Зареєструйся та отримай -5% на перше замовлення

Каталог
собаки
кішки
вет аптека
собаки
кішки
вет аптека
Фільтри
Фільтр
Ціна

Більше Меньше

Спальні місця, лежаки, будиночки для котів

Сортувати за
12345...14
1211 грн.
271 грн.
839 грн.
738.32 грн.
170 грн.
839 грн.
738.32 грн.
392 грн.
839 грн.
738.32 грн.
839 грн.
738.32 грн.
Сортувати за
12345...14

Як і людині, будь-якому домашньому вихованцю необхідне спальне місце, особливо кішкам. Більшу частину дня вони проводять уві сні, тому важливо підібрати для них комфортне та зручне місце, де ніхто їх не потурбує. Інакше, кішки влаштовуватимуться на сон у непридатних для цього місцях, псуючи меблі та особисті речі господарів.

Вимоги до спального місця для кішки  

Вибір спального місця для вихованця може стати непростим завданням. Не завжди тварина відразу приймає місце для себе і вам, можливо, доведеться спробувати різні варіанти.

Що б ви не вибрали, лежанку, гамак чи будиночок для кішки, звертайте увагу на такі моменти:

  • Мобільність конструкції Будь-який варіант має бути легким і компактним, щоб його можна було переносити у різні місця квартири або за необхідності взяти із собою.
  • Матеріал виготовлення. Він має бути міцним, простим у догляді, легко зніматися та чиститись і мати приємну текстуру. Як наповнювач краще використовувати синтетичні матеріали, які виключать розвиток патогенного середовища.
  • Додаткові функції. Добре, якщо лежаки для кішок додатково включатимуть кігтеточку, ігрові елементи або навіть електропідігрів для особливо мерзлих вихованців.
  • Ціна. Не варто відразу купувати найдорожчу лежанку для вашого кота, можливо доведеться спробувати різні варіанти, перш ніж ви знайдете те, що до душі тварині.

Всі спальні місця, представлені в нашому магазині, відповідають цим вимогам.

Види спальних місць  

Перш ніж купувати індивідуальне місце для вашого вихованця, поспостерігайте за ним, що він віддає перевагу сну. Повністю закриті місця, спати на пагорбі або у певних місцях, наприклад, у батареї.

Усі спальні місця можна розділити за такими категоріями:

  • Будиночки. Ідеально підійдуть для вихованців, які віддають перевагу самоті. Можуть бути повністю м'якими або з каркасом. Зручними у використанні будуть моделі-трансформери. У них може зніматися дах, а стіни розкладаються і виходить зручна лежанка для котів. Будиночки можуть бути будь-яких форм та розмірів, виготовлятися з різних матеріалів, у тому числі й з картону – коти можуть використовувати його як кігтеточку (дряпалку). Цікавим варіантом для грайливих вихованців будуть будиночки з ігровими елементами або підвісні їх можна встановлювати на двері.
  • Гамаки. Це відмінний варіант для тварин, які вважають за краще спати ближче до джерела тепла. Гамак для кішок кріпиться на батарею, не займає багато місця та легко стирається. Форма та забарвлення гамака можуть бути різними, можливі навіть купити гамак на батарею для кота у формі будиночка чи кошика. Це спальне місце підійде для тварин будь-яких розмірів, навіть найбільших порід.
  • Подушки та підстилки. Зручні та мобільні спальні місця для вихованця. Можна купити одразу кілька варіантів лежаків для котів та організувати місця відпочинку тварини у різних куточках квартири. Також зручно використовувати на меблях, якщо кіт вже звик там спати, таке покриття збереже ваш диван у чистоті.
  • Спеціальні спальні місця. Для вихованців з особливими звичками можна купити гамак або лежанку для кішок, які будуть кріпитися безпосередньо до вікна. Багато тварин воліють для сну тісний і м'який простір — для них можна придбати затишні печери або мішки, які навіть підвішуються.

Догляд за спальним місцем

Будь-який варіант спального місця вимагає постійного догляду. Щодня очищайте його від шерсті, стирайте не менше 1 разу на тиждень, при необхідності обробляйте спеціальними засобами від комах. Періодично виносите лежанку для кота на балкон або вулицю для провітрювання. Якщо спальне місце зроблено з нетканого матеріалу, протирайте його мильним розчинам.

У магазині Зоодом «Зоодом Бегемот» ви знайдете ви знайдете величезний вибір будь-яких спальних місць для вашого вихованця з можливістю швидкої доставки по Україні.


нагору