками. Ми впевнені в якості, а головне - безпеці продуктів, які продаємо.

Адже це безперечно важливо для кожного відповідального власника: знати, що придбаний засіб гігієни будинку буде не лише дієвим, а й безпечним. як тварин, так людей.


нагору