Зареєструйся та отримай -5% на перше замовлення

Каталог
собаки
кішки
вет аптека
собаки
кішки
вет аптека
Фільтри
Фільтр
Ціна

вид вихованця
Більше Меньше
тип шерсті
матеріал
Більше Меньше
країна
Більше Меньше

Інструменти для вичісування собак - пуходірки, слікери

Сортувати за
496 грн.
637 грн.
98 грн.
828 грн.
585 грн.
336 грн.
274 грн.
570 грн.
Сортувати за

Що таке слікери і для чого вони використовуються.

Слікери для собак є інструментом для догляду за твариною, за допомогою якого проводиться видалення грудок шерсті, відмерлих її частин, а також будь-якого іншого сміття з волосяного покриву вихованця. За конструкцією даний інструмент нагадує гребінець, проте щетина в даному випадку розташовується під певним кутом для запобігання можливості травмування тварині.

Пуходірки для собак використовуються для додаткового догляду тварини. Вони допомагають підтримувати його шерсть у гарному вигляді. Крім того, використання такого пристрою допомагає розподілити шкірний жир собаки по поверхні волосків, що забезпечує їх надійний захист.

Чи не шкідливе використання пуходірки .

При правильному застосуванні слікер може стати надійним помічником у догляді за улюбленим улюбленцем. Як і при використанні будь-яких інших пристосувань, у роботі з пуходіркою необхідно дотримуватись певних вимог, щоб не заподіяти шкоди тварині.

Так, слід виключити зайвий тиск на інструмент, щоб уникнути травмування шкірного покриву. Крім того, якщо у тварини спостерігаються будь-які пошкодження шкіри, не варто використовувати цей інструмент до повного загоєння. Щоб купити пуходерку для собаки, потрібно враховувати показник жорсткості щетини, який підбирається залежно від розміру тварини та стану її шерсті.

Переваги придбання слікеру .

Купити пуходерку можна завдяки тому, що її використання дозволяє суттєво полегшити процес догляду за домашнім улюбленцем. Виріб максимально простий у застосуванні і не потребує певних знань чи навичок. Для деяких звірів процес вичісування приносить величезне задоволення, так що за допомогою приладу можна подарувати своєму улюбленцю приємну та корисну процедуру.

При цьому ціна на такі пристрої істотно нижча, ніж на інші вироби, призначені для догляду за шерстю тварини. У розділі представлений великий асортимент моделей, серед яких можна вибрати найбільш підходящий варіант для будь-якої породи собаки та оформити доставку в будь-який регіон України, у тому числі й у Київ.


нагору