Зареєструйся та отримай -5% на перше замовлення

Каталог
собаки
кішки
вет аптека
собаки
кішки
вет аптека

засіб для видалення запаху собачої сечі, спрей для видалення запаху собачої сечі, засоби для видалення плям від собак

Сортувати за
73 грн.
Сортувати за

Протягом першого року життя слід привчити собаку виходити в туалет на вулицю. Необхідно набратися терпіння, докласти сили і результат не забариться. Маленькі цуценята не вміють довго терпіти, можуть справити потребу у квартирі. Захистити будинок від появи неприємних ароматів допоможуть гігієнічні засоби для домашніх собак.

Засіб від запаху сечі собаки: особливості та правила застосування

Засоби ветеринарної спрямованості здатні ефективно видалити запах, що свіжий або глибоко всотався. При цьому вони абсолютно безпечні для здоров'я тварини. Рідини можуть бути використані для шкіри, текстилю, ламінату, ковроліну, дерев'яних покриттів.

До складу професійних засобів входять ензими та бактерії, що усувають білок, спеціальні ферменти, що попереджають повторне забруднення. Якісно працюють засоби з монопропіленгліколем. Добавки лаурилсульфату покращують засоби для чищення препаратів.

Стійкі та застарілі запахи допоможе видалити висококонцентрований засіб від запаху сечі собак. Така рідина набагато потужніша за стандартну і видаляє забруднення або запахи зі стовідсотковою гарантією.

Особливості застосування:

  • перед використанням засобу поверхня промивається чистою водою, спрей запаху сечі собак використовується аналогічним чином;
  • обробка проводиться 5-10 секунд, тривалість активного впливу – до 2 годин після обробки;
  • процедура повторюється до вироблення умовного рефлексу у вихованця.

Спрей від запаху собак

Джерелом запаху псини є шкіра та шерсть тварини. Причиною посилення може бути зниження гігієни, раціон, породні особливості чи захворювання тварини. Користуватись людськими дезодорантами для собак категорично заборонено.

Ветеринарні нейтралізатори ароматів ліквідують їх на молекулярному рівні завдяки спеціальним ферментам. Спрей для собак від запаху псини ефективний навіть на мокрій шерсті тварини. Крім усунення аромату, засіб доглядає за шкірою та шерстю, запобігає ламкості та появі ковтунів. Можливе часте застосування препаратів.

Спрей від міток собак

Домашні вихованці часто мітять територію, на яку раніше ходили до туалету. Це відбувається на рефлекторному рівні. Лаяти і карати тварину марно. Найкращим варіантом стане використання спреїв.

Формули спреїв мають подвійну дію. Репеленти відганяють тварин від брудної території, а знищувачі плям та запахів усувають органічне забруднення.

Для довготривалого ефекту засіб повинен висохнути природним шляхом, проникнувши на всю глибину забруднення. Це може тривати до 2-3 тижнів. Особливості використання:

  • Не застосовуйте інших засобів для чищення перед застосуванням спрею, вони можуть хімічно закріпити біологічні виділення;
  • Не підпускайте вихованця до місця обробки до повного висихання засобу;
  • Перед використанням на тканині протестуйте на стійкість до кольору. При зміні кольору не рекомендується застосування засобу на даному виді матеріалу.

Привчання собаки до гігієни за допомогою відлякуючих запахів

Ветеринарні аптеки та зоомагазини пропонують широкий асортимент препаратів, які допомагають привчити собаку ворожити у певному місці. Їх можна використовувати не тільки в квартирах, та й на грядках або газонах дачних ділянок.

Кошти мають високу ефективність, безпеку. Достатньо обробити місця, де собаці заборонено влаштовувати туалет. Специфічний аромат вкрай неприємний собачому нюху. Після кількох застосувань препарату виробляється рефлекс, місце для туалету буде перенесено на іншу територію.

Купити гігієнічні засоби для собак

Придбати засоби від запаху сечі собак, спрей від запаху псини, а також широкий асортимент зоотоварів можна у нашому інтернет-магазині (Київ, Україна). У нас можна купити продукцію високого класу від офіційних виробників із необхідними сертифікатами якості. Постійним покупцям є накопичувальна система знижок, придбання за зниженими цінами в рамках регулярних вигідних акцій. Доставляємо покупки швидко, по Києву безкоштовно. Знайомтесь з нашим каталогом та робіть замовлення!


нагору