Каталог
собаки
кішки
вет аптека
собаки
кішки
вет аптека
Фільтри
Фільтр
Обрані фільтри
Вік цуценята
Ціна

Більше Меньше
бренд
Більше Меньше
клас корму
Більше Меньше
особливості
Більше Меньше
розмір породи
Більше Меньше
вік
Більше Меньше
призначення / властивості
Більше Меньше
інгредієнти
Більше Меньше
порода собак
Більше Меньше
лінія корму
Більше Меньше
країна
Більше Меньше

Сухий корм для цуценят

Сортувати за
12345...14
250 грн.
265 грн.
860 грн.
330 грн.
297 грн.
180 грн.
162 грн.
999 грн.
767 грн.
690.3 грн.
293 грн.
500 грн.
450 грн.
1020 грн.
816 грн.
Сортувати за
12345...14

Головна турбота хорошого господаря - забезпечити маленького чотирилапого вихованця збалансованим харчуванням. Зростаючий організм щодня вимагає білків, вуглеводів, вітамінів та мінералів. Правильне харчування закладає основи здоров'я, з яким ваш собака проживе все своє життя. Помилки в дієті неодмінно відгукнуться на майбутні проблеми.

Сухий корм для щенят: особливості та переваги

Сухий корм чудово збалансований, зручно зберігається та легко відміряється у необхідній кількості. Нормалізує травлення собаки, що росте.

Відмінною особливістю сухого раціону для маленьких вихованців є висока калорійність, а також насиченість вітамінами і мінералами, необхідними собачому організму, що росте. Кількість білка у продукті значно вища, ніж у меню дорослих тварин.

Рекомендується купити для чотирилапого малюка сухий корм найвищого класу - холістик або супер-преміум. У його складі гарантовано містяться якісні натуральні компоненти. Лінійки продукції популярних виробників враховують вік щеняти, його породу.

Правила харчування цуценя

Діти починають харчуватися самостійно з двомісячного віку. Раціон прикорму повинен містити велику кількість легкозасвоюваного білка та жиру. Дотримуйтесь правил харчування для маленьких вихованців:

  • розмір порції - 20 грам сухого корму на кілограм ваги, не перегодовуйте малюка, навіть якщо вам здається, що порція замала, а щеня з'їдає все без залишку;
  • кількість годівель до п'ятимісячного віку – 5 разів щодня, з півроку можна переводити собаку на триразове годування;
  • якщо цуценя в будинку заводчика привчили до певної марки корму, не варто різко змінювати раціон, робіть заміну по чверті порції, контролюйте травлення та самопочуття малюка;
  • допустимо розмочування сухих гранул невеликою кількістю води. Але краще відразу привчити собаку до поділу їжі та пиття. Категорично забороняється додавати в корм молоко чи бульйон;
  • забезпечте цілодобовий доступ до чистої та свіжої води, це обов'язкова умова при харчуванні сухим кормом;
  • щоб уникнути ожиріння і привчання до режиму, виставляйте миску з кормом у певний час і прибирайте через 10-15 хвилин;
  • не залишайте пакет з їжею в місцях легкодоступних для активного молодого собаки, щеня може задихнутися дрібними гранулами або з'їсти небезпечну для життя кількість їжі.

Купити корм для цуценят в інтернет-магазині "Бегемот"

Наш магазин (Київ, Україна) пропонує сухий корм для щенят у широкому асортименті від провідних світових виробників. Подбайте про міцне здоров'я, смачне збалансоване харчування і хороший настрій свого чотирилапого улюбленця, придбавши сертифікований товар найвищої якості. Сухий корм зручний у використанні, зберіганні, має доступну вигідну ціну, відповідає загальновизнаним стандартам якості.

Якість та безпека для ваших вихованців!


нагору