Зареєструйся та отримай -5% на перше замовлення

Каталог
собаки
кішки
вет аптека
Фільтри
Фільтр
Ціна

тип засобу
Більше Меньше
форма засобу
Більше Меньше
вид товару
призначення / властивості
категорія препарату

Товари для корекції поведінки собак

Сортувати за
Сортувати за

Виховати ідеального чотирилапого вихованця непросто. Потрібно терпіння, увагу, турбота і велика кількість вільного часу. Процес виховання який завжди проходить гладко. Тварина може не слухатися господаря, ходити в туалет у невідповідних місцях, гризти речі, нервувати побачивши сторонніх людей і тварин. Для корекції такої поведінки створено спеціальні ветеринарні вироби, що полегшують життя власників. Своєчасне коригування поведінки собаки допоможе взяти негативні фактори під контроль і швидко позбутися їх.

Основні проблеми домашніх тварин та засоби боротьби з ними

Власники відзначають кілька проблем, що ускладнюють виховання вихованців:

 • Неохайність. Проблема актуальна для цуценят, що тільки навчаються справляти потребу, собак, яких хочуть привчити ходити на домашній лоток, а також тварин, які забруднюють житло через підвищену емоційну активність або складний характер;
 • Вандалізм. Багато вихованців, навіть маючи достатню кількість іграшок, продовжують гризти меблі, взуття, двері;
 • Висока нервова збудливість. Собака полохливий або агресивний, відрізняється неадекватною реакцією на зовнішні подразники.

Ветеринарні магазини та клініки пропонують широкий асортимент препаратів, що купують будь-які проблеми поведінки.

Корекція неохайності

Спрей для привчання собак до туалету

Спеціальні спреї використовуються для привчання цуценят до туалету, а також до домашнього лотка собак будь-якого віку. Вміння користуватися домашнім лотком корисно в подорожах, за поганої погоди, хвороб тварини або господаря, тривалої відсутності господарів, для тварин похилого віку, які мають проблеми нетримання. Важливо підібрати правильний собачий лоток:

 • розмір повинен відповідати тварині;
 • переважні низькі борти;
 • лоток потребує регулярного миття, чищення;
 • встановити лоток необхідно з урахуванням комфорту собаки та мешканців приміщення.

Спеціальні речовини наносяться на поверхню домашнього туалету. Спрей для привчання до лотка собак створює парфумерну композицію, привабливу для вихованця. Розумний спрей привчання до туалету для собак робить процес швидким та комфортним. Собака з першого разу звикає до пропонованих умов. Спрей для туалету собак швидко вивітрюється після нанесення. Відчути його аромат може лише чуйний собачий нюх. До складу засобу не входить агресивних хімічних компонентів, небезпечних людям та тваринам. Переваги:

 • допомагає привчити до певного місця швидко та ефективно;
 • зберігає свіжість, чистоту будинку чи квартири;
 • повністю вимивається за відсутності необхідності подальшого використання;
 • екологічно та безпечно для тварин;
 • має ціну, доступну будь-якому власнику.

Відлякуючі засоби

У той час як приятель до туалету для собак має запах, що приваблює тварина, відлякувачі мають протилежний ефект. Своїм ароматом вони сигналізують про неприпустимість здійснювати туалет або мітити оброблене місце. За аналогічним принципом працюють засоби для відлякування собак під час течки. Відлякують засоби можна застосовувати в приміщенні, а також поза домом, наприклад, на дачних грядках або прибудинкових газонах, в будь-яких місцях, де собакам заборонено ходити, мітити, спати.

Препарати випускаються у вигляді спреїв , гранул або гелів. Наносяться на місця, що захищаються і залишаються до повного висихання. Операцію проводять необхідну кількість разів, виробляючи правильні звички. При течці – до закінчення періоду.

Корекція собачого вандалізму

Антигризин для собак – безпечний ветеринарний засіб подвійної дії. Воно працює на рівні запаху, різкого та відлякуючого, та пекучого гіркого смаку. Швидко виробляється умовний рефлекс, що забороняє псування домашнього майна.

Виріб розпилюється по поверхні, що захищається 1-2 рази щодня. При контакті з обробленим предметом, у вихованця може спостерігатися рясне слиновиділення, чхання, занепокоєння. Це реакція потрапляння речовини в організм. Оскільки воно абсолютно безпечне, то фізіологічна реакція пройде безвісти через 15 хвилин.

Рекомендується купувати маленьким цуценятам, особливо в період росту зубів, спеціальні предмети, щоб гризти або дряпати їх.

Корекція нервової збудливості

Нашийники, просочені спеціальними ароматами, можуть знизити агресію або нервову збудливість більшості тварин. Вони перешкоджають стресу, мають заспокійливий ефект. Також, можна використовувати спеціальні фумігатори , що розповсюджують аромат по кімнаті, де міститься вихованець.

Застосування спеціальних засобів та професійне дресирування допоможуть стабілізувати неадекватну поведінку.

Купити засоби корекції поведінки собак

Придбати спрей для привчання до туалету для собак, антигризини , відлякуючі та заспокійливі засоби корекції поведінки, а також широкий асортимент зоотоварів можна у нашому інтернет-магазині (Київ, Україна). Ми пропонуємо купити продукцію високого класу від офіційних виробників із необхідними сертифікатами якості. Постійним покупцям є накопичувальна система знижок, придбання за зниженими цінами в рамках регулярних вигідних акцій. Доставляємо покупки швидко, по Києву безкоштовно. Знайомтесь з нашим каталогом та робіть замовлення!


нагору