Зареєструйся та отримай -5% на перше замовлення

Каталог
собаки
кішки
вет аптека
собаки
кішки
вет аптека
Фільтри
Фільтр
Обрані фільтри
Клас корму холістик
Ціна

ВАГА, кг.

Більше Меньше
свята
Більше Меньше
бренд
Більше Меньше
клас корму
Більше Меньше
особливості
Більше Меньше
розмір породи
Більше Меньше
вік
Більше Меньше
призначення / властивості
Більше Меньше
інгредієнти
Більше Меньше
порода собак
Більше Меньше
лінія корму
Більше Меньше
країна
Більше Меньше

Корм холістик для собак

Сортувати за
12345...14
359 грн.
483 грн.
Сортувати за
12345...14

Корм холістик для собак

Предками собаки були м'ясоїдні істоти. А тому харчуватися вона повинна їжею, багатою на протеїни та жири. Найкращий вибір у такому разі – холістик корм для собак. Це найвищий за рейтингом продукт преміум-класу, який готують виключно із натуральних інгредієнтів у правильному відсотковому співвідношенні. Вихованець, у якого таке збалансоване харчування, - енергійний, сильний і добре протистоїть можливим захворюванням.

5 причин купити корм холістик для собак

 1. Кожен інгредієнт у складі корму для собак холістик «працює» у певному напрямку. Морепродукти, наприклад, потрібні для зміцнення хрящової тканини, а фрукти та ягоди – для правильного функціонування травної системи. А значить улюбленець не просто вгамовує апетит, але отримує користь і зміцнює організм.
 2. Для насичення потрібна невелика порція (якщо порівнювати коїться з іншими товарами). У результаті корму класу холістик для собак вистачатиме на довше і ризики переїдання, як і ожиріння, виключені.
 3. Продукт легко і повністю засвоюється, оскільки складається з елементів переважно тваринного походження, а також вітамінів у натуральному вигляді.
 4. У корм класу холістик для собак не додають хімічних консервантів та барвників, тут немає гормонів, антибіотиків та пестицидів. Так само не може бути цукру, сої, м'ясо-кісткового борошна або будь-яких інших субпродуктів або відходів харчової промисловості. Також немає складових з високим вмістом глютену, що дуже важливо для улюбленців, схильних до алергії.
 5. Вживання корму холістик для собак покращує стан шерсті, шкіри, благотворно впливає на апетит, дозволяє впоратися з проблемами млявого зростання або нестачі енергії, підтримує гостроту зору та слуху.

З чого складається корм для собаки?

Головний секрет такої результативності – склад. Корм для собак холістик, ціна на який не найдоступніша, - це лише натуральні компоненти, вирощені без антибіотиків, пестицидів та інших хімікатів.

 • Обов'язковою складовою такої їжі є протеїни, тобто білки. І це не лише один сорт м'яса чи риби, а одразу кілька. На упаковці буде обов'язково прописано, чиє саме м'ясо у продукті, які там сорти риби та у якому відсотковому співвідношенні.
 • Як вуглеводи використовують коричневий рис, картопля, сочевицю. Але не кукурудзу чи пшеницю. Відсоток злакових культур мінімальний чи взагалі відсутній.
 • Корм для собак холістик багатий на вітаміни і мінерали, необхідні псу для здорового росту і розвитку. Вони природного походження, не синтетичні: овочі, фрукти та ягоди.
 • У продукції є пробіотики, які допомагають системі травлення функціонувати без збоїв.
 • Ще одна перевага - наявність у складі корму для собаки холістик екстракту мідії або інших морепродуктів. Ці інгредієнти добре впливають на хрящові тканини, зміцнюючи їх.
 • Лікарські трави та добавки у вигляді коренів – додатковий бонус, завдяки якому зміцнюється імунітет вихованця та є шанси уникнути неприємних позапланових візитів до ветеринара.

Як вибрати якісний холістик корм для собак

 • Купуючи читати інформацію на упаковці. Виробники цього продукту не брешуть, а детально розписують всі інгредієнти та їх відсотки, дотримуючись при виготовленні встановлених норм співвідношення білків, жирів, клітковини та води. У сухому кормі для собак холістик класу та консервованому воно має бути різним.
 • Не довіряти низькій вартості. Продукція гідної якості, яка відповідає вимогам holistic, не може коштувати дешево. Але її безпека і користь для організму тварини того варті.
 • Шукати такий товар слід лише у спеціалізованих магазинах. Корм холістик для собак в Україну, зокрема до Києва, потрапляє зі США, Нідерландів, Італії, Великобританії та Канади. Його не можна купити на вагу або в супермаркеті. Тому що це недешева їжа, створена під суворим контролем якості сировини та виробничого процесу. Тому компанії, які випускають такий товар, уважно та відповідально обирають дистриб'юторів.

Магазин «Зоод Зоодом Бегемот» є одним з таких дистриб'юторів, а тому на сайті можна знайти гідний вибір пропозицій від таких торгових марок як Savory, Nutram, Orijen, GO!, Grandorf, Carnilove, Acana та ін.


нагору