Зареєструйся та отримай -5% на перше замовлення

Каталог
собаки
кішки
вет аптека
Фільтри
Фільтр
Обрані фільтри
Бренд Carnilove
Ціна

Більше Меньше
бренд
Більше Меньше
клас корму
Більше Меньше
особливості
Більше Меньше
розмір породи
Більше Меньше
вік
Більше Меньше
призначення / властивості
Більше Меньше
інгредієнти
Більше Меньше
порода собак
Більше Меньше
лінія корму
Більше Меньше
країна
Більше Меньше

Сухий корм Carnilove (Карнілав) для собак

Сортувати за
5430 грн.
958 грн.
Сортувати за

Корм Carnilove для собак відноситься до кормів категорії холістик. Для виробництва цього типу кормів використовуються сучасні технології, які дозволяють створювати продукцію високої якості, що враховує потреби та особливості різних порід собак.

Переваги Carnilove кормів для собак

Продукцію цієї марки легко можна купити у більшості зоомагазинів України, оскільки вона користується достатньою популярністю у власників великих собак. Зумовлено це наявністю певних переваг, які характерні для Carnilove сухого корму для собак.

  • Великий вміст білка завдяки наявності у складі натуральних м'ясних інгредієнтів.
  • Оптимальне співвідношення мінералів та вітамінів, необхідних для правильного розвитку тварини.
  • Як консерванти використовуються компоненти виключно натурального походження.
  • На Carnilove корм для собак ціна істотно нижча за аналогічну продукцію інших виробників.
  • Відсутність у складі речовин, які можуть спричинити виникнення алергічних реакцій чи інших негативних проявів у вихованців.

Головною особливістю корму є максимальне наближення продукції до природного типу харчування тварин, наближеного до природного.

Склад корму Карнілав для собак

Виготовлення сухих кормів цієї марки здійснюється з натуральних продуктів. В основі такого харчування свіже м'ясо найвищої якості, що забезпечує тварин необхідною кількістю білкових сполук. При цьому повністю виключається використання субпродуктів, які мають нижчу категорію, а також зернових.

До складу корму також обов'язково входять компоненти, завдяки яким досягається необхідний рівень вуглеводів. Найчастіше для цих цілей використовуються бобові та тапіоки. Необхідним компонентом є й різні корисні добавки, фрукти та овочі.

Де можна корм Карнілав для собак купити в Києві

Виробник пропонує досить широкий асортимент кормів, що складаються із різних видів м'яса. Корм Carnilove, який має повністю збалансований склад, який чудово підійде для великих собак будь-яких порід. У магазині Зоод Зоодом Бегемот можна придбати продукцію даної категорії за вигідною ціною.


нагору