Зареєструйся та отримай -5% на перше замовлення

Каталог
собаки
кішки
вет аптека
Фільтри
Фільтр
Обрані фільтри
Клас корму холістик
Ціна

Більше Меньше
бренд
Більше Меньше
клас корму
Більше Меньше
особливості
Більше Меньше
розмір породи
Більше Меньше
вид лікувального корму
Більше Меньше
вік
Більше Меньше
призначення / властивості
Більше Меньше
інгредієнти
Більше Меньше
порода кішок
Більше Меньше
лінія корму
Більше Меньше
країна
Більше Меньше

Корм холістик для котів

Сортувати за
847 грн.
1351 грн.
1148 грн.
1857 грн.
1578 грн.
1323 грн.
279 грн.
208 грн.
166.4 грн.
463 грн.
394 грн.
1323 грн.
421 грн.
357.85 грн.
200 грн.
160 грн.
Сортувати за

Корм холістик для котів

Для здорового розвитку коту необхідні білки, жири, вуглеводи та вітаміни. Але не просто потрібні, а в конкретних кількостях. Тоді він матиме сили та енергію для ігор, прогулянок, а власник заощадить на позапланових візитах до ветеринара. Купити корм холістик для кішок – це зробити перший крок до правильного харчування улюбленця. У чому особливість такого товару розглянемо детально.

Переваги перед іншими пропозиціями

Що таке корм холістик для котів? Саме поняття holistic у перекладі означає "цілісне", "комплексне". Отже, йдеться про повноцінну їжу, яка підтримує організм вихованця і задовольняє його природні потреби в протеїні та інших компонентах.

Переваги:

 • Головний плюс - збалансованість. Така їжа повністю задовольняє всі потреби вихованця у тих чи інших корисних речовинах. Кожен інгредієнт грає у складі конкретну роль та “працює” з певною метою.
 • Корми класу холістик для кішок підходять для різних етапів життя, для вихованців різного віку та ваги. Відрізняються лише норми годівлі залежно від віку, ваги та інших параметрів вихованця.
 • Якщо раптом кіт захворів і необхідне лікування, таке харчування не потребує заміни. Хіба що ветеринар порадить додати до раціону ті чи інші вітаміни, ліки. Але повністю змінювати харчування не доведеться. Якби йшлося про інші класи продуктів - зміна раціону була б необхідною.

Характеристики холістик корми для котів:

 • Це комплекс винятково натуральних інгредієнтів. Такий продукт містить різні сорти натурального м'яса та риби з мінімальною термічною обробкою, а також оптимальний баланс овочів, ягід та фруктів. При цьому натурального цільного м'яса та риби у такій їжі – не менше 60-70%. Тоді як вуглеводів – мінімум. Як і злакових культур, яких виробники намагаються взагалі уникати при приготуванні такої котячої їжі.
 • Жодних субпродуктів, антибіотиків та барвників. «Ні» продуктам глибокої переробки, кістковій муці, будь-яким харчовим відходам. Всі інгредієнти вирощуються там, де немає обробки ґрунтів хімікатами, а всі тварини, м'ясо яких потім потрапляє в упаковку, харчуються лише добрими та безпечними продуктами.
 • Корм для котів холістик містить пробіотики, які позитивно впливають на травлення. Також у складі є цілющі трави.
 • У складі є Омега жирні кислоти та хелатні мінерали. Щоб шкіра та шерсть були здоровими, а імунітет – міцним.
 • Не містить білка, який погано засвоюється організмом. Це означає впевнене «ні» кукурудзі та пшениці.
 • Корм для кішки холістик не містить синтетичних консервантів. Єдиний консервант, який можуть використовувати виробники – вітамін Е або токоферол. Токоферол продовжує термін зберігання і не є синтетичним, тому ніяк не нашкодить.

Єдиний недолік корму холістик для кішок – ціна. Але варто розуміти, що при його споживанні, вихованець наїдається меншою порцією, ніж якби це була пропозиція економ класу. І отримує більше користі. Він збагачує організм необхідним балансом білків, жирів та клітковини, а також вітамінами та мінералами, а не просто набиває шлунок. Як результат – тварина енергійна, активна і краще протистоїть можливим захворюванням.

Як відрізнити якісний продукт від обманки

На жаль, там, де йдеться про гроші та заробіток, є охочі отримати прибуток нечесним шляхом. А тому на ринку доступні пропозиції з приставкою holistic, які не відповідають вищезазначеним вимогам. Щоб не обдуритись, рекомендується вибирати тільки корм для котів холістик перевіреного виробника. Серед таких компаній: Grandorf, Chicken Sou, Innova, Almo Nature, GO!, Felidae, WOLFSBLUT, MAGNUSSON та ін.

Якщо досвіду в такому питанні немає, потрібно взяти до уваги дві рекомендації:

 1. Читати склад на упаковці. На якісному кормі для котів холістик перелік інгредієнтів буде розкритий повністю без завуальованих фраз та незрозумілих термінів. Причому список цей буде складено в міру зменшення складових. Те, що написано першим, є в кормі для кішок у найбільшій кількості. Також важливо, щоб інгредієнти були прописані у відсотковому співвідношенні. Якщо список викликає підозри, немає на початку ключових і зрозумілих складових або занадто багато джерел джерел клітковини – таку їжу краще не пропонувати улюбленцю. І звичайно ж не можна назвати holistic пропозицію, в якій рослинні жири переважають над тваринами.
 2. Купити сухий корм холістик для кішок гідної якості у звичайному супермаркеті чи маленькому магазині майже нереально. Немає його на вагу, тому що корми класу холістик для кішок можуть зіпсуватись при тривалому зберіганні без упаковки. Поважаючий себе виробник уважно вибирає дистриб'ютора своєї продукції.

А тому вірний шлях купити в Україні холістик корм для кішок європейської якості – це звернеться до магазину «Зоод Зоодом Бегемот».


нагору