Каталог
собаки
кішки
вет аптека
собаки
кішки
вет аптека
Фільтри
Фільтр
Обрані фільтри
Бренд 1st Choice
Вік кошенята
Ціна

Більше Меньше
бренд
Більше Меньше
клас корму
Більше Меньше
розмір породи
Більше Меньше
вік
Більше Меньше
призначення / властивості
Більше Меньше
інгредієнти
Більше Меньше
порода кішок
Більше Меньше
країна
Більше Меньше

Сухий корм 1st choice для кошенят

Сортувати за
164 грн.
Сортувати за

Сухі корми 1st choice для кошенят виробляються з урахуванням повноцінної годівлі тварин протягом першого року життя. Склад гранул також ідеально підійде для вагітних і кішок, що годують. До двох місяців кошенята харчуються материнським молоком. Але потім потрібний перехід на інші види харчування. Тут гранули стануть чудовим прикормом, що містить усі необхідні мінерали, мікроелементи, вітаміни для зростання та формування домашнього вихованця. Щоб полегшити перехід від молока до гранул, можна змочувати їх водою. Такий крок допоможе легко засвоїти їжу.

Сухий корм для кошенят підбирають з огляду на такі параметри:

  • вік тварини;
  • вага;
  • схильність до алергії;
  • загальний стан вихованця.

Правильно підібраний вид харчування допомагає формуванню здорової травної системи домашнього вихованця. Сухий корм – це повноцінний та збалансований раціон, смачний та поживний. Завдяки натуральним компонентам, вітаміну Е як антиоксидант, у кошенят буде міцним імунітет і здорова серцево-судинна система.

В Україні цей канадський бренд користується популярністю. У лінійці представлені товари, що містить м'ясо курки та рис, а також корм для чутливого травлення – беззерновий, на основі дієтичних рибних інгредієнтів.

Особливості 1st choice для кошенят

Корм 1st choice для кошенят купити варто тому, що він адаптований для першого року життя. Його дають одразу після материнського молока. Щоб травна та імунна системи тварини правильно сформувалися, харчування має містити підвищену кількість вітамінів та мінералів.

Особливості такого годування:

  • підійде для чутливого травлення (KITTEN OPTIMAL GROWTH);
  • у складі немає зернових культур та курки;
  • джерело білка - риба;
  • містить нерозчинну клітковину;
  • збагачений DL-метіоніном.

Сухий корм здоровий старт стане ідеальною дієтою — повноцінною та збалансованою для зростання та розвитку. Виключається харчова алергія, підтримується здорова мікрофлора кишківника. Товар належати до класу супер преміум. Його гранули оптимально пристосовані для тварин віком від 2 до 12 місяців.

Купити харчування класу superpremium можна за доступною ціною, з доставкою по Києву та Україні.


нагору