Зареєструйся та отримай -5% на перше замовлення

Каталог
собаки
кішки
вет аптека
собаки
кішки
вет аптека
Фільтри
Фільтр
Ціна

бренд
Більше Меньше
країна
Більше Меньше

Машинки для стрижки собак

Сортувати за
12
1589 грн.
Сортувати за
12

Машинку для стрижки собак доцільно купити з двох причин: щоб позбавити тварину стресу при стрижці, так як вона працює безшумно; з метою економії, оскільки послуги спеціалізованого салону в Україні коштують недешево. У незнайомому місці з чужими людьми вихованці почуваються дискомфортно, скуто, небажано йдуть на контакт, що посилює відчуття стресу. У звичній домашній обстановці із власним інструментом процес проходить спокійно, без психологічних травм.  

Важливо! В інтернет-магазині в Києві прилад високої якості можна замовити за дилерською ціною , причому від перевірених виробників індустрії. В асортименті маса додаткових аксесуарів: набори насадок, рідини для догляду за лезами, мастила, пристосування для очищення ножиць, спреї для обробки, сумки для грумерів.  

Переваги машинок для грумінгу над стандартними пристроями для людей  

  Інструмент для стрижки людей не пристосований до структури, товщини, густоти собачої шерсті. Він одразу ж згорить від навантаження. На відміну від нього, машинка для грумінгу саме розрахована на роботу в таких умовах. Вона позбавить чотирилапого друга від хворобливих відчуттів, спокійно впорається з вовняним покривом пса будь-якої породи. Агрегат не " зажовує " волоски, вихованець не відчуває болю при стрижці. Спеціалізована техніка від перевірених брендів - найкращий варіант професійних пристроїв для грумінгу .

Принципові переваги машини:

  1. Відрізняється структурою кромкового леза, спеціально створеного для обробки шерсті.
  2. Має відмінне заточування по краях.
  3. Машинка для собак має високі параметри потужності.
  4. Працює тривалий час без перегріву рахунок вбудованої системи охолодження.

Ці моменти характеризують основні переваги сучасної техніки тварин.

Різновиди приладів  

Класифікація пристроїв поділяє інструменти для стрижки собак на групи за декількома ознаками: за конструкцією та принципом роботи, за джерелом живлення.

За конструкцією машинки бувають:

  • Вібраційними – найдешевші та функціональні пристрої. Підходять для підрівнювання кілька разів на місяць. Можуть дістатися найважчих місць. Плюси: ергономічна продумана конструкція, безшумна робота, висока продуктивність, безперебійність роботи, кілька рівнів налаштування лез, захист від ураження електрикою, вдала комплектація, доступна вартість.
  • Роторними – найпродуктивніші та найпотужніші. Ці машинки для грумінгу вважаються елітою цієї техніки. Конструкція складається із високоточних підшипників, сучасних силових агрегатів. Ножі вкриті спеціальним складом зниження тертя. Позитивні якості: універсальність застосування для короткошерстих/довгошерстих тварин з густим або рідким підшерстком, низький рівень нагріву, багата комплектація, низький рівень шумності, не нагріваються.
  • Механічними – працюють від сили, прикладеної власником. Пристрої безшумні в роботі з майже нескінченним ресурсом, але руки швидко втомлюються, тому продуктивність досить низька.

Електрична професійна машинка для стрижки собак за типом живлення може бути трьох видів: акумуляторна, що працює від мережі та комбінована.  


нагору