Зареєструйся та отримай -5% на перше замовлення

Каталог
собаки
кішки
вет аптека
собаки
кішки
вет аптека
Фільтри
Фільтр
Обрані фільтри
Бренд Brit Premium
Ціна

ВАГА, кг.

Більше Меньше
свята
Більше Меньше
бренд
Більше Меньше
клас корму
Більше Меньше
особливості
Більше Меньше
розмір породи
Більше Меньше
вік
Більше Меньше
призначення / властивості
Більше Меньше
інгредієнти
Більше Меньше
порода кішок
Більше Меньше
лінія корму
Більше Меньше
країна
Більше Меньше

Сухий корм Brit Premium (Брит Преміум) для котів

Сортувати за
117 грн.
118 грн.
121 грн.
121 грн.
121 грн.
118 грн.
122 грн.
122 грн.
Сортувати за

Також шукають:

Чеська компанія VAFO PRAHA sro є власником торгової марки Brit Premium (Брит Преміум), яка була зареєстрована у 1994 році. Під цим брендом випускаються сухі та вологі корми, харчові добавки та ласощі для домашніх тварин, у тому числі корм для кішок преміум класу Бріт Преміум. Починаючи з 2000 року компанія пройшла всі процедури сертифікації своєї продукції відповідно до європейських вимог і стала одним з перспективних експортерів кормів. На даний момент купити корм для кішок Brit Premium (Брит Преміум) можна у 48 країнах світу, включаючи Україну.

Асортимент

В асортимент корму Brit Premium (Брит Преміум) для котів та кішок виходять різні раціони. Серед найбільш популярних можна відзначити лінійку Бріт Преміум корм для дорослих кішок з різними смаками: qs8, з куркою, гіпоалергенний та для вибагливих тварин.

Крім того, є повна номенклатура спеціальних раціонів: для тварин з чутливим травленням, стерилізованих, з надмірною вагою, що має додатковий комплекс вітамінів і мінералів для краси шерсті. Особливо варто виділити два типи корму для кішок, що постійно знаходяться в приміщенні і виходять на вулицю.

Особливості складу та переваги

До складу корму для кішок Бріт Преміум входять виключно натуральні інгредієнти, у тому числі консерванти та підсилювачі смаку, виготовлені з природної сировини. Більшість раціонів щонайменше 40% білків і протеїнів посідає сировину тваринного походження. Найчастіше це курка і риба. При цьому половина цього обсягу є сушеним м'ясом і не включає субпродуктів. У кормі відсутні джерела рослинного протеїну.

Як вуглеводи використовується другий за обсягом інгредієнт у складі - рис. Таке рішення є оптимальним з точки зору використання злаків у раціоні, оскільки дає набагато кращі результати, ніж застосування пшениці. Як жирні кислоти використовується продукт переробки курячого та риб'ячого жиру.

Також до складу Brit Premium (Брит Преміум) корми для кішок виходять пивні дріжджі, вітаміни групи "B" та сушена бурякова пульпа як клітковина.

Використовуючи сухий корм Brit Premium (Брит Преміум) для котів усіх порід та вікових груп власник домашнього вихованця отримує незаперечні переваги:

  • Зміцнюється імунітет та активізується природний захист організму від вірусів;
  • Нормалізується мікрофлора кишківника, покращується поглинання корисних речовин;
  • Зміцнюються кістки та врівноважується робота опорно-рухової системи;
  • Врівноважуються робота нирок та печінки;
  • Поліпшується стан шерсті та шкірних покривів.

Одна з основних переваг корму Бріт Преміум для кішок його ціна, вона дещо нижча, ніж у інших виробників, які позиціонуються як преміум-клас.


нагору