Зареєструйся та отримай -5% на перше замовлення

Каталог
собаки
кішки
вет аптека
Фільтри
Фільтр
Ціна

Більше Меньше
форма засобу
вид товару
матеріал
Більше Меньше

Засоби для видалення плям та запаху кішок у домі

Сортувати за
73 грн.
Сортувати за

Важливо повністю усунути запах котячої сечі з тієї причини, що крім його стійкості, ще він змушує тварин систематично мітити на тих самих місцях. Якісно це можна зробити за допомогою спеціального продукту.

Як знайти джерело запаху

Кішки мають тенденцію мітити в кутах, прихованих місцях та у бордюрів. Корисна стратегія – спочатку перевірити периметр килима. Найшвидше помітити ці плями може допомогти джерело ультрафіолетового світла.

Які бувають кошти від міток кота

Є кілька типів таких засобів:

  • Ферментні препарати Може знадобитися кілька обробок, але ферментні очищувачі зазвичай дуже ефективні та безпечні для більшості килимів.
  • Комбіновані препарати. Зазвичай у яких використовуються як ферменти, і генетично змінені бактерії. Це улюблений вибір багатьох власників кішок.
  • Кисневі очищувачі. Вони трохи менш ефективні, але можуть добре впоратися із недавніми плямами. Також вони часто доповнюються біоензимами.

Основні критерії для орієнтування при виборі спеціального засобу, який легко можна замовити у спеціалізованому інтернет-зоомагазині:

  • Формула без хлору
  • Підходить для всіх поверхонь.
  • Доступні варіанти у пляшках з розпилювачем.

Як працює знищувач запаху котів

Препарат починає діяти миттєво, вбираючись глибоко в застарілі і погано усуваються забруднення. Він нівелює їх краще за ті препарати, які тільки маскують.

Ферментні речовини працюють із забрудненнями на органічній основі; крім того їх ціна в Україні, і зокрема в Києві, не суттєво вища за звичайні кошти. Ферменти ефективно «поїдають» органічні речовини, у тому числі котячі виділення. Перед тим як купити такий товар, потрібно перевірити етикетку, на якій буде зазначено, чи містять він ферменти чи ензими – більшість миючих товарів належать до цього типу.

Причина ефективності таких препаратів у тому, що комбінація корисних бактерій та ферментів забезпечує потужний ефект, але при цьому їх можна безпечно використовувати на килимах, оббивці, підстилці для домашніх тварин, одязі, плитці, бетоні, цеглі та будь-якій іншій водонепроникній поверхні. Всі інгредієнти нетоксичні та нешкідливі для домашніх тварин та людей.

Що потрібно робити

Для повноцінного очищення від подібних плям знадобляться такі матеріали:

  • Серветки або рушники.
  • Засіб від запаху котів.

Потрібно відмити забруднені предмети у воді з використанням миючого препарату на основі ферментів. При застосуванні очищувача необхідно точно дотримуватись зазначеної концентрації.

Не варто додатково використовувати сторонні речовини для видалення ароматів, оскільки останні можуть тільки закріпити пляму.

При пранні

Кидати забруднений тваринами одяг або тканину прямо в пральну машину - не найкраща ідея, оскільки при додаванні до загального прання може так вийти, що забарвлені сечею речі забруднюють все завантаження білизни. Найкраще попередньо обробити забруднення спеціальним засобом від запаху сечі кішки, перш ніж прати.

Оббивка

Якщо наволочки знімні, якнайшвидше потрібно відправити їх у прання або віднести в хімчистку. Для плям, що залишилися на подушках дивана, потрібно нанести препарат від котячої сечі та виконати ті ж дії, що описані вище.

Дерево

Якщо є можливість очистити поверхню відразу після того, як кіт туди сходив, можна обмежитися паперовими рушниками та продуктом для чищення підлоги. Але якщо очищення запізніле – пляма встигла трохи висохнути – можна використовувати спеціальний спрей від запаху сечі кішки, а потім використовувати продукт для чищення дерев'яних підлог.


нагору